9

@TR3YWAY Minimetrowe fudamenty.

0

@FcPortoFan1999 Nie ma takiej sytuacji.

0

@marcin62 Jeśli gra wyjdzie rzeczywiście jesienią 2025, to maksymalne okno na rozpoczęcie kampanii marketingowej to początek maja. Jeśli do tego czasu nic się nie pojawi, to będzie to moim zdaniem jasny sygnał, że GTA VI zaliczy obsuwę.

Ale jak mam stawiać, to jesteśmy tygodnie od rozpoczęcia kampanii marketingowej, jakichś screenów, czy trailera 2. Stawiam na pierwsze 2 tygodnie kwietnia.

0

@KRISU77 Ale ja nic nie napisałem tutaj o Realu Madryt.

0

@FcPortoFan1999 Nie miałem, zaczynałem od Ery Tak-Tak, a później to już te nowoczesne w stylu T-Mobile etc. :)

1

@FcPortoFan1999 Ale ja nie jestem reklamą Orange'u.

2

@FcPortoFan1999 Niestety nie, bo żeby być za czymś/za kimś rozumem, to trzeba go mieć ¯\_(ツ)_/¯

1

Dzisiaj sercem za Atletico i Leganes.

2

@July_6_BcN Kobiety czasem bywają bardziej agresywne od mężczyzn. Ale ogólnie myślę, że w przypadku wojen płeć nie ma absolutnie żadnego znaczenia, aczkolwiek osobiście autentycznie chciałbym zobaczyć więcej kobiet wśród polityki i osób rządzących państwami.

2

@pt9 Tak? To potrzymaj mnie to piwo...

0

@Munio "to jest gra dla ludzi którzy mogą sobie grać 10h dziennie."
Nie do końca, chyba nigdy w RDR2 nie grałem dłużej niż 3h, a statystycznie to ok. 2h za jednym razem. Nie jestem typem gracza, który gra dużo na jednym posiedzeniu. Ale fakt faktem, że gra bardzo wciąga swoją immersją i jak już grasz, to trudno się oderwać. Poza tym jest to bardzo specyficzna produkcja, powolna i flegmatyczna, co idealnie współgra z klimatem samej gry. Ale nie każdemu to będzie pasować.

7

@tomek8756 Przejechanie baby na pasach i nieponiesienie za to żadnych konsekwencji.

3

W punkt.


2

@Encore Wiem, że są z niego śmieszki tutaj, ale IMO ma również ogromny potencjał i z Cubarsim może być w przyszłości podstawowym środkowym obrońcą.

PS. Jeszcze w sumie o Forcie zapomniałem, a potencjał również ma na podstawę.

7

Hiszpania na MŚ 2026:
- Pau Cubarsi 19 lat
- Raul Asencio 23 lata
- Pedri 23 lata
- Nico Williams 23/24 lata
- Lamine Yamal 18/19 lat
- Fermin Lopez 22 lata
- Balde 22 lata
- Casado 22 lata
- Bernal 18 lat
- Gavi 21 lat

Hiszpania na Euro 2028:
- Pau Cubarsi 21 lat
- Raul Asencio 25 lat
- Pedri 25 lata
- Nico Williams 25/26 lat
- Lamine Yamal 20/21 lat
- Fermin Lopez 24 lata
- Balde 24 lata
- Casado 24 lata
- Bernal 20 lat
- Gavi 23 lata

Hiszpania na MŚ 2030:
- Pau Cubarsi 23 lat
- Raul Asencio 27 lat
- Pedri 27 lata
- Nico Williams 27/28 lat
- Lamine Yamal 22/23 lat
- Fermin Lopez 26 lata
- Balde 26 lata
- Casado 26 lata
- Bernal 22 lat
- Gavi 25 lata

A oni już mają za sobą świetne Euro ze zwycięstwem w tym turnieju i wyglądają naprawdę bardzo dojrzale. Jeśli nic się nie wywali po drodze, to Hiszpania jak i Barcelona naprawdę mają szansę po raz kolejny zdominować światowy futbol na wiele lat i nawiązać tym samym do lat 2008-2012. Niesamowicie imponująco to wszystko wygląda. Boże daj tylko zdrowie tym zawodnikom i ciągły rozwój jak do tej pory, a przyszłość dla Barcelony i hiszpańskiej piłki narodowej powinna być naprawdę wręcz wybitna.

3

@mcsarna Znajdzie na spokojnie, jego przygoda w Barcelonie nie była jednoznacznie zła czy dobra. Wciąż uważam, że Xavi jako trener ma duży potencjał i może wypalić, jeśli będzie podchodzić mniej emocjonalnie, nabierze dystansu oraz zmieni sobie sztab wokół siebie na bardziej profesjonalny i doświadczony. Taki klub pokroju Betisu lub innego średniaka europejskiego, który aspiruje do gry w Lidze Mistrzów może mu bardzo pomóc i trzymam mocno kciuki, by mu się udało i wrócił na pełnej :)

0

@DiSBlaDE @wpwelement no i co żeś narobił? zadowolony z siebie jesteś?

1

@agaFCB Ponad 1k, ale nie polecam wchodzić (nawet jak ktoś znajdzie, jeśli jest ta dyskusja), bo Ci sprzęt wywali w kosmos, a fcbarca.com znów przestanie działać :/

3

228 odpowiedzi w gorącej dyskusji. Pogięło Was?

2

Dzisiaj niezależnie jak, nawet w stylu Realu, ale 3 pkt. to trzeba ogarnąć. Vamos!

0

@PizzerMan No to bardzo dobrze i oby było jeszcze lepiej :)

0

@PizzerMan Spokojnie, dość melancholijnie. A u Ciebie jak zdrówko?

5

@Roobo Dobra, to jest moment, kiedy zakładam pelerynę fanatyka Donalda i muszę go obronić: dość durne czepianie się. Tuskowi bardziej chodziło o to, że nie jest tam w garniturze obok różnych prezesów etc., tylko w loży, która jest przeznaczona dla każdego kibica mającego odpowiedni zasób kieszeni. To nie loża przeznaczona dla premierów i prezydentów, tylko dla po prostu kibiców.

Tusk bardzo naciąga fakty, to prawda, ale tutaj jest to czepianie się bardzo na wyrost.

7

Może i nie obejrzałem drugich 45 minut, ale za to moje oczy nie wybaczyły mi tych pierwszych, a resztek godności wciąż nie znalazłem.

6

Dobra, idę przeprosić moje oczy przed lustrem, że obejrzałem 51 minut tego meczu oraz w reszcie mieszkania znaleźć jakiekolwiek resztki godności.

4

Odrobinę lepsza drużyna od Malty, lub po prostu lepsze i bardziej pewne rozegranie Malty w ostatniej fazie i śmiem twierdzić, że byśmy tutaj przegrywali.

Przerażające i śmieszne zarazem.

4

Dobra, dajcie już tą Holandie

0

Mame nie teraz... ruszyła maszyna

1

Dzielne 25 minut Biało-Czerwonych. Jak na razie na zero z tyłu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?