macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Rostbef/antrykot z Sokołów Premium o marmurkowatej strukturze to jednak jest TOP. Nie ma sensu kupować droższych steków w marketach (chyba, że z jakiegoś innego źródła i coś naprawdę bardzo premium typu Wagyu etc.), bo te z Sokołów Premium dobrze przyrządzone naprawdę robią robotę. Dlatego polecam jak ktoś lubi takie smaki. Wasze zdrowie!
3
@Sulimo Niech się podzieli, a nie...
23
Ja tam nawet się cieszę z tego remisu. Mam wrażenie, że niektórzy nie doceniają tego jak świetnie zagrał dzisiaj Betis. Oczywiście patrząc na statystyki, czy xG oraz gdyby nie błąd Araujo to ten mecz powinnyśmy wygrać. Ale nie zmienia to faktu, że Betis zagrał bardzo kompaktowo nie pozwalając na wiele, a my MUSIMY rotować mając w pamięci bardzo ważny mecz z Borussią za parę dni.
Myślę, że dla Flicka mecz z Borussią jest priorytetowy - sam powiedział, że ma nadzieję na 15 meczów w sezonie, a w lidze mimo wszystko mamy przewagę.
Wciąż jesteśmy w dobrej pozycji, a straty punktów zdarzały się, zdarzają i będą zdarzać. Teraz przygotować się do starcia z Borussią, bo łatwo nie będzie, ale do najwyższych piłkarskich szczytów wciąż sukcesywnie się zbliżamy ;)
11
No cóż, trudno. Paradoksalnie i tak powiększamy przewagę nad Realem, ale mogliśmy bardzo przybliżyć się do mistrzostwa, a przybliżamy się tylko trochę. Tak czy inaczej nic się nie dzieje, widać, że drużyna jest bardzo zmęczona. Odpocząć i za parę dni mamy bardzo ważny bój z Borussią. Ważne,że m.in. Pedri trochę odpoczął.
Takie mecze się zdarzają, wiecznie wygrywać nie będziemy. Walczymy dalej!
0
Hahahaha, 4 minuty xDDDDDDDDD
1
Przecież zmiany są jak najbardziej zrozumiałe. Wciąż mamy 3-4 pkt. przewagi nad Realem, a za parę dni mecz ćwierćfinałowy w LM. Bardzo dobrze, że zszedł Pedri, nawet w kontekście straty punktów. Co ciekawe w przypadku remisu i tak powiększamy przewagę nad Realem :v
2
Co wybronił, powinno być 2:1... ale spokojnie, dużo czasu jeszcze.
3
@Luciano99 I cyk, Lucek sam sobie zrobi screena po meczu, mastermind
3
Lewy dzisiaj chyba trochę drewiniany się wylosował :(
Ale oby mi zamknął mordę.
0
Bartra po tej sytuacji z Balem to na maratony się zapisywał i efekty widać dzisiaj najlepiej
0
@FcPortoFan1999 Pfff, Pululu ogarnie
1
Przez ten naprawdę póki co świetny mecz Betisu to jestem cholernie ciekawy jak Jagiellonia Białystok poradzi sobie z taką drużyną, mimo że w sumie mnie to nie interesowało wcześniej :D
Mega interesujący kontrast.
0
Wszystkich ze składu lubię lub bardzo lubię, ale jakoś nie mogę się przemóc do Araujo. Zawodnik, który autentycznie irytuje mnie najbardziej. Żaden zawodnik nie jest tak kontrastowy w swojej formie i w swoich umiejętnościach, że zrobi coś genialnego, a później popełni amatorski błąd.
0
@adamek20151 Dokładnie tak!
2
Haha, ale Yamal nie będzie mieć dzisiaj życia na La Bambie :D
2
Ogólnie widać, że Betis jest w bardzo dobrej formie - świetnie się ustawiają i przesuwają.
1
Oczywiście Araujo :v
Trudno, na spokojnie, pracujemy dalej :)
3
No japa tak się cieszy jak się ogląda ten zespół...
2
I cyk, zajebiście, że tak szybko już 1:0, śliczna akcja :)
0
@marian_konopka Ja bardzo lubię. Nie zawsze się zgadzałem z nim względem jego spostrzeżeń, ale komentatorem jest po prostu kapitalnym.
7
Święcicki i Chabiniak to IMO aktualnie najlepszy duet komentatorów. Lecimy po ogromny i bardzo ważny krok w kierunku Mistrzostwa Hiszpanii!
8
@BezglutenowyPedri Nie no, Raphinha dużo gorzej wyglądał pod względem fizycznym, więc ławka jak najbardziej zrozumiała i bardzo potrzebna.
1
Liczę, że wynik będzie tak dobry by Kounde, Yamal czy Pedri mogli zejść w drugiej połowie. Niemniej jednak pełna ufność we Flicku i sztabie pod względem zmęczenia piłkarzy etc. Fajny skład, lecimy po 6 pkt. przewagi nad Realem!
1
@Danny Gaucho Ale bym se zobaczył taki Real Madryt na 3. miejscu po zakończeniu 38 kolejki.
6
W ogóle też dzisiaj możemy jeszcze bardziej odskoczyć Realowi w strzelonych bramkach, a przed tą kolejką mieliśmy aż 20 bramek przewagi.
Marzy mi się, by ten sezon by zmiażdżeniem Realu na absolutnie każdym polu i w każdych rozgrywkach, bo my na to zasługujemy swoją grą oraz Real... też na to zasługuje swoją grą. Mamy kwiecień, do końca sezonu pozostało niewiele - jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem i oby nic się nie wysypało.
0
@wojopancer WTF, jaki atak :v
Nie, po prostu chcę mieć pojęcie na jakiś temat, który jest dość szeroko komentowany i sam zgodzić lub nie zgodzić się z ogólnie pojętym podejściem do strony Real Madryt w Polsce. Dlatego przez ostatnie tygodnie często tam zaglądałem by sam wyrobić sobie opinię na ten temat. Poza tym Twój personalny atak na mnie jest absurdalny ze względu na to, że napisałem o sporej ilości normalnych komentarzy, a więc nie pisałem tylko i wyłącznie negatywnie "by się dowartościować".
Ochłoń.
2
@Encore Zdecydowanie...
3
"po pierwsze jeszcze vraclona nie grała a po drugie mzoe byc walkower dla osauny"
Mówcie co chcecie, ale u nas przy całej swojej memiczności La Bamby to takich komentarzy jest znacznie mniej niż u nich. Oczywiście powyższy przykład jest tylko jednym wstawionym, ale swoją opinie opieram na tygodniach zaglądania tam co jakiś czas po meczach naszych oraz ich. Tam też się zdarzają normalne komentarze i to nawet sporo, ale stosunek jakichś totalnych odklejeńców jest znacznie wyższy.
5
Bardzo możliwe +6 pkt. przewagi nad Realem Madryt. Ależ to się pięknie wszystko układa, ale do pełni szczęścia jeszcze wypadałoby, by Real odpadł z LM. Wtedy będzie można powiedzieć, że futbol stał się sprawiedliwy.
4
Ależ piękna to może być sobota!