macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Śliczne jest to Metropolitano, zdecydowanie najładniejszy stadion w Madrycie i jeden z najładniejszych w całej Europie.
3
No to rozkłady jazdy klasycznie znany...! VAMOS!
1
@Comentateiro A to nie jedyne moje zalety.
1
Jedno z życzeń na dzisiaj: pewny, skuteczny i znacznie mniej drewniany Lewandowski. Amen.
0
@FcPortoFan1999 W sumie tak, podobnie obrzydliwy styl gry :v
1
@Kapitan hawk Niedługo Madryciaki stwierdzą, że w sumie to już nie chcą Xabiego w następnym sezonie :D
1
Cudny skład, mimo że De Jong nieźle ostatnio ogarniał. Nie mogę się doczekać!
0
@PizzerMan Ehh. Mam nadzieje, że niedługo się polepszy. Oby jak najszybciej. Zdrówka jak zwykle!
0
@esem91 Cóż, obyś miał rację.
1
@ViscaelBarca2007 Niestety pełna zgoda. Po prostu chciałbym, by w klubowym futbolu w końcu najważniejsze trofea zdobyła drużyna, która gra po prostu jedną z najlepszych piłek, a nie się ślizga...
0
@pikass14 @!34RC3!_0N4 - polecam bardzo serdecznie
1
Barcelona póki co giga-chady w tym sezonie, a Real naprawdę zadziwiająco dużo razy się kompromituje. Niech w końcu kulminacją tego wszystkiego będzie zaoranie Realu na każdym froncie, bo wszystko naprawdę idealnie się układa właśnie pod taki scenariusz. Ale wiadomo jak to z Realem bywa w kwestii szczęścia...
2
@esem91 To ja odpowiem memem, tego się najbardziej obawiamy:
https://imgflip.com/i/9nkk0e
0
@PizzerMan Na spokojnie jak na razie, ale po meczu trochę roboty mnie czeka :P
A u Ciebie jak tam?
2
@Aragorn33 Tutaj się zgodzę.
1
@Aragorn33 W sumie to nie ma sensu... też w sumie bez sensu, że odpisałem. Z fanatykami, skrajnie zaślepionymi i ograniczonymi osobami nie ma co dłużej prowadzić jakiejkolwiek dyskusji.
Dlatego też zakończę to kolejną ciekawostką o chomikach:
Chomiki posiadają charakterystyczne worki policzkowe, które znajdują się tuż przy obu stronach warg. Potrafią się one tak rozciągać, że po napełnieniu przekraczają podwojony obwód głowy. Dzięki temu gryzonie te mogą żerować z dala od ich norki i przenosić zapasy na znaczne odległości. Są one rozszerzeniem otworu gębowego chomików. Połączone są z gardłem, ale w tylnej części odgrodzone są od niego cienką błoną. Worki policzkowe opróżniane są przez pocieranie ich przednimi kończynami.
PS. Akurat @michal26 (nie wiem dlaczego nie mogę oznaczyć) jest jednym z bardzo niewielu, których naprawdę szanuję i cenię z tego całego towarzystwa.
4
@maciar Wybitnie idiotyczny komentarz nie mający totalnie związku z dyskusją, a jedynie bezpośrednio atakujący krytykujących Mentzena. To jest niesamowite, że na La Bambie wszystko przechodzi: krytyka i obrażanie każdej partii politycznej, lub światopoglądu liberalno-lewicowego, ale jak tylko się dokładnie to samo robi w stosunku do Konfederacji i tym podobnych spraw, to już "to nie dobra je, nie można tak, mamoooo!!11" i zlatuje się stado posługujące się niezwykłym wyparciem i jak najbardziej skrajnym bronieniem danej jednostki, lub ugrupowania.
Obrzydliwe.
5
Dobra, czas zrobić i op****ić jajecznice.
19
Coś pięknego. To jak się Mentzen zagotował pod koniec mówi bardzo dużo.
0
@Bocheno1 Musiałbym poczekać na następny miesiąc by Wam z wypłaty zabrać
14
Z takim fartem jaki ma Real Madryt mógłbym na spokojnie wejść do zakładu @Luciano99, za****ać mu portfel, wyjąć całą jego kasę w postaci 2,21 zł i jeszcze opierdzielić jeden z obiadów @jowita
2
@tomek8756 Jestem za, że badań wynika, że przy mniejszej ilości h jesteśmy po prostu bardziej produktywni, ale dużo branz będzie musiało totalnie zmienić swoją systematykę pracy (co moze byc problematyczne i zajac b. duzo czasu).
0
@Keson Zdecydowanie się zgadzam, że za mało mówi się o Pedrim. Jednak niestety jego medialność jest mniejsza niż wielu innych zawodników co w takich plebiscytach popularności jest ważne. W każdym razie uważam, że właśnie od nas - m.in. kibiców powinno zależeć na tym by Pedriego jak najmocniej chwalić etc., bo to zdecydowanie najlepszy technicznie i artystycznie piłkarz jakiego w życiu na żywo widziałem (Messiego, Xaviego i Iniesty niestety mi się nie udało).
0
@4drian0 W sumie to nie jest niemożliwe - Kane'a się pomija, a może zaskoczyć tak jak i Bayern.
0
@4drian0 Salaha na drugim bym już nie umieszczał, niestety odpadnięcie w 1/8 już pogrzebało jego szanse na TOP 3 IMO.
Jak dla mnie na razie to wygląda tak:
1. Raphinia
2. Mbappe
3. Yamal (Pedro ma zbyt małą medialność, niestety)
4. Dembele
5. Salah
16
@VeB 1899 Jedno wielkie NIE dla powrotu Neymara tutaj.
1
@Bocheno1 Jak tam z @agaFCB?
6
@gumaz Chyba masz konkurencje, ale lecisz z tym całym Pedrim na mięciutko, jest Twoja
15
@Luciano99 Zwrot 100 zł od Ciebie
1
@KamQiX @JimMorrisonFCB