macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
ARSENAAAAAAAAAAAAAAAAL!!!!
0
@mekston Zdecydowanie.
1
Inter można ładnie przycisnąć. Obawiałem się nich chyba bardziej niż Bayernu, ale są do ogarnięcia mimo dyscypliny i niewygodnego stylu gry, tym bardziej, że nasz atak potrafi zagrać znacznie lepiej niż ten z Bayernu.
1
@mekston Ja już resztę sezonu na pełnym luzie będę oglądać tbh :D
0
Dobra, odpalam Inter, fajna byłaby tam jakaś dogryweczka.
0
@Lordzi W sumie... chociaż możliwe, że za innego trenera w końcu będą grać jak na tak duży klub przystało.
52
To jest przepiękne jak futbol wyjaśnia Real w tym sezonie. Ich tragiczną grę, ślizganie się, butę, bezczelność, szczęście i wiele innych rzeczy. Jeszcze kilkanaście minut i sprawiedliwości w końcu stanie się zadość.
6
Ja nie oglądam, za dużo razy to widziałem. Włączę na minutę przed końcem jeśli wynik będzie premiował Arsenal :v
2
@gumaz złe pytanie, powinno ono brzmieć:
ty jesteś zawsze pod wpływem ?
1
@Arden https://x.com/sernique_/status/1911718585497419975
8
@July_6_BcN Będziesz inaczej pisać po padolino Viniciusa w 97 minucie meczu przy stanie 2:0...
27
@Ls0811 K***a, że Wy tego bronicie i szukacie jakichkolwiek wymówek to naprawdę jest obrzydliwe... Brak mi słów i wstyd mi za takie społeczeństwo. Bez odbioru.
1
@PatrychoO Wpisz w Google "Braun Oleśnica" to Ci wyskoczą wiadomości nie wymagające opłaty. Wiele mediów ukrywa głównie artykuły pod subskrypcją, to zupełnie normalna praktyka, mimo że tutaj jest kwestia tylko informacji. Ale napisałeś "czytanie swojego ścieku", więc to dla mnie jest jasny przekaz, że chodzi Ci nie tylko o informacje, ale również o artykuły.
3
@Rhaan Że co?
https://zapodaj.net/plik-Izzt83i8fZ
https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/chciala-przerwac-ciaze-skierowano-ja-na-oddzial-psychiatrii-federa-reaguje/xh4p2h1,2b83378a
6
@PatrychoO Tak jak większość różnych mediów, zresztą tutaj masz normalną informację, a nie propagandowy artykuł, więc nie wiem po co się czepiasz czegoś zupełnie niezwiązanego z tematem.
33
Tymczasem Braunowi znowu się odkleiło, dzień jak co dzień. Nie wiem co mnie bardziej przeraża i śmieszy jednocześnie: on czy ludzie, którzy go popierają.
2
@Cvzx Podaj login i hasło to sprawdze u siebie
10
@Popitek12 Spokojnie, to ostatni mecz Realu Madryt w tym sezonie Ligi Mistrzów. Prawda...?
1
@Luciano99 Cieszę się, że w końcu odzyskam te 100 zł. Numer konta na priv.
0
@Pedri16Future lol...
35
Podobają mi się wypowiedzi zawodników po dzisiejszym meczu, a nie jakieś pieprzenie o zestawach wartości. Jest świadomość tego, że zagraliśmy bardzo źle mimo awansu. To napawa mnie dużą wiarą w to, że oni po prostu się poprawią, szczególnie pod Flickiem.
Świętujmy ten półfinał, bo naprawdę warto :)
6
@rado_Barca "Gdybyśmy..."
No właśnie - gdybyśmy. Gdybyśmy mieli wynik na styku, to nastawienie byłoby inne. Gdybyśmy grali z inną drużyną, to taktyka byłaby inna. I tak dalej... nie ma sensu tak negatywnie gdybać, tym bardziej, że ta drużyna w tym sezonie dała nam mnóstwo powodów do optymizmu i zaufania.
22
Tak narzekacie na tego Araujo, a gość zakończył mecz z piękną asystą. Wam to już się w d*pach poprzewracało.
1
@blakkudium Właśnie dlatego mam duży żal do zarządu, że IMO zawalili nam kadrę na ten sezon. Uwielbiam Olmo, ale zdecydowanie za niego powinien być jakiś skrzydłowy, a nie kolejny pomocnik...
13
Niech to też pokaże jak piłkarze są zajechani... z Celtą wygrać jak najmniejszym nakładem sił.
0
Paradoks tego dwumeczu mógł być taki, że rewanż mielibyśmy spokojniejszy gdybyśmy w pierwszym meczy strzelili mniej bramek :D
Ale dobra tam, nie ma co przeżywać. Kubeł zimnej wody bez konsekwencji, pracujemy dalej. W półfinałach czy w finale CdR jestem przekonany, że zagrają nieporównywalnie lepiej. Fakt jest taki, że gramy w półfinale po raz pierwszy od 6 lat, jesteśmy w finale CdR i liderujemy w lidze. SZTOS.
0
@GeraltzKatalonii A ja się nie obawiam, bo awansowaliśmy i to się najbardziej będzie liczyć.
4
Paradoksalnie uważam, że to co było na Anfield czy w Rzymie udało się przegonić, bo mimo ogromnych trudności udało się awansować. Ale to był chyba najgorszy mecz Barcelony Flicka. Jednakże jeśli mieliśmy przegrać teraz, to lepiej w tym meczu, niż później. Powiem więcej: mam ogromną nadzieję, że to będzie bardzo zimny prysznic dla niektórych piłkarzy z tej drużyny, w tym dla naszej trójki z przodu, bo tam nie działało absolutnie nic.
Jedno wielkie uff. Ale to jest zdecydowanie żółty alarm dla drużyny.
PS. Uważam też, że niestety coraz bardziej wychodzi nasza niezbilansowana kadra i potworne zmęczenie sezonem. Jeśli to się zakończy trofeami to pomnik Flicka powinien zostać wzniesiony zaraz po oddaniu nowego Camp Nou, bo gość wyczarował coś naprawdę niezwykłego z tej kadry, którą koncertowo zawalili w biurach, gdzie każdy zawodnik jest od wszystkiego.
Natomiast fakty są takie, że mamy pierwszy półfinał od 6 lat i to musimy celebrować. Niech 1 czy 2 słabe występy ostatnio nie przysłonią nam ogromu kapitalnej pracy wykonanej przez ten zespół.
1
@Murazor Np. zamiast Olmo ogarnąć skrzydłowego dzięki czemu Yamal lub Raphinia mieliby jakąś konkurencję.
0
@kanver_ Podziękujmy zarządowi.