macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Dobra, odłóżcie na bok wszelkie waśnie, troski i zmartwienia bowiem już za niecałe 3h gra przepiękna Barcelona Flicka!
0
@PizzerMan Dość spokojnie, choć niestety ostatnio mam trochę stresu :)
A u Ciebie jak tam, jak zdrówko?
1
@PatrychoO Michał Żyro
48
"Nie tylko Atletico, City czy BARCELONA nie poradzili sobie na tym stadionie" Michał Żyro w kontekście Santiago Bernabeu. Nie wiem czy to trema, czy co, ale WTF...
0
@Encore "Spokojnie." - Zbigniew Boniek
7
@Witekk10 A z drugiej zajebiście.
2
Real naprawdę na kolanach w LM. Ale pamiętajmy, że jeszcze jest rewanż, choć ofc Real jest w bardzo trudnej sytuacji. Oby Arsenal to wytrzymał, jeśli zagrają mądrze, to będziemy wszyscy tutaj świętować :)
28
Arsenal zagrał tak jak powinno zagrać Atletico. Choć przyznam, że nie wierzyłem w to. Odważnie, żadnego cofania się, kalkulowania etc.
3
"Nikt nie ma dziś wątpliwości, że Arsenal jest dziś zespołem lepszym od Realu Madryt"
Czyli w sumie wielokrotna norma w LM, ileż już było takich drużyn na przestrzeni lat. Oby w końcu Arsenalowi się poszczęściło, czy po prostu było sprawiedliwie :)
0
No i teraz można zacząć choć odrobinę wierzyć :)
1
@NeroTFP1 Są takie rzeczy, które się fizjonomom nie śniły...
2
Ile razy oglądam Real, tyle razy jestem naprawdę zaskoczony tym jak łatwo jest ich zdominować.
0
Ależ fart Realu teraz. Powinno być 2:0...
4
Jak Real gra? Tak jak zawsze, czy jednak w końcu lepiej i ogólnie dobrze?
0
@Nazio_87 I 10 z tyłu, ezz
13
@Kessie Pewnie pierwszy jego komentarz będzie o polityce i że obserwuje tę stronę od dawna...
0
@MesQueUnClub96 O widzisz, jednak potrafisz :D
1
@MesQueUnClub96 Wydaje mi się, że zamiast "x" to piszesz po prostu "twitter" jak wcześniej, ale tak jak @misterio gdzieś indziej pisał - mam wrażenie, że znowu trochę wybiórczo to działa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
A co tutaj takie nastroje jakby w końcu po paru miesiącach przerwy zaczęły działać linki nie tylko z Twittera, ale też z platformy YouTube?
21
Widzę, że @Luciano99 już reklamy sobie wykupił na fcbarca.com - pomijam fakt ewidentnego kłamstwa i manipulacji, bo @jowita jak wyglądała 10 lat temu tak wygląda i teraz, ale mimo wszystko szanuję, że robi wszystko co w jego mocy by oddać mi te 100 zł.
https://zapodaj.net/plik-BE3CJu8mut
4
@JimMorrisonFCB Uuu, dzięki bardzo za poprawienie, naprawdę szanuję! Noted.
8
@blakkudium De Jong w takiej formie, Casado i Bernal, a w obwodzie coraz lepszy na tej pozycji Eric Garcia. Naprawdę po Busquetsie za Flicka mamy świetnie obsadzoną bardzo newralgiczną pozycję.
7
@Luciano99 @jowita wiesz o tym?
37
@Luciano99 Powiedział też, że masz mi oddać te 100 zł, ale oczywiście o tym już nie napiszesz
https://zapodaj.net/plik-aqetOhjNa3
8
Trudno się nie zgodzić, Betis jest w bardzo dobrej formie ostatnio.
0
@pollack Szczerze pisząc nie sprawdzałem. Wiem natomiast, że jest to wołowina oraz ubój z Polski i w kontekście innych steków jest po prostu najlepsza (dobra jest też wołowina z firmy Mark's Marszałkowscy, ale IMO z Sokołów premium jest bardziej soczysta i po prostu smaczniejsza).
Generalnie jest bardzo smaczna, ale to też zależy jak przyrządzisz, bo średniej jakości steki dobrze przyrządzone bywają smaczniejsze niż świetnie wyglądające, a źle przyrządzone.
Natomiast mówię głównie o stekach paczkowanych w marketach, czyli coś powszechnego i od ręki dostępnego. Trochę czym innym są steki z rzeźni, czy z wyjątkowego źródła czy też właśnie Wagyu. Najlepsze steki jakie jadłem w życiu to Picanha za jakieś chore pieniądze, świetnie przyrządzona przez mojego brata, który się na tym świetne zna oraz stek z jakiegoś bardzo dobrego, zagranicznego źródła, również ofc świetnie przyrządzony. Wagyu niestety jeszcze nie próbowałem. Ale w domowych warunkach i po moim przyrządzeniu, gdzie się dopiero uczę to Sokołów Premium wychodzi naprawdę fajnie :)
A te najlepsze steki kupowane były tutaj:
https://nagrillu.pl/135-mieso-i-dodatki
Btw mieli kiedyś Wagyu A5 (zdjęcie zrobione w sklepie na miejscu, w maju 2022):
https://zapodaj.net/plik-QLX7RJD48f
PS. Iberico też było świetne.
1
@Kgorecki2500 Im lepiej poprzyrastany jest stek, tym smaczniejszy i lepszy ;)
Przykład:
https://kulinarnenawigacje.pl/wp-content/uploads/2016/05/steak-new-york.jpg
1
@xvcWinterSoldier Daj spokój, to jest też niesamowite i wielkie szczęście Realu, że przed dwumeczem Arsenalowi wypadło tylu zawodników...
1
@Kengo W lidze to oni zazwyczaj siali spustoszenie. Weryfikacją w ich przypadku jest tylko i wyłącznie LM. Jeśli nie zes*ają się z Realem*, to wtedy w pełni uznam ich sezonową wielkość.
*Nie, nie wierzę w Arsenal, Real klasycznie to moim zdaniem przepcha.