macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wojopancer WTF, jaki atak :v
Nie, po prostu chcę mieć pojęcie na jakiś temat, który jest dość szeroko komentowany i sam zgodzić lub nie zgodzić się z ogólnie pojętym podejściem do strony Real Madryt w Polsce. Dlatego przez ostatnie tygodnie często tam zaglądałem by sam wyrobić sobie opinię na ten temat. Poza tym Twój personalny atak na mnie jest absurdalny ze względu na to, że napisałem o sporej ilości normalnych komentarzy, a więc nie pisałem tylko i wyłącznie negatywnie "by się dowartościować".
Ochłoń.
2
@Encore Zdecydowanie...
3
"po pierwsze jeszcze vraclona nie grała a po drugie mzoe byc walkower dla osauny"
Mówcie co chcecie, ale u nas przy całej swojej memiczności La Bamby to takich komentarzy jest znacznie mniej niż u nich. Oczywiście powyższy przykład jest tylko jednym wstawionym, ale swoją opinie opieram na tygodniach zaglądania tam co jakiś czas po meczach naszych oraz ich. Tam też się zdarzają normalne komentarze i to nawet sporo, ale stosunek jakichś totalnych odklejeńców jest znacznie wyższy.
5
Bardzo możliwe +6 pkt. przewagi nad Realem Madryt. Ależ to się pięknie wszystko układa, ale do pełni szczęścia jeszcze wypadałoby, by Real odpadł z LM. Wtedy będzie można powiedzieć, że futbol stał się sprawiedliwy.
4
Ależ piękna to może być sobota!
10
Ciekawostka: jeśli Real Madryt strzeli w ostatnich minutach 5 bramek to i tak nie wyrówna osiągnięcia FC Barcelony w starciu z tym samym rywalem.
3
@Gibbon_FCB Też mam wrażenie, że PSG tego nie udźwignie i magicznym sposobem stracą formę, będą nieskuteczni, będą popełniać amatorskie błędy w obronie i jeszcze im pewnie wyleci paru zawodników przez kontuzje :v
5
Ja tylko przypomnę słowa Łukasza Wiśniowskiego w Meczykach:
"Nieprawdopodobne jest to jak można słabo grać i wygrywać mecze w kontekście Realu Madryt"
Zapamiętajcie to sobie względem dzisiejszego meczu i tym bardziej dwumeczu z Arsenalem, bo o ile w lidze mogą stracić punkty o tyle jakimś totalnym cudem prześlizgną się w meczu z Arsenalem grając oczywiście obrzydliwą wersję piłki nożnej. Cały Real od lat.
0
Wczoraj udałem się na koncert polskiej twórczyni muzyki elektronicznej - Zamilskiej. Gra ona głębokie i mroczne rytmy post-industrialnego techno i mimo, że ogólnie za techno nie przepadam, to w wykonaniu Zamilskiej mi bardzo odpowiada. Na wielu muzycznych płaszczyznach dużo się dzieje, utwory są głębokie w różne dochodzące do siebie dźwięki, a na żywo kapitalnie słyszalny jest głęboki i przenikający bas :)
Polecam wszystkim, którzy lubią muzykę elektroniczną. Zamilska gra dzisiaj we Wrocławiu, a jutro w Warszawie.
@DragonxNF
https://zapodaj.net/plik-DP28ZpAJYA
5
@July_6_BcN Taki kilkuletni. 500 km dalej.
14
@Bocheno1 Dobrze Ci idzie ten podryw po konsultacjach z @Kessie
2
@Chaoss Wina Tuska ofc
0
@michal26 Odsłucham później, tymczasem zaraz idę na koncert innej polskiej twórczyni :P
2
@Kgorecki2500 Rockstar GTA VI machen, a później RDR 3 machen!
https://zapodaj.net/plik-8nAiVghZWt
2
@gumaz Głupota swoja i ludzi.
2
@JimMorrisonFCB U mnie święta są cały rok
2
@Kgorecki2500 Ostre sosy/jedzenie uwielbiam. Polecam sosy Clemente Jacques, szczególnie Habaneros molidos oraz Chipotle molidos - świetnie pasują prawie do wszystkiego, są bardzo ostre, ale nie do przesady (i tak używa się ich stosunkowo mało na kanapkę czy do jakiegoś innego jedzenia) i po prostu bardzo smaczne IMO.
2
@Kgorecki2500 W sumie spróbowałbym z ciekawości. Jadłem już dziwne rzeczy w swoim życiu m.in. haggis w Szkocji czy móżdżek krowy czy tam innego zwierzęcia.
Polecam, często pojawia się na festiwalach piwnych (ofc wiadomo dlaczego) :P
https://www.kitchenforbrave.com/
2
@Kgorecki2500 bede rzigoł
1
@PatrychoO No i namówił. Będzie oglądane niedługo. Dorocińskiego uwielbiam i szanuje.
3
@Kgorecki2500 Otóż nie. Jadłem za to żelki o smaku psiej karmy, smarka i wymiotowania. Nie polecam.
1
@kuz Niestety nie :(
4
@FcPortoFan1999 Czasem, staram się coraz mniej. Ale gdzieś wyczytałem, że godzina nie jest tak ważna - ważne jest natomiast to, by nie jeść mniej niż 2h przed snem i tyle.
7
Ale paszteciki i barszczyk to jednak jest idealne połączenie.
0
@Roobo Cóż, zupełnie nie chodziło mi o obrażenie i nawet pisząc ten komentarz starałem się ująć moje oburzenie i podejście tak, by nie obrazić. Jeśli tak się poczułeś oraz inni - przepraszam.
11
@Kgorecki2500 Haha :D
Braun to jedna z najbardziej odklejonych, śmiesznych i światopoglądowo niebezpiecznych postaci w historii polskiej polityki. Totalnie nie ogarniam jak realnie można go w jakikolwiek sposób popierać. Chyba, że jest się w sumie niemalże taki sam, to wtedy jest to zrozumiałe...
@koziar
Ale ja nie piszę o wolności, bo to jest oczywiste, że takie osoby MAJĄ PRAWO i przecież nie o to mi chodzi. Chodzi mi po prostu o jakiekolwiek zafascynowanie tak skrajnej jednostki, a nie o to, że ktoś na niego głosuje. Hitlera, Putina, Stalina, czy innych też ludzie popierali. Też ludzie mogliby na nich głosować. Mają do tego prawo. A ja mam prawo do tego, by wygłosić swoją opinię, że tego w kraju demokratycznym i spokojnym totalnie nie rozumiem i jest to dla mnie społeczny dramat, że tak skrajna i absurdalna jednostka ma tyle poparcia. Ale ludzie mają ofc do tego prawo. I tyle.
24
Dla mnie jest to naprawdę przerażające i smutne w kontekście społeczeństwa, że taka postać jak Grzegorz Braun ma aż tylu zwolenników, czy osoby, które uważają go za potrzebnego w polityce.
Przypomnę, że Grzegorz Braun zasłynął z m.in.:
- burdy ze świecami chanukowymi, gdzie to obrzydliwe zachowanie odbiło się szerokim echem na całym świecie dając bardzo zły przykład
- słynnych słów "będziesz Pan wisiał" wobec Adama Niedzielskiego
- bezprawnym wtargnięciem w 2021 roku do siedziby resortu Ministerstwa Zdrowia zakłócając pracę urzędników i ich wokół obrażając
- naruszenia nietykalności cielesnej Łukasza Szumowskiego w 2022 roku, którego chciał poddać "obywatelskiemu zatrzymaniu"
- zagłuszając minutę ciszy wobec ofiar Holocaustu w Parlamencie Europejskim za co został wyrzucony dając tym samym kolejny idiotyczny popis
A tutaj patrzę, że są osoby nim w pewien sposób zafascynowane i popierające, pisząc, że jest to pozytywna postać polskiej polityki. Jeden wielki dramat i facepalm.
1
@Ojciec5tkidzieci Nie musi, ale może i tylko i wyłącznie do tego się odnoszę, że wśród ludzi pochwalających tak haniebny czyn prawdopodobieństwo, że są osoby, które "wyznają" całość tej osoby jest całkiem wysokie.
2
@BulaKG Po akcji z gaśnicą było trochę komentarzy, że dobrze zrobił, więc oczywiście, że niestety są...
2
@CurryTheGoat30 Szczęście, sędziowie, ostatnie lata, umiejętność przepychania meczów grając odrażającą piłkę. W sumie i tak mało, ja bym tam Realowi dał z 70% patrząc jak oni się ślizgają.