macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore Co Ty mi tutaj...
0
Ale mi to siadło ostatnio. Jungle, wpadające w breakcore, trochę ambientu w tle.
@DragonxNF
24
Prezentacja @Luciano99 na zaliczenie podstawówki, olej na płótnie:
https://zapodaj.net/plik-wx1RhNDma7
2
@FcPortoFan1999 Przecież oglądasz "Ekstraklasę"...
8
Miłego dnia wszystkim!
https://x.com/szczerze_kuzwa/status/1906922578935242969
28
@Comentateiro Dziesiątą w historii.
31
Real Madryt to najuczciwszy i najżyczliwszy klub w historii cechujący się skromnością, brakiem hipokryzji, przepiękną grą i rzadko korzystający ze szczęścia jak i pomyłek sędziowskich.
24
Co śmiechłem :v
10
@RoberDzik Może Balde? Abidal jakiś super wybitny też nie był, a Balde jest dużo bardziej przebojowy. Z drugiej strony Balde jest bardziej ofensywny, a ofensywa tamtej Barcelony po bokach obrony opierała się głównie na Alvesie, więc na drugiej stronie dobrze byłoby mieć jakąś równowagę.
Ogólnie ciężko, tamta Barcelona to peak futbolu, piłki nożnej jak i całej Barcelony. Aktualna Barcelona, mimo że piękna i finezyjna to sam peak ma prawdopodobnie ciągle przed sobą. Co z innej strony jest cholernie pozytywne i imponujące.
2
@Ilka M.in. dlatego też tak celebrowałem mistrzostwo za Xaviego, bo w tamtym sezonie też działy się cuda sportowe i poza sportowe.
6
@ViscaelBarca2007 Biorąc pod uwagę aspekty sportowe oraz medialne, które niestety są bardzo ważne w tym plebiscycie, to:
1. Raphinia
2. Dembele
3. Yamal
4. Lewandowski
5. Salah/Mbappe
Choć ofc Pedri to tam zasługuje by być w TOP 3, ale mam wrażenie, że inni są po prostu bardziej medialni i tyle.
18
Teraz prawdopodobnie bardzo trudny mecz na Metropolitano, gdzie Atletico gra tak naprawdę o cały ten sezon i postawi wszystko na jedną kartę. Jak się uda tam wygrać i awansować, to będzie to potężny krok w kierunku trypletu (do którego ofc jeszcze bardzo długa droga, ale z tak grającą drużyną - nie jest to niemożliwe).
Nie mogę się doczekać tego meczu z Atletico. Obyśmy to ogarnęli.
0
@tbas Pełna zgoda, ale patrząc na skalę gwiazdorstwa, to większość (w tym ja) obawiało się tego co będzie w tym sezonie, a tutaj na tym etapie sezonu jesteśmy po prostu znacznie lepsi pod praktycznie każdym względem. Oby tak było do końca sezonu.
5
Btw mamy 20 bramek więcej na 9 kolejek przed końcem z 17 latkiem w składzie niż Real z Mbappe.
Ba dum tss.
4
Przepiękne jest to jaką my mamy łatwość w kreowaniu i też bardzo często strzelaniu bramek. Gramy IMO wieloma momentami bardzo ekonomicznie, a rywal jest bardzo dominowany i mamy 4:1 nie męcząc się jakoś szczególnie. Cudna jest ta drużyna.
1
Frienkie co ma prime za Flicka
6
Uffff! + Lewy odskakuje Mbappe
0
@Granto Araujo ma 26 lat, więc pełna zgoda.
4
Araujo jest super niepewny. Ogromny potencjał, ale mam wrażenie, że psychologicznie czasem nie dojeżdża i jest niezwykle potencjalny na głupie błędy. Bardzo mnie to w nim irytuje, mimo, że z drugiej strony widzę w nim mnóstwo pozytywnych cech. Oby się w końcu ogarnął.
7
@Nikarams @AlexDark00 nie przelogowałeś się
1
Kolejna nauczka dla La Bamby: więcej wiary Panie i Panowie w tę drużynę, kolejny raz. Tym bardziej, że po stracie bramki mieliśmy jeszcze 35 (!) minut gry, a więc kolosalnie dużo.
0
Wsadził tam, gdzie powinien. Super, że Lewy, Mbappe trzeba uciekać.
0
@Kazragore Była parę minut później, Kounde ewidentny spalony.
3
Trudno, zdarza się. Mamy jeszcze mnóstwo czasu na ogarnięcie 3 pkt., szkoda tylko że trzeba przycisnąć. Ale bez dramatu Panie i Panowie!
3
@Luciano99 na priv wysłałem nr konta, lub odbiór jutro o 5:00 przed zakładem, wybieraj
@Kessie jeszcze nie mam, ale jak będę mieć to też nie dam
0
@AmigoBlancos Zdrówka jak najwięcej!
6
@Encore Czyli raz na 30 minut w tym przypadku
6
@Luciano99 Oddaj moje 100 zł
1
@damianex10 W d*pach się poprzewracało...
6
@damianex10 Oczywista sprawa. A z innych tego typu informacji to @Kessie i reszta 10-go dostaną wypłaty i premie od Lucka.