2

@Encore Co Ty mi tutaj...

0

Ale mi to siadło ostatnio. Jungle, wpadające w breakcore, trochę ambientu w tle.



@DragonxNF

24

Prezentacja @Luciano99 na zaliczenie podstawówki, olej na płótnie:
https://zapodaj.net/plik-wx1RhNDma7

2

@FcPortoFan1999 Przecież oglądasz "Ekstraklasę"...

8

28

@Comentateiro Dziesiątą w historii.

31

Real Madryt to najuczciwszy i najżyczliwszy klub w historii cechujący się skromnością, brakiem hipokryzji, przepiękną grą i rzadko korzystający ze szczęścia jak i pomyłek sędziowskich.

24

Co śmiechłem :v


10

@RoberDzik Może Balde? Abidal jakiś super wybitny też nie był, a Balde jest dużo bardziej przebojowy. Z drugiej strony Balde jest bardziej ofensywny, a ofensywa tamtej Barcelony po bokach obrony opierała się głównie na Alvesie, więc na drugiej stronie dobrze byłoby mieć jakąś równowagę.

Ogólnie ciężko, tamta Barcelona to peak futbolu, piłki nożnej jak i całej Barcelony. Aktualna Barcelona, mimo że piękna i finezyjna to sam peak ma prawdopodobnie ciągle przed sobą. Co z innej strony jest cholernie pozytywne i imponujące.

2

@Ilka M.in. dlatego też tak celebrowałem mistrzostwo za Xaviego, bo w tamtym sezonie też działy się cuda sportowe i poza sportowe.

6

@ViscaelBarca2007 Biorąc pod uwagę aspekty sportowe oraz medialne, które niestety są bardzo ważne w tym plebiscycie, to:
1. Raphinia
2. Dembele
3. Yamal
4. Lewandowski
5. Salah/Mbappe

Choć ofc Pedri to tam zasługuje by być w TOP 3, ale mam wrażenie, że inni są po prostu bardziej medialni i tyle.

18

Teraz prawdopodobnie bardzo trudny mecz na Metropolitano, gdzie Atletico gra tak naprawdę o cały ten sezon i postawi wszystko na jedną kartę. Jak się uda tam wygrać i awansować, to będzie to potężny krok w kierunku trypletu (do którego ofc jeszcze bardzo długa droga, ale z tak grającą drużyną - nie jest to niemożliwe).

Nie mogę się doczekać tego meczu z Atletico. Obyśmy to ogarnęli.

0

@tbas Pełna zgoda, ale patrząc na skalę gwiazdorstwa, to większość (w tym ja) obawiało się tego co będzie w tym sezonie, a tutaj na tym etapie sezonu jesteśmy po prostu znacznie lepsi pod praktycznie każdym względem. Oby tak było do końca sezonu.

5

Btw mamy 20 bramek więcej na 9 kolejek przed końcem z 17 latkiem w składzie niż Real z Mbappe.

Ba dum tss.

4

Przepiękne jest to jaką my mamy łatwość w kreowaniu i też bardzo często strzelaniu bramek. Gramy IMO wieloma momentami bardzo ekonomicznie, a rywal jest bardzo dominowany i mamy 4:1 nie męcząc się jakoś szczególnie. Cudna jest ta drużyna.

1

Frienkie co ma prime za Flicka

6

Uffff! + Lewy odskakuje Mbappe

0

@Granto Araujo ma 26 lat, więc pełna zgoda.

4

Araujo jest super niepewny. Ogromny potencjał, ale mam wrażenie, że psychologicznie czasem nie dojeżdża i jest niezwykle potencjalny na głupie błędy. Bardzo mnie to w nim irytuje, mimo, że z drugiej strony widzę w nim mnóstwo pozytywnych cech. Oby się w końcu ogarnął.

7

@Nikarams @AlexDark00 nie przelogowałeś się

1

Kolejna nauczka dla La Bamby: więcej wiary Panie i Panowie w tę drużynę, kolejny raz. Tym bardziej, że po stracie bramki mieliśmy jeszcze 35 (!) minut gry, a więc kolosalnie dużo.

0

Wsadził tam, gdzie powinien. Super, że Lewy, Mbappe trzeba uciekać.

0

@Kazragore Była parę minut później, Kounde ewidentny spalony.

3

Trudno, zdarza się. Mamy jeszcze mnóstwo czasu na ogarnięcie 3 pkt., szkoda tylko że trzeba przycisnąć. Ale bez dramatu Panie i Panowie!

3

@Luciano99 na priv wysłałem nr konta, lub odbiór jutro o 5:00 przed zakładem, wybieraj
@Kessie jeszcze nie mam, ale jak będę mieć to też nie dam

0

@AmigoBlancos Zdrówka jak najwięcej!

6

@Encore Czyli raz na 30 minut w tym przypadku

6

@Luciano99 Oddaj moje 100 zł

1

@damianex10 W d*pach się poprzewracało...

6

@damianex10 Oczywista sprawa. A z innych tego typu informacji to @Kessie i reszta 10-go dostaną wypłaty i premie od Lucka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?