4

Nie no, na pewno to jest przypadek, przecież w tej lidze nikt nikomu nie robi na złość i wszystko jest transparentne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


3

@messiiiiik Podbijam!

5

Chyba najlepsza recenzja Assasin's Creed: Shadows. Od NRGeeka:



@Kgorecki2500 @4drian0 @LambiPL @barcanawieki @clyde

5

@mrboom To nie do mnie pytanie, tylko do @kessie, smakosz

13

@Kessie ja rozumiem, że możesz chcieć sprzedać swoje obszczane krzesło, ale napisanie, że nie jest kradzione to już przechodzi jakiekolwiek granice dobrego smaku

https://x.com/arktos0/status/1902276147510964639

0

@Cochise Ja w większości dla jaj, ale Czarnek na serio.

5

Przepiękne, czekam na cały, długi i pełny odcinek, bo będzie co przedstawiać.


1

@Azazel_Pazuzu Ajj, szybszy :/

28

1

@Rewolucja123 Czasem :)

3

@wojopancer Bolt / Uber / FreeNow / czasem pociąg :v

6

@July_6_BcN Jakiś czas temu miałem absurdalne miesiące: w jednym zarobiłem więcej niż standardowo i zapłaciłem mniejszy ZUS niż w innym, gdy zarobiłem mniej. Nie wiem z czego to wyniknęło, ale może to była kwestia też różnych kosztów etc. Ogólnie podczas prowadzenia jednoosobowej działalności koszta typu ZUS są bardzo absurdalne i uj wie z czego wynikają te wszystkie kwoty. Nawet księgowe mają z tym czasem problem.

12

Taka teściowa to skarb!


5

@Popitek12 Po raz kolejny polecam: przestań w końcu chlać.

4

@4drian0 Eurogamer 6.5, PPE 8.5, a na Metacritic 83/100, więc dużo. Duża polaryzacja, albo po prostu jedni dostali hajs za reckę, a inni nie :)

11

@TR3YWAY pewnie cimcirimci (hehe)

2

@Encore Zgłoszone.

7

@Popitek12 Nie byłbym sobą gdybym był inny.

18

@Popitek12 ...na oglądaniu Messiego podnoszącego Puchar Mistrzostw Świata z Argentyną 18-go grudnia 2022-go roku.

30

@Encore Oesu, ale masz minusa teraz Enkor

1

@Pawlak1992 W jednym i drugim przypadku jest jedna wielka lipa, niezależnie czy się patrzy na personę, czy na klub.

2

@Cule1234 O, nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy, dzięki za sprostowanie :)

3

@July_6_BcN Już wtedy otwierał piwo zębami i to jeszcze mleczakami, które zazwyczaj zostawały w kapslu. Jest to wielkie szczęście w tak młodym wieku już odkryć jedną z największych swoich życiowych pasji.

2

@Encore Jeszcze jak!

6

Ale ten Arda Guler tam to pasuje jak weganizm do @jowita. Propaganda Madrycka klasycznie ma się świetnie, aż dziw że nie ma w TOP 5 Endricka i Asencio (choć on jako jedyny IMO powinien być w przyszłym rankingu na jakimś dobrym miejscu jeśli dalej będzie tak grać).


1

@michal26 jutub :)

1

@Popitek12 Że też Cristiano Ronaldo nie kandyduje... :/

0

@bartekvisca Tak, to też prawda patrząc z innej perspektywy.

1

@NeroTFP1 Jedna z najlepszych scen w historii polskiej kinematografii, bez dwóch zdań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?