1

@Azi A to wszystko koszulką Realu. Mimo wszystko piękne.

9

Oby ten tydzień włącznie z dzisiejszym dniem tak wyglądał. Tego Wam i sobie życzę, VAMOS!


6

@JimMorrisonFCB Widzę, że po raz kolejny ze wszystkich języków świata wybrałeś język faktów.

8

Co popłakali to ich. Jak jutro jeszcze przewalą ten finał po takim płaczu to będzie to historyczna kompromitacja tej piłkarskiej wydmuszki.

Wstyd. Wyjaśnić ich jutro to nasz pieprzony obowiązek, a jak jakiś Martin czy Araujo nam przegra ten mecz to publiczna chłosta przy Sagrada Familia.

10

Cieszy jak dużo jest komentarzy krytykujących Real. Piękny czas.


0

@partymaker Wiem mordo

6

@partymaker Fanatyzm i skrajności to jedne z najbardziej niebezpiecznych i najgorszych rzeczy...

9

Swoją drogą wyobrażam sobie jaką bekę mają aktualnie piłkarze Barcelony i jaki mindf*ck mają niektórzy piłkarze Realu, bo nie chce mi się wierzyć, że każdy piłkarz Realu ma dokładnie takie samo zdanie co Perez czy inni odklejeńcy.

Coś pięknego jak Real się posypał w tym sezonie sportowo i wizerunkowo. O ile sportowo mogą to jeszcze jakoś uratować* o tyle wizerunkowo to stracili bardzo dużo.

*a paradoksem całej tej sytuacji jest to, że sportowo największe szanse mieliby właśnie w tym finale, w którym mogą nie chcieć wystąpić, bo się obrazili :v

Klub mem.

0

@TR3YWAY Nie no, wychodzimy - zmotywowani jeszcze bardziej i trzeba ich po prostu wyjaśnić na boisku, ich i całą tę błazenadę.

4

@Luciano99 Panowie, możemy się spokojnie op****ać, skoro Jowita broni. Co prawda rywal będzie mieć z 200 strzałów na bramkę w pierwszej połowie, szczególnie przy takiej defensywie, ale bramki z tego nie będzie żadnej.

@mekston co 5 minut przypominaj tylko @Comentateiro na którą bramkę ma ewentualnie strzelać

0

@tbas @Destroyer_of_Worlds Przepiękny plan, dziękuję!

3

@Azi Haha o jak rykłem :v

3

A ja sobie pozapraszałem znajomych na jutrzejszy mecz, niektórzy oglądają piłkę tylko od niedzieli i za bardzo nie ogarniają co się na co dzień dzieje, więc w przypadku walkowera jak ja mam im k***a to wszystko wytłumaczyć co Real odwalił?

16

Tato, mamo i wszyscy, którzy się do tego przyczynili. Jesteśmy zajebistymi szczęściarzami wiecie?


7

Dobra, a tak na serio: pierwszy sezon z Mbappe Realu Madryt sportowo może być bardzo kiepski, ale wizerunkowo to jest już kompletna kompromitacja. Szopka z RMTV, szopka z obrażaniem się, bo męczennik nie dostał ZP, a teraz szopka na sędziego, który dostaje groźby.

Nawet nie wiadomo jak to skomentować. Real jest już przegrany na każdej płaszczyźnie:
- nie wystąpią to naplują swoim kibicom w twarz, a nas przybliżą do trypletu i dadzą nam odpoczynek przed bardzo ciężkim starciem z Interem
- wystąpią i przegrają co wizerunkowo i sportowo będzie wyglądać dramatycznie ze względu na tą całą szopkę i na to jak ogólnie wygląda ten sezon
- wystąpią i wygrają co wizerunkowo będzie stać w kolosalnej opozycji do dzisiejszego płaczu, bo nie wyobrażam sobie Realu w takiej sytuacji jak gdyby nigdy nic cieszącego się z trofeum, zakładając, że nie nastąpi zmiana sędziego

Tragikomiczna sytuacja, ale cieszy mnie to, że potwierdzają się słowa, które często piszę półżartem półserio, czyli że Real Madryt to naprawdę najbardziej propagandowy, bezczelny i obrzydliwy klub w historii tego sportu.

Wizerunkowo to oni stracili w tym sezonie naprawdę mnóstwo. I bardzo k***a dobrze.

12

Real Madryt wierzy, że Tadeusz Batyr to inna postać niż Karol Nawrocki.

38

Niech kolejne dowody związane z sędzią De Burgos Bengoetxeą na to, że Real Madryt to najbardziej obrzydliwy, propagandowy i bezczelny klub w historii nie odwiodą Was od faktu, że Real Madryt to rzeczywiście najbardziej obrzydliwy, propagandowy i bezczelny klub w historii.

32

@Mankind Obrzydliwe.


29

Gdyby trenerem była @jowita


18

@marcin62 To było już jakiś ładny czas temu, ale fakt - cudowne przyjęcie i śliczna akcja :)

1

@Kgorecki2500 Najlepszego!

5

@Sapos93 Gratki ogromne i powodzenia dalej!

0

@Zoker A nic, po prostu bardzo często odpowiadasz na różne komentarze tak jakbyś miał kij w tyłku, super poważnie, bez luzu, więc zalecam większy luz i tyle. Pzdr!

4

@Zoker A kto to przyszedł? Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dzieci.

2

@D10SLEO Nie wiem, choć się domyślam.

21

@Kessie dlaczego się podajesz za rektora uczelni wyższej?


4

Dobra, ale Getafe mające więcej strzałów i większe xG niż Real to jest coś co trochę rozwala mi łeb :v

Real jak to Real - w sobotę będzie bardzo groźny i spodziewam się bardzo trudnego meczu, tym bardziej z Gerardem Martinem, ale czysto piłkarsko będzie to niezwykła sprawiedliwość jak tak dramatyczny Real nas wyjaśni w sobotę.... Hansi, gotuj tam, niech każdy zagra swoje TOP, nawet Martin.


25

2

@Pedri16Future Niektóre CRowe czy też Madryckie uniwersum stawiam na równi z uniwersum płaskiej ziemi i innych odklejonych teorii spiskowych. Nie ma dla mnie bardziej odklejonych ludzi, niezależnie od tematu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?