macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@El Plutoninho W sumie masz trochę racje. Ale w tym sezonie to jakoś wyjątkowo, chyba przez pryzmat cudnie grającej Barcelony.
3
@misterio Muszę więcej takich materiałów oglądać, bo moja wiara w ludzkość/społeczeństwo wisi na włosku i to już od lat.
20
"Nieprawdopodobne jest to jak można słabo grać i wygrywać mecze w kontekście Realu Madryt" - Łukasz Wiśniowski w Meczykach.
Trafił totalnie w sedno. Jak taki Real zdobędzie jakiekolwiek trofeum w tym sezonie to ja naprawdę na jakiś dłuższy czas stracę wiarę w futbol i w jego piękno...
3
@michalgajdek w punkt. Nie ma co dramatyzować odnośnie tej drugiej połowy, to bardziej przyszło naturalnie, bo trochę musiało przyjść ze względu na tak absurdalnie napięty terminarz.
0
@Awtameok_Klana ...których kulminacja nastąpi w lato co jest jednym z największych minusów lata.
1
@Consigliere Właśnie też się zdziwiłem, że to powiedzieli i to jeszcze przegrał w meczu z Barceloną, a więc z ich rywalem właśnie w nadchodzącym finale. Oby historia się powtórzyła.
5
Idę o zakład, że każdy piłkarz po wywiadzie z Mają Strzelczyk jakiś krótki czas później wchodzi na jej social media, niezależnie czy to piłkarz z Ekstraklasy, czy De Jong/Pedri etc.
Świetne wywiady, szczególnie ten ze Szczęsnym :)
6
Posiadanie 40-60
Strzały 5-15
Strzały celne 0-6
Statystyki również znacznie wskazują na to, że awansowaliśmy bardzo zasłużenie. Szkoda tych setek i dobrych sytuacji, bo powinniśmy to wygrać paroma bramkami...
4
@Luciano99 To dokładnie jak Ty gdy trzeba oddać pieniądze, jutro ide do komornika
5
@Munio No oni Atletico przeszli bez farta, ani procenta tam farta nie było xDDDDDD
12
Generalnie to po pierwszej połowie powinniśmy prowadzić 2-3:0 i jeśli skuteczność i decyzyjność byłaby na odpowiednim poziomie to dziś znów mówilibyśmy o zmieceniu z powierzchni ziemi kolejnego rywala.
Tam z przodu Yamal musi się mniej chamić, a Raphinia wrócić do swojej skuteczności. Ufam, że tak będzie - dobrze, że nawet bez tego wygrywamy zwykle grając śliczną piłkę co jest mega imponujące.
Teraz odpocząć i z Betisem również zastosować rotacje i powoli dochodzić do siebie po tym intensywnym okresie poreprezentacyjnym.
Walczymy o tryplet!
6
Ufff... druga połowa powinna być pokazywana u tych wszystkich szwagrów w FIFA i UEFA 10x dziennie, bo to jest idealny dowód na to jak natłok meczów, minut, podróży i innych tego typu spraw wpływa negatywnie na zawodników i drużyny.
Brawo Barcelono za przepiękną pierwszą połowę i przetrwanie drugiej - wybaczam tyle niedokładności etc., bo to dość zrozumiałe w tym momencie.
3
Oni wyglądają jakby byli naprawdę przeogromnie zmęczeni, trochę jak Atletico w poprzednim meczu z nami. Dowieźć to do końca i tyle, bo z drugiej strony trudno się dziwić - 3 mecze w 6 dni od razu po przerwie na reprezentacje. Miejcie to też na uwadze.
3
Nie no, niesamowicie irytujące jest Atleti...
1
Molina świetne wejście, 30 sekund i żółta :v
2
Pls Araujo, nie zrób nic głupiego...
1
Nie wierzę, jak tutaj odpadniemy, to to będzie głównie przez te spartolone sytuacje...
5
Budzimy się, bo trochę przysnęliśmy.
4
Raphinia widać, że jeszcze nie dojechał po ostatnim urazie. Słaby występ jak na razie.
1
@prokofiew Może nie ciekawszy, ale na pewno styl gry Barcelony piłkarsko przykrywa totalnie wszystko to co zaprezentowały wczoraj dwa Reale.
0
@Korsain Pewnie tylko i aż kwestia gry w pierwszym składzie. W City miał Haalanda, a nie wiem czy inne kluby realnie były nim zainteresowane, gdzie nie miałby konkurencji do pierwszego składu lub ich było stać.
3
Atletico to wielcy cwaniacy, tutaj może być jeszcze gorąco przez właśnie chaos. Dlatego tylko i aż jedynym minusem jest to, że tutaj powinniśmy mieć już 2-3:0, bo gramy ogólnie świetnie.
Oby to się nie odwróciło przeciwko nam, ale aż jestem zaskoczony jak ogarnęliśmy Atletico w tej pierwszej połowie. Oby tak dalej.
3
Jestem w totalnym szoku jak dobrze dzisiaj wygląda hiszpański (!) sędzia. Tutaj coś się odpierdzieli jeszcze, nie wierzę w tak dobre sędziowanie do końca.
0
No dzieciaki, to musi być 0:2, a w zasadzie już powinno być 0:3...
1
Pięknie, absolutnie zasłużyliśmy na to. Teraz nie dać sobie tego odebrać, a najlepiej iść za ciosem!
2
Znowu mam poczucie, że powinniśmy spokojnie już tutaj prowadzić 1/2:0
0
Aj jaka szkoda, ależ śliczna to była akcja
2
VAMOOOOOOOOOOOOOOS!
1
@Messibestplayerintheworld Możliwe, ale dziwi mnie to, że w takim meczu z takim rywalem, niż z Betisem. Tak czy siak cała ufność we Flicku ;)
0
Ciekawe, czy absencja Lewandowskiego jest spowodowana jakimś drobnym urazem, czy jest to jasny sygnał, że oczywiście walczymy o wszystkie trofea, ale priorytetem jest zdecydowanie La Liga i LM niż CdR i Lewy ma być gotowy na ligę. Podobnie odbieram wystawienie Fermina względem Gaviego.
Bardzo ciekawy skład, obyśmy to ogarnęli.