2

@Encore Oczywista sprawa. Nie jesteśmy Realem Madryt, więc u nas szczęście w LM jest raz na wiele lat. Ale oby był to ten sezon ;)

5

@marcin62 Dla mnie przepiękne jest to w Barcelonie, że tutaj liczy się jednak dużo bardziej styl gry, który daje najwyższej rangi rozrywkę. Dlatego też uważam, że jesteśmy trudniejszym klubem do ogarnięcia, bo poza trofeami my musimy jeszcze pięknie grać. Ale "to jest poświęcenie na które jestem gotów", bo trofea bez pięknej i atrakcyjnej gry z przepchanymi meczami naprawdę by mnie aż tak nie cieszyły jak przy tym co my graliśmy np. za Guardioli czy za Enrique czy teraz za Flicka (za Valverde właśnie dużo narzekałem na styl gry, mimo że mistrzostwa były).

To jest fundamentalna i podstawowa różnica pomiędzy Realem, a Barceloną. Tutaj my narzucamy styl gry z drobnymi zmianami per trener, ale główna zasada jest jasna: mamy grać jak najładniej. W Realu to jest drugorzędne i tam styl gry jest zależny od trenera. I szczerze? Oby się to nie zmieniło, nawet jeśli LM, czy tryplet będziemy widzieć raz na parę ładnych lat.

3

@Rewolucja123 Nie mówię, że nie słusznie, tylko po prostu w pewnym momencie było tego za dużo i koniec końców przerodziło się to w oblężoną twierdzę i szukał winnych wszędzie wokół. Hansi Flick też dostał czerwoną za pierdołę, a zachował klasę, skomentował to bardzo minimalistycznie i skupił się na grze. Dokładnie to samo powinien zrobić Xavi.

14

@MOLESTA Ancelotti odkleił się już dawno ze swoimi wypowiedziami. Bardzo dziwi mnie, że nie jest krytykowany za to w mediach, bo Xavi za podobne wypowiedzi miał dużo krytyki wokół siebie (ofc słusznie).

3

0

@FcPortoFan1999 Czyli kwestia nastawienia, to o czym piszę.

0

@FcPortoFan1999 No i właśnie na przestrzeni lat to duży błąd i nie wiem dlaczego ciągle to powtarzają, mimo że tak wiele razy nie dawało to pozytywnego rozwiązania.

5

To jest całkiem niesamowite, że Atletico za Simeone osiągało swoje naprawdę kapitalne wyniki, rok w rok są jednym z faworytów, ale tylko do pewnego, decydującego momentu i w kwestii trofeów jest u nich naprawdę słabo. Zawsze tam czegoś brakowało, lata mijają, składy się zmieniają i wciąż czegoś brakuje. Właśnie w tych najbardziej decydujących momentach, w kulminacyjnej części sezonu.

W niektórych momentach to moim zdaniem kwestia nastawienia i pragmatyzmu. Przykładem dwumecz z Realem - zamiast iść za ciosem, to Atletico się cofa i zadowala się remisem/jednobramkową przegraną (!) powtarzając tym samym błędy z przeszłości.

Moim zdaniem gdyby Atletico było odważniejsze piłkarsko, to w decydujących meczach na przestrzeni lat zdobyliby więcej.

4

@NeroTFP1 Niestety podejrzewam, że nowa klientela była właśnie dużo bardziej roszczeniowa niż stała i poprzednia. Trochę instagramowy vibe, pójść, bo sławne, a potem zostawić, bo pojawi się nowa moda.

3

@Kessie I cyk nadgodzinki, dla takich jak Wy doba powinna mieć z 30h.

2

@tomek8756 Jedyne brakujące ogniwo tak naprawdę. Jak nie ogarniemy trypletu w tym sezonie, to wiadomo przez co.

20

@kcule14 Piwko przy sobocie to nie tyle przywilej, acz obowiązek. Odpowiedź jest zatem oczywista.

4

@Luciano99 Albo mi oddasz te 100 zł, albo zaraz leci info do @jowita, że jesteś "w delegacji".

9

@Comentateiro Co za różnica, jak Wy i tak robicie po 24h.

9

@TR3YWAY Minimetrowe fudamenty.

0

@FcPortoFan1999 Nie ma takiej sytuacji.

0

@marcin62 Jeśli gra wyjdzie rzeczywiście jesienią 2025, to maksymalne okno na rozpoczęcie kampanii marketingowej to początek maja. Jeśli do tego czasu nic się nie pojawi, to będzie to moim zdaniem jasny sygnał, że GTA VI zaliczy obsuwę.

Ale jak mam stawiać, to jesteśmy tygodnie od rozpoczęcia kampanii marketingowej, jakichś screenów, czy trailera 2. Stawiam na pierwsze 2 tygodnie kwietnia.

0

@KRISU77 Ale ja nic nie napisałem tutaj o Realu Madryt.

0

@FcPortoFan1999 Nie miałem, zaczynałem od Ery Tak-Tak, a później to już te nowoczesne w stylu T-Mobile etc. :)

1

@FcPortoFan1999 Ale ja nie jestem reklamą Orange'u.

2

@FcPortoFan1999 Niestety nie, bo żeby być za czymś/za kimś rozumem, to trzeba go mieć ¯\_(ツ)_/¯

1

Dzisiaj sercem za Atletico i Leganes.

2

@July_6_BcN Kobiety czasem bywają bardziej agresywne od mężczyzn. Ale ogólnie myślę, że w przypadku wojen płeć nie ma absolutnie żadnego znaczenia, aczkolwiek osobiście autentycznie chciałbym zobaczyć więcej kobiet wśród polityki i osób rządzących państwami.

2

@pt9 Tak? To potrzymaj mnie to piwo...

0

@Munio "to jest gra dla ludzi którzy mogą sobie grać 10h dziennie."
Nie do końca, chyba nigdy w RDR2 nie grałem dłużej niż 3h, a statystycznie to ok. 2h za jednym razem. Nie jestem typem gracza, który gra dużo na jednym posiedzeniu. Ale fakt faktem, że gra bardzo wciąga swoją immersją i jak już grasz, to trudno się oderwać. Poza tym jest to bardzo specyficzna produkcja, powolna i flegmatyczna, co idealnie współgra z klimatem samej gry. Ale nie każdemu to będzie pasować.

7

@tomek8756 Przejechanie baby na pasach i nieponiesienie za to żadnych konsekwencji.

3

W punkt.


2

@Encore Wiem, że są z niego śmieszki tutaj, ale IMO ma również ogromny potencjał i z Cubarsim może być w przyszłości podstawowym środkowym obrońcą.

PS. Jeszcze w sumie o Forcie zapomniałem, a potencjał również ma na podstawę.

7

Hiszpania na MŚ 2026:
- Pau Cubarsi 19 lat
- Raul Asencio 23 lata
- Pedri 23 lata
- Nico Williams 23/24 lata
- Lamine Yamal 18/19 lat
- Fermin Lopez 22 lata
- Balde 22 lata
- Casado 22 lata
- Bernal 18 lat
- Gavi 21 lat

Hiszpania na Euro 2028:
- Pau Cubarsi 21 lat
- Raul Asencio 25 lat
- Pedri 25 lata
- Nico Williams 25/26 lat
- Lamine Yamal 20/21 lat
- Fermin Lopez 24 lata
- Balde 24 lata
- Casado 24 lata
- Bernal 20 lat
- Gavi 23 lata

Hiszpania na MŚ 2030:
- Pau Cubarsi 23 lat
- Raul Asencio 27 lat
- Pedri 27 lata
- Nico Williams 27/28 lat
- Lamine Yamal 22/23 lat
- Fermin Lopez 26 lata
- Balde 26 lata
- Casado 26 lata
- Bernal 22 lat
- Gavi 25 lata

A oni już mają za sobą świetne Euro ze zwycięstwem w tym turnieju i wyglądają naprawdę bardzo dojrzale. Jeśli nic się nie wywali po drodze, to Hiszpania jak i Barcelona naprawdę mają szansę po raz kolejny zdominować światowy futbol na wiele lat i nawiązać tym samym do lat 2008-2012. Niesamowicie imponująco to wszystko wygląda. Boże daj tylko zdrowie tym zawodnikom i ciągły rozwój jak do tej pory, a przyszłość dla Barcelony i hiszpańskiej piłki narodowej powinna być naprawdę wręcz wybitna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?