2

@El Plutoninho W sumie masz trochę racje. Ale w tym sezonie to jakoś wyjątkowo, chyba przez pryzmat cudnie grającej Barcelony.

3

@misterio Muszę więcej takich materiałów oglądać, bo moja wiara w ludzkość/społeczeństwo wisi na włosku i to już od lat.

20

"Nieprawdopodobne jest to jak można słabo grać i wygrywać mecze w kontekście Realu Madryt" - Łukasz Wiśniowski w Meczykach.

Trafił totalnie w sedno. Jak taki Real zdobędzie jakiekolwiek trofeum w tym sezonie to ja naprawdę na jakiś dłuższy czas stracę wiarę w futbol i w jego piękno...

3

@michalgajdek w punkt. Nie ma co dramatyzować odnośnie tej drugiej połowy, to bardziej przyszło naturalnie, bo trochę musiało przyjść ze względu na tak absurdalnie napięty terminarz.


0

@Awtameok_Klana ...których kulminacja nastąpi w lato co jest jednym z największych minusów lata.

1

@Consigliere Właśnie też się zdziwiłem, że to powiedzieli i to jeszcze przegrał w meczu z Barceloną, a więc z ich rywalem właśnie w nadchodzącym finale. Oby historia się powtórzyła.

5

Idę o zakład, że każdy piłkarz po wywiadzie z Mają Strzelczyk jakiś krótki czas później wchodzi na jej social media, niezależnie czy to piłkarz z Ekstraklasy, czy De Jong/Pedri etc.

Świetne wywiady, szczególnie ten ze Szczęsnym :)

6

Posiadanie 40-60
Strzały 5-15
Strzały celne 0-6

Statystyki również znacznie wskazują na to, że awansowaliśmy bardzo zasłużenie. Szkoda tych setek i dobrych sytuacji, bo powinniśmy to wygrać paroma bramkami...

4

@Luciano99 To dokładnie jak Ty gdy trzeba oddać pieniądze, jutro ide do komornika

5

@Munio No oni Atletico przeszli bez farta, ani procenta tam farta nie było xDDDDDD

12

Generalnie to po pierwszej połowie powinniśmy prowadzić 2-3:0 i jeśli skuteczność i decyzyjność byłaby na odpowiednim poziomie to dziś znów mówilibyśmy o zmieceniu z powierzchni ziemi kolejnego rywala.

Tam z przodu Yamal musi się mniej chamić, a Raphinia wrócić do swojej skuteczności. Ufam, że tak będzie - dobrze, że nawet bez tego wygrywamy zwykle grając śliczną piłkę co jest mega imponujące.

Teraz odpocząć i z Betisem również zastosować rotacje i powoli dochodzić do siebie po tym intensywnym okresie poreprezentacyjnym.

Walczymy o tryplet!

6

Ufff... druga połowa powinna być pokazywana u tych wszystkich szwagrów w FIFA i UEFA 10x dziennie, bo to jest idealny dowód na to jak natłok meczów, minut, podróży i innych tego typu spraw wpływa negatywnie na zawodników i drużyny.

Brawo Barcelono za przepiękną pierwszą połowę i przetrwanie drugiej - wybaczam tyle niedokładności etc., bo to dość zrozumiałe w tym momencie.

3

Oni wyglądają jakby byli naprawdę przeogromnie zmęczeni, trochę jak Atletico w poprzednim meczu z nami. Dowieźć to do końca i tyle, bo z drugiej strony trudno się dziwić - 3 mecze w 6 dni od razu po przerwie na reprezentacje. Miejcie to też na uwadze.

3

Nie no, niesamowicie irytujące jest Atleti...

1

Molina świetne wejście, 30 sekund i żółta :v

2

Pls Araujo, nie zrób nic głupiego...

1

Nie wierzę, jak tutaj odpadniemy, to to będzie głównie przez te spartolone sytuacje...

5

Budzimy się, bo trochę przysnęliśmy.

4

Raphinia widać, że jeszcze nie dojechał po ostatnim urazie. Słaby występ jak na razie.

1

@prokofiew Może nie ciekawszy, ale na pewno styl gry Barcelony piłkarsko przykrywa totalnie wszystko to co zaprezentowały wczoraj dwa Reale.

0

@Korsain Pewnie tylko i aż kwestia gry w pierwszym składzie. W City miał Haalanda, a nie wiem czy inne kluby realnie były nim zainteresowane, gdzie nie miałby konkurencji do pierwszego składu lub ich było stać.

3

Atletico to wielcy cwaniacy, tutaj może być jeszcze gorąco przez właśnie chaos. Dlatego tylko i aż jedynym minusem jest to, że tutaj powinniśmy mieć już 2-3:0, bo gramy ogólnie świetnie.

Oby to się nie odwróciło przeciwko nam, ale aż jestem zaskoczony jak ogarnęliśmy Atletico w tej pierwszej połowie. Oby tak dalej.

3

Jestem w totalnym szoku jak dobrze dzisiaj wygląda hiszpański (!) sędzia. Tutaj coś się odpierdzieli jeszcze, nie wierzę w tak dobre sędziowanie do końca.

0

No dzieciaki, to musi być 0:2, a w zasadzie już powinno być 0:3...

1

Pięknie, absolutnie zasłużyliśmy na to. Teraz nie dać sobie tego odebrać, a najlepiej iść za ciosem!

2

Znowu mam poczucie, że powinniśmy spokojnie już tutaj prowadzić 1/2:0

0

Aj jaka szkoda, ależ śliczna to była akcja

2

VAMOOOOOOOOOOOOOOS!

1

@Messibestplayerintheworld Możliwe, ale dziwi mnie to, że w takim meczu z takim rywalem, niż z Betisem. Tak czy siak cała ufność we Flicku ;)

0

Ciekawe, czy absencja Lewandowskiego jest spowodowana jakimś drobnym urazem, czy jest to jasny sygnał, że oczywiście walczymy o wszystkie trofea, ale priorytetem jest zdecydowanie La Liga i LM niż CdR i Lewy ma być gotowy na ligę. Podobnie odbieram wystawienie Fermina względem Gaviego.

Bardzo ciekawy skład, obyśmy to ogarnęli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?