macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Roobo Haha, jesteście niesamowici, naprawdę. Nie zmieniajcie się proszę, nigdy, nawet jeśli to jest z brakiem korzyści dla społeczeństwa.
Mogę tylko powtórzyć to co napisał @Hosh: "Nigdy nie widziałem człowieka w stanie tak głębokiego wyparcia."
Ba dum tss.
3
@Aragorn33 Ahh, byłeś szybszy, nie zauważyłem :P
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15390464#comment-15390464
6
@Roobo Okej, bardzo proszę, dane od szweckiej policji (trzeba przetłumaczyć, ale z tłumaczem Google lub Chatem GPT nic nie jest trudne!):
https://polisen.se/om-polisen/polisens-arbete/sprangningar-och-skjutningar/
Artykuł ze szwedzkich mediów piszący o strzelaninach i statystykach z nim związanych:
https://www.dn.se/sverige/fakta-i-fragan-vilka-ar-det-som-skjuter/
Raport o przestępczości w Szwecji od 2005-go roku:
https://bra.se/english/statistics/shootings-and-violence
Informacja o tym, że Szwedzi nie publikują informacji o pochodzeniu przestępców:
https://www.thelocal.se/20180508/why-sweden-doesnt-keep-stats-on-ethnic-background-and-crime
To jak, możemy podyskutować?
5
@arasz1819 Roobo jak zwykle zaorał, można się rozejść ¯\_(ツ)_/¯
7
@Dzejkob97 Co więcej: większość La Bambowskich ekspertów albo zignoruje, albo będzie bronić, albo szukać wymówek zamiast po prostu skrytykować. Fanatyzm i skrajności to naprawdę niebezpieczne i najgorsze rzeczy.
18
@Roobo A masz jakiś kontrargument wobec kłamliwych danych Mentzena, czy po prostu "Demagog to zuo" i tyle?
twitter.com/PolanskiMateusz/status/1896943832987754548
41
Obrzydliwe manipulacje Bosaka i Mentzena. Swoją drogą to niesamowite, że można sobie ot tak rzucić jakieś dane z d*py i elo. Ale chyba jeszcze gorsi są Ci, którzy bez żadnego researchu im wierzą.
twitter.com/mamciag/status/1897626563480354922
twitter.com/DemagogPL/status/1896939224932438382
1
@misterio Taktyk na wieczór!
0
@Kozinho. To w takim razie nie zarzucaj innym, że są hipokrytami, skoro nie znasz całości wypowiedzi danej persony.
0
@Kozinho. Haha, z kilka razy pisałem o tym jak żenująca jest kampania Trzaskowskiego, krytykowałem Tuska za opieszałość w związku z CPK, czy krytykowałem Budkę podczas expose Tuska, a Ty mi pieprzysz coś o hipokryzji?
@D10SLEO Znowu wspomnę, że kampania Trzaskowskiego jest żałosna, a w kwestii tego zdjęcia zrównał się memicznie z Nawrockim. Niestety aktualnie każdy kandydat jest po prostu memem, Mentzen z tym powyżej też, mimo że osobiście uważam, że Mentzen kampanie prowadzi najlepiej ze wszystkich (choć konkurencja jest dramatycznie słaba).
1
@D10SLEO @AlexDark00 @Kozinho. @Krzysztof1987 Haha, jak się rzucili :D
0
Zdrowa :v
Przeraża mnie kretynizm i obrzydlistwo ludzi.
twitter.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1897610083577552958
2
@Pedri16Future No ciekawy jestem jakich fikołków tym razem użyją La Bambowscy Konfederaci by wybronić coś tak żenującego. A teraz wyobraźmy sobie Trzaskowskiego robiącego takie coś i co by się tutaj działo.
2
@Rupert_Haubica Odkąd mamy internet, to często ludzie pokazują swoje najdziksze i najobrzydliwsze zezwierzęcenie. Nie ma sensu brać takich komentarzy na poważnie.
Hejt na Ter Stegena? Nie. Krytyka Ter Stegena? Jak najbardziej, bo wiele meczów w LM nam zawalił i należy o tym pamiętać w kontekście jego powrotu i tego co zrobić z posadą bramki w Barcelonie.
10
https://zapodaj.net/plik-KEQqGfQEWJ
A ja widziałem! Był taki jeden... w finale LM:
https://zapodaj.net/plik-rXQs3poOPK
Ale wtedy to oczywiście nie było farta, tylko sprawiedliwe zwycięstwo z charakterem i wielkim mentalem.
Ogólnie fajnie, że przydarzył się taki mecz jak PSG - LFC, bo Real takich meczów miał parę w LM, że rywal cisnął niemożliwie, ale narracja czy to wśród kibiców czy to wśród mediów i dziennikarzy była totalnie odmienna. To pokazuje jak wielki PR ma Real i jak często niesprawiedliwy dla innych.
3
Po słynnych meczach z Monaco i Celtą graliśmy znów parę razy w "10" po głupich czerwonych kartkach i za każdym razem wychodziliśmy obronną ręką na czele z Realem, który grając w przewadze i strzelając od razu bramkę na 2:5 (lol) nie zrobił już do końca meczu nic sensownego. Wczoraj Benfica miała trochę sytuacji, ale też te sytuacje nie były 100%, poza tym po to ma się właśnie bramkarza najwyższej klasy - dla takich momentów i przypadków.
Właśnie dlatego powinniśmy mieć większą wiarę w tę drużynę, bo progres na wielu etapach piłkarskiego rzemiosła - w tym właśnie radzenia sobie z czerwoną kartką - jest widoczny gołym okiem. Przepiękne jest to jak ta drużyna się kształtuje i dorasta z meczu na mecz.
16
@Marian_Pazdzioch Wszystkiego co najgorsze!
2
@Sulimo Najlepszego!
11
@SelloutCrowd Ter Stegen wiele razy nas ratował, głównie w lidze, ale wielokrotnie też miał totalnie niezrozumiałe odpuszczanie wielu strzałów. Trochę taki De Jong na bramce w kwestiach obrony.
8
Ale co Ty tam chcesz powiedzieć, że co... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
twitter.com/oglondamse/status/1897407646233452623
1
@Kai0 Z Osasuną u siebie myślę, że wygramy, ale IMO będzie to tryb ekonomiczny i będą rotacje.
6
Niesamowite, że to PSG przewaliło... byli dużo, dużo lepsi od Liverpoolu.
21
Wojciech Szczęsny Proszę Państwo!
twitter.com/mundodeportivo/status/1897409488594067908
43
Niestety klasycznie jak co mecz wielu kibiców pokazało najgorsze możliwe podejście do kibicowania. To ile fatalizmu było w komentarzach po czerwonej kartce i wieszczenia porażki, czy wręcz blamażu i wyzywania praktycznie wszystkich to wielki wstyd. A później jeden z drugim jak gdyby nigdy nic wrócą później i zaczną świętować nie mając jakichkolwiek wyrzutów sumienia i nie ucząc się na błędach.
Wstyd k***a dla Wielu z Was. Ale może kiedyś życie Was tak poprowadzi, że się w końcu zastanowicie, bo coś takiego jak podejście do czegoś tak prymitywnego jak mecze są małym, ale jednak pryzmatem podejścia do życia i poważniejszych spraw. Tego Wam życzę.
18
Szczęsny i Raphinia są przepiękni. Ta drużyna jest przepiękna, dźwignąć coś takiego to trzeba naprawdę być wielką drużyną. Jestem ULTRA dumny!
18
Właśnie takiego bramkarza nam brakowało w LM i to może być totalny game changer.
0
@creative7 To chyba nie znasz @jowita
1
0:1 - wybitny wynik
1:1 - bardzo dobry wynik
1:2 - niezły, do przyjęcia i spokojnego odrobienia wynik
Tak czy siak raczej naprawdę jesteśmy wielkimi zwycięzcami tego meczu patrząc na dzisiejsze wydarzenia. Ta drużyna ma cojones większe niż kciuk @jowita
1
Gerard Martin zasłużył sobie na występ. Oby mu po prostu prądu nie odcięło, bo nasza młodzież ma do tego tendencje. Ale zmiana jak najbardziej sensowna :)
1
@Encore A może nawet będzie lepiej!