macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wielki Luuk daje awans PSV strzelając bramkę przewrotką w 90+. Widzę to.
9
Ale, że Real nie wylosował Celticu to naprawdę skandal. Klasyczny fart w losowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
City w tym meczu jest najidealniejszą interpretacją pracy wykonywanej przez @Kessie @Bocheno1 @Comentateiro czy @AFA
1
@PatrychoO Możliwe, że będzie okazja!
8
Kiedyś: Ale to City zapiernicza, Barcelona to tak jakby grała w slow-mo, zazdro.
Teraz: Ale ta Barca zapiernicza, City to tak jakby grało w slow-mo, lol.
Jednak "zaskakująco" wolę te czasy, które są teraz, mimo, że Real prawdopodobnie spokojnie awansuje dalej :)
1
@Eklerek Wyjątek potwierdza regułę.
8
@Marian_Pazdzioch Idiota...
2
@MessiForeverTheBest @ZwyklyKibicBarcy04 Faktycznie, Bayer jeszcze też wydaje się być na tyle mocny, by ich wyrzucić.
3
@xvcWinterSoldier @Kessie nice try
5
@Encore A ja obstawiam 3/4:1 dla Realu.
18
Wg. mnie to będzie niestety łatwy awans Realu. Co więcej, wg. mnie jedynymi drużynami zdolnymi powstrzymać ten zlepek indywidualności i szczęścia są: Barcelona, Liverpool i Inter. Każda inna drużyna IMO się wypieprzy metr przed kiblem.
No ale klasycznie: obym się mylił.
0
@Katalończyk 99 Tak
23
@Awtameok_Klana Hahahahahahahaha. To jest niesamowite, że Wy to bronicie. Nie ma bardziej odklejonych osób od ludzi takich jak Ty. Coś niesamowitego.
"Trump miał rację, że Zeleński sprowokował Rosję do napaści."
No i jak Was traktować poważnie i usiłować dokończyć czytanie tych kretynizmów? No nie da się.
Dlatego też zapodam kolejną ciekawostkę o chomikach:
"Chomiki lubią jeść. Chętnie pałaszują wszystko to, co zostanie mu podsunięte przez właściciela. Jednak nie jest powiedziane, że chomiki mogą zjeść wszystko. Na pewno w jego pożywieniu powinny znaleźć się ziarna pszenicy oraz kukurydzy. Suszone jabłka i banany także są jak najbardziej wskazane. Za to cebula, jak również sałata cytrusy oraz czosnek mogą okazać się dla malucha zabójcze. Może i chomik będzie to zajadał, ale on sam nie wie, że związki zawarte w środku okażą się trujące dla jego małego ciałka."
6
@adamek20151 nie
2
@don'T.R.I.P.e Faktycznie, dosłownie nie jest to przetłumaczone za co przepraszam. Ale wciąż jak dla mnie sens wypowiedzi jest niestety niezmieniony, kwestia interpretacji jak napisał @Jakchcesz
29
@Jakchcesz
- PiSowcu, Konfederato, polski sympatyku Donalda Trumpa, po co Ci głowa?
- JEM NIOM
@Kgorecki2500 Jak ja bardzo szanuje, że przynajmniej Ty z tego "niezbyt" lubianego przeze mnie grona zachowujesz rozsądek i widzisz ten cały absurd.
40
Pozdrawiam wszystkich sympatyków Donalda Trumpa z La Bamby! :*
twitter.com/JakubKubunio/status/1892096515016925229
1
Ciekawe czy też "Made in China" :v
twitter.com/theliamnissan/status/1890114162937983272
3
Białe koszulki zobowiązują do farta.
8
Dzisiejsze mecze należy skomentować krótko:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ5qm6TOegVRX7fsfcPhdy_xDERvJqMxPKuYA&s
2
Bayern niestety coraz więcej sytuacji...
7
Bayern sensacyjnie traci bramkę i doping nie ustaje. Podobny scenariusz na Montuijc i cisza, konsternacja... Ależ mi u nas brakuje tych z Grada d'Animació, bardzo zła decyzja Laporty by ich usunąć i nikim sensownym nie zastąpić... :/
1
@Popitek12
Mentzen 3/10
Trzaskowski 4/10 (najnormalniejszy ze wszystkich, ale kampania żenująca i niezwykle cringe'owa)
Zandberg 2/10
-------
Nawrocki 1/10
Reszta 2/10
7
Fun "fact": Real miałby trudniej z Celticiem niż z Manchesterem City.
13
@barcelonaLM Ja też mam swoje zdanie na temat Mateusza Borka w niektórych momentach, ale nie będę przedstawiać tego zdania, bo jego syn może to czytać.
11
Celta co poddymiła :v
Fajnie widzieć to wyśmiewanie Madryciaków.
twitter.com/RCCeltaEN/status/1891881473931723096
2
Wyciekło nowe, nieopublikowane wcześniej zdjęcie zawodników Realu Madryt w ostatnich starciach z Barceloną:
https://pbs.twimg.com/media/Gj1mEQ-W4AAUX3n?format=png&name=900x900
0
@Rastafarnianin Ja miałem 8-go :)
0
@PizzerMan Klasycznie zatem zdrówka dla wszystkich ;)
2
@Kgorecki2500 "Cholera ładna ta nasza wioska"