macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messinino Zdecydowanie tak.
7
@michal26
1. Rafał Trzaskowski
2. Nie podoba mi się:
- prowadzenie kampanii wyborczej, która jest dramatyczna
- usilne przypodobanie się każdej grupie społecznej (głównie osobom o poglądach prawicowych) co wychodzi bardzo słabo i nienaturalnie
- to, że jest to osoba z tej samej partii co rząd (chociaż w PL mamy klimat, że albo podpisujemy wszystko jak leci, albo nic nie podpisujemy i utrudniamy jak tylko się da, nie ma nic po środku...), ale sensownych alternatyw z podobnego pogranicza światopoglądowego, politycznego, czy gospodarczego lub takich, którzy mieliby realne szanse zdecydowanie brak
3. Sławomir Mentzen
4. Nie wiem czy do końca rozumiem - co mi się podoba u Mentzena, czy w osobie, na którą będę głosować? Na wszelki wypadek napiszę o jednym i drugim.
Co mi się podoba w Mentzenie?
- bardzo dobrze prowadzona kampania wyborcza
Co mi się podoba w Trzaskowskim?
- pochodzi z najnormalniejszego ugrupowania politycznego m.in. pod względem światopoglądowym, czyli centrum liberalno-lewicowe, które ma mimo wszystko najmniej różnych skrajności i skrajnych odpałów
3
@ZwyklyKibicBarcy04
2
@Pawlak1992 Na Trzaskowskiego, bo:
- mimo absolutnie żenującej i cringe'owej kampanii jest jak dla mnie z najnormalniejszego ugrupowania politycznego m.in. pod względem światopoglądowym, czyli centrum liberalno-lewicowe, które ma mimo wszystko najmniej różnych skrajności
- doskonale zna angielski i ogólnie prezentuje się dobrze przez swój stosunkowo młody wiek i energię co może być dobrze odbierane na świecie i co może się przełożyć do bycia mniej żenującym niż Komorowski czy Duda
- nie ma żadnej innej alternatywy, bo albo są ludzie bardzo skrajni jak Nawrocki, czy Mentzen, którzy swoim światopoglądem mnie brzydzą, albo są ludzie totalnie nieważni jak Hołownia, czy Biejat
0
@LambiPL Właśnie chcieliśmy się przeprowadzić do Krakowa, ale ceny wyrywają z butów. Chociaż można znaleźć jakąś perełkę, ale to jest cholernie trudne. W Krakowie za 3 pokojowe mieszkanie i to na obrzeżach to wydatek miesięczny rzędu między 4000 zł, a 4500 zł (najczęściej bliżej 4500). Dlatego się wciąż zastanawiamy... mamy jeszcze ok. pół roku na podjęcie decyzji. Albo Kraków, albo jakieś inne miasto ok. 1h drogi od miast rodzinnych.
1
@ProMILs Akurat Ćwiąkała w końcu należycie skrytykował Real, więc polecam posłuchać.
1
@blakkudium Ktokolwiek by nie sędziował i tak będzie **ujowy... :/
2
@QQL5 otodom / olx - choć pamiętaj, że jak zaznaczysz cenę do 3000, to de facto będzie ona wyższa, bo często dodatkowo doliczają tam czynsz i media. Dlatego wyszukując polecam ustawić kwotę na ok. 2500.
26
Szczerze mówiąc nie spodziewałem się aż takiej krytyki Realu w mediach jak i olbrzymiej krytyki zachowania ich piłkarzy (Viniciusa, czy Valverde). Już byłem przygotowany na pieprzenie o mentalu i że skoro wygrali, to wygrał lepszy, a tutaj zaskoczenie - praktycznie każdy mówi o tym, że Atletico bardziej zasłużyło, a Vinicius czy Valverde totalnie odjechali ze swoim wybujałym do granic możliwości obrzydliwym ego.
Bardzo mnie to cieszy, choć taka narracja powinna być już parę ładnych lat temu gdy Real ślizgał się na przeróżne sposoby. Ale lepiej późno niż wcale.
2
@Encore Ja też lubię i cenię, ale również moim zdaniem czasem był zbyt krytyczny wobec Barcelony jak i zbyt pobłażliwy dla Realu - natomiast aktualnie cieszy mnie, że krytykuje Real i nie mówi o jakimś mentalu etc.
4
Ćwiąkała ładnie krytykuje Real - polecam dla dobrego czwartku :)
3
@RoberDzik Względem każdego innego klubu byś powiedział: "nie no, co on p****i, science fiction", ale względem Realu to powiesz: "no, a dzisiaj jest już czwartek" ¯\_(ツ)_/¯
2
@maciar Wyczyść te rzeczy i będzie hulać:
https://zapodaj.net/plik-cgIzNcZguz
4
@blakkudium No tak, Real fartownie awansował, to Tebas w dobrym humorze :v
2
@Limaker @Kapitan hawk Sprawa dla reportera
0
@Kuchar @MajkelMajkel
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/1j9x85g/juli%C3%A1n_alvarez_disallowed_penalty_frame_by_frame/
https://x.com/matswiecicki/status/1899959657143378277
8
I tak w ogóle nie łudźcie się: Arsenal nie wytrzyma psychicznie tego dwumeczu będąc oczywiście drużyną lepszą, a PSG magicznie straci formę przed dwumeczem z Realem.
0
@MajkelMajkel Jak znowu mi gdzieś mignie, to podrzucę.
44
Są powtórki w przybliżeniu i spowolnieniu, gdzie mimo wszystko tam jest dotknięcie i przepisy są w tym przypadku jasne. Dobra decyzja Marciniaka IMO.
Ale mniejsza o to. Jakie jest k***a prawdopodobieństwo takiej sytuacji podczas konkursu rzutów karnych, że coś takiego się wydarzy? Przecież to jest niemożliwe jakie ten klub ma szczęście. Niewytłumaczalne. I nie przekonuje mnie jakiś tam mental, czy inne pierdoły, skoro grasz tak beznadziejnie, że nawet Twoi kibice Cię krytykują.
Setki Borussi w finale, miażdżący i oddający ponad 20 strzałów Liverpool w finale, Karius w finale, dramatyczne błędy PSG w fazie pucharowej, które też się zdarzają raz na milion razy... A propaganda Realu będzie mówić, że to wielki mental i że tak właśnie ma to wyglądać, później jeden z drugim będą to powielać w mediach, podczas gdy inna drużyna byłaby orana od góry do dołu za farta i styl, a raczej jego brak (jak Liverpool po meczu z PSG).
Cały Real Madryt. Najbardziej bezczelny, propagandowy i pozorny klub w historii. Jedynie my jesteśmy w stanie ich powstrzymać. Co więcej: nie tylko powstrzymać, ale też przeorać ich w tym sezonie tak, że nawet pył z nich nie zostanie.
0
Oblak jeszcze daje złudną nadzieję...
23
Real to niesamowity klub, żaden nie ma tyle szczęścia. Alvarez po prostu się poślizgnął i anulowali karnego. Ile razy taka sytuacja ma miejsce w futbolu? Tylko w meczach Realu coś takiego.
1
Dobra, na karne to sobie już włączę. Totalnie nie wierzę w Atletico już w tym momencie.
2
Ancelotti ogarnął, że "k***a, my w sumie mamy jeszcze trochę meczów do końca sezonu" i nagle zaczął zmieniać zawodników, ale co ponad 100 minut mają wszyscy podstawowi zawodnicy to ich :D
1
@FanBarcy22 "sznurku od snpowiązałki"
Pan Waldemar [*]
4
@Luciano99 wołaj starego, będzie potrzebny
1
@Kgorecki2500 Uuu, @Kgorecki2500 jaranko jest?
0
@PiotrR I cyk, screen zrobiony
0
@partymaker Niedzielę* :)
1
@PatrychoO Btw przeczytałem "najobrzydliwsza", stąd atak. Mea culpa, ale cieszy mnie, że się koniec końców zgadzamy, to najważniejsze.
1
No dobra, w przypadku awansu Realu jest jeden, zajebiście, ale to ZAJEBIŚCIE ważny plus: obie drużyny będą mieć dodatkowe 30 minut w nogach co może być bardzo pomocne w kontekście walki w La Liga. Mały sukcesik tutaj możemy sobie do gabloty włożyć.