macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Yamal po meczu:
"Przepraszamy naszych kibiców, ale nie boimy się Probierzówki oraz nowego dopingu na Stadionie Narodowym w Warszawie. Pojedziemy tam po zwycięstwo."
0
@Traba727 Prawdopodobnie dlatego, że tam za bramkarzem jeszcze był zawodnik/zawodnicy Hiszpanii, więc była asekuracja.
0
Karny dla Holandii :v
Czyli może będzie szansa na Yamala vs. Probierzówka! Go go Niderlandy!
1
@Gibbon_FCB Zdecydowanie Yamal ława (wejście w razie potrzeby w drugiej połowie), De Jong ława - za niego Eric Garcia, Olmo ława, Pedri w sumie może zagrać, bo nieco więcej odpoczął.
11
I cyk, De La Fuente teraz będzie piłować Yamala przy każdej okazji maksymalną liczbę minut. Yamal, nie przemyślałeś tego synek :v
7
Grajcie 17-latkiem 120 minut w meczu towarzyskim, Yamal wytrzyma
4
Z Osasuną to takie 1:0 po golu końcówką płetwy Rekina w 95 minucie przy beznadziejnej grze bez polotu a'la Real Madryt to wyjątkowo biorę w ciemno.
2
Chyba se kanapki zrobię na te dogrywki.
4
Trzy dogrywki w Pucharze Tymbarku. A potem szwagry z FIFA i UEFA będą główkować dlaczego jest tyle kontuzji i co te pazie gadają o jakimś zmęczeniu...
14
Z jednej strony fajnie jakby Hiszpanie wygrali, uwielbiam tę reprezentację, z drugiej taką Hiszpanię to bym zobaczył na Narodowym z Yamalem, Pedrim, Olmo i co najważniejsze z Ferranem Torresem. Aż nawet bilet bym kupił, niby na Probierzówkę!
0
@FcPortoFan1999 Ja p****e...
4
Jasne, grajcie dogrywkę, szczególnie Yamal, świetny pomysł...
PS. Chyba, że są karne, wtedy w sumie git :)
0
@barcelonaLM Liczę, że będzie on z karnego.
66
@VegetaPolska A tyle razy Ci mówiliśmy, nie zaczynaj rozmowy od słów "jestem kibicem Realu Madryt"...
2
@Kessie uniseks, unisex «styl ubierania się, czesania, norma zachowań seksualnych itp. jednakowe dla kobiet i mężczyzn»
@popitek12 nie ma za co
7
Widzę, że sędziowanie w Hiszpanii jest unisex. Już nawet @Kessie by lepiej zarządził tą sytuacją. To jest dramat k***a...
3
@esem91 Plotki mówią, że archeolodzy zaskoczeni tym odkryciem w końcu odnajdą resztki godności osób kibicującym Realowi Madryt.
4
@Laporta ale założę się, że Juliana Alveraza to do nas nie ściągniesz
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Ballack10 Hej!
Był to powszechny problem jakiś czas temu po perturbacjach związanych z problemami działania fcbarca.com.
Rozwiązaniem na to jest usunięcie ciasteczek oraz obrazów podręcznych i powinno być git ;)
https://zapodaj.net/plik-cgIzNcZguz
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15419000#comment-15419004
8
@Kgorecki2500 Gdzie wady?
Aaa, sorki, myślałem, że to opis pracy na zakładzie u Lucka.
6
Ale mnie to żenuje... p****e, idę na spacer.
3
@Luciano99 Barcelona otrzymała pozwolenie na pracę 24h nad nowym Camp Nou. Założę się, że nie wprowadzisz takiej systematyki pracy u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Dobra, dajcie mi już ten chory termin meczu z Osasuną...
1
Na uj my tak lubimy szybko tracić piłkę. Zamiast spokojnie rozegrać krótkimi podaniami i powoli, cierpliwie i spokojnie zbliżać się do pola karnego przeciwnika, to często po paru podaniach jest brak cierpliwości, panika i laga do przodu. Jakie to jest irytujące jak się człowiek naogląda nawet znacznie słabszych drużyn w ataku pozycyjnym, nie mówiąc już o takiej Barcelonie.
Najgorsze, że takie coś jest w sumie trochę niezależne od trenera, bo ciężko mi jest wskazać Polską reprezentację poza Nawałką, gdzie próbowaliśmy grać pozycyjnie i dominować.
6
- Marsz, masz Dąbrowski
- Kto to był ten Dąbrowski, pamiętasz z historii?
- Nie wiem... wynalazca jakiś?
1
@Nazio_87 Gumy tak średnio własnie działają IMO.
2
@July_6_BcN Oj sztos klimat.
1
@Michael24 Tak! Ale najbardziej w dzień, bo widoki mogą być sztosowe :)
PS. Aczkolwiek latanie ma jedną, dla mnie bardzo dużą wadę: ciśnienie w uszach przy zniżaniu się jest często bardzo uciążliwe i czasem nawet parę dni potrzebuję na dojście do siebie.
1
@July_6_BcN Tabun dzikich koni np.?
1
@Safrani Stosunek potencjału do tego co "coś tam zdobył" jest moim zdaniem bardzo słaby.