macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY https://x.com/FredKowal2/status/1902718692669997336
4
Nie no, na pewno to jest przypadek, przecież w tej lidze nikt nikomu nie robi na złość i wszystko jest transparentne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@messiiiiik Podbijam!
5
Chyba najlepsza recenzja Assasin's Creed: Shadows. Od NRGeeka:
@Kgorecki2500 @4drian0 @LambiPL @barcanawieki @clyde
5
@mrboom To nie do mnie pytanie, tylko do @kessie, smakosz
13
@Kessie ja rozumiem, że możesz chcieć sprzedać swoje obszczane krzesło, ale napisanie, że nie jest kradzione to już przechodzi jakiekolwiek granice dobrego smaku
https://x.com/arktos0/status/1902276147510964639
0
@Cochise Ja w większości dla jaj, ale Czarnek na serio.
5
Przepiękne, czekam na cały, długi i pełny odcinek, bo będzie co przedstawiać.
1
@Azazel_Pazuzu Ajj, szybszy :/
28
Ok, ale gdzie wady?
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1902304727372599570
1
@Rewolucja123 Czasem :)
3
@wojopancer Bolt / Uber / FreeNow / czasem pociąg :v
6
@July_6_BcN Jakiś czas temu miałem absurdalne miesiące: w jednym zarobiłem więcej niż standardowo i zapłaciłem mniejszy ZUS niż w innym, gdy zarobiłem mniej. Nie wiem z czego to wyniknęło, ale może to była kwestia też różnych kosztów etc. Ogólnie podczas prowadzenia jednoosobowej działalności koszta typu ZUS są bardzo absurdalne i uj wie z czego wynikają te wszystkie kwoty. Nawet księgowe mają z tym czasem problem.
12
Taka teściowa to skarb!
5
@Popitek12 Po raz kolejny polecam: przestań w końcu chlać.
4
@4drian0 Eurogamer 6.5, PPE 8.5, a na Metacritic 83/100, więc dużo. Duża polaryzacja, albo po prostu jedni dostali hajs za reckę, a inni nie :)
11
@TR3YWAY pewnie cimcirimci (hehe)
2
@Encore Zgłoszone.
7
@Popitek12 Nie byłbym sobą gdybym był inny.
18
@Popitek12 ...na oglądaniu Messiego podnoszącego Puchar Mistrzostw Świata z Argentyną 18-go grudnia 2022-go roku.
30
@Encore Oesu, ale masz minusa teraz Enkor
1
@Pawlak1992 W jednym i drugim przypadku jest jedna wielka lipa, niezależnie czy się patrzy na personę, czy na klub.
2
@Cule1234 O, nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy, dzięki za sprostowanie :)
3
@July_6_BcN Już wtedy otwierał piwo zębami i to jeszcze mleczakami, które zazwyczaj zostawały w kapslu. Jest to wielkie szczęście w tak młodym wieku już odkryć jedną z największych swoich życiowych pasji.
2
@Encore Jeszcze jak!
6
Ale ten Arda Guler tam to pasuje jak weganizm do @jowita. Propaganda Madrycka klasycznie ma się świetnie, aż dziw że nie ma w TOP 5 Endricka i Asencio (choć on jako jedyny IMO powinien być w przyszłym rankingu na jakimś dobrym miejscu jeśli dalej będzie tak grać).
1
@michal26 jutub :)
1
@Popitek12 Że też Cristiano Ronaldo nie kandyduje... :/
0
@bartekvisca Tak, to też prawda patrząc z innej perspektywy.
1
@NeroTFP1 Jedna z najlepszych scen w historii polskiej kinematografii, bez dwóch zdań.