macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Nie mamy już totalnie siły. Mimo wszystko przy ewentualnym remisie jestem sporych nadziei przed rewanżem. Jesteśmy w stanie to ogarnąć, nawet na tak trudnym terenie.
2
O wow, to tak na centymetr spalony chyba. Ale Szczęsny spory błąd.
20
Szczerze mówiąc po tym co widzę dzisiaj to nawet przy remisie jakoś mam sporą nadzieję na awans do finału. A jest szansa, że wróci Balde.
0
Hahahahaha, aż brak słów :v
0
Znowu trzeba gonić :v
Te rożne i stałe fragmenty gry Inter ma najlepsze na świecie o czym wiele osób mówiło, więc to się dzisiaj niestety potwierdza. A nam to ostatnio totalnie nie wychodziło...
29
Niby 2:2, niby wynik średni przed rewanżem jak na tą chwilę, ale ja czuję się niesamowicie szczęśliwy kibicowsko i pełen wiary w tę drużynę, nawet jak odpadniemy. Gramy wieloma momentami naprawdę cudownie mimo różnych przeciwności i problemów. Po prostu kocham ten zespół, jest niezwykle ekscytujący i pozwala mi wrócić do dziecięcych lat kibicowania. A za to jestem najbardziej wdzięczny :)
0
Co za śliczna akcja!!!!!!
4
Niezwykły zjazd Raphinii. Z normalnym Raphinią z tego sezonu bylibyśmy tutaj nie do zatrzymania totalnie, nie mówiąc już o braku Balde.
0
27 minuta, Inter już na czas :D
2
O k***a aż mi drgnął, nie wszystko stracone ofc!
0
Mimo wszystko gdzieś tam jeszcze tli się wiara w remis dzisiaj. Raz, że mieliśmy już potężne problemy w tym sezonie w różnych meczach, dwa, że 2 świetne szanse Ferrana pokazały, że jednak się da.
1
No cóż, tutaj już będzie cholernie ciężko... ¯\_(ツ)_/¯
0
Niesamowicie pechowy ten mecz jak na razie. Gramy moim zdaniem dobrze, przy bramce Interu Inigo się pechowo poślizgnął, a Ferran miał już 2 świetne sytuacje.
Oby to się obróciło przeciwko Interowi w końcu...
0
@partymaker Zdecydowanie tak - bardzo dużo czasu jeszcze + rewanż.
0
Ładna bramka trzeba przyznać :v
Błąd Inigo, niestety pechowy. Nic się nie dzieje mordy, lecimy dalej.
8
Ale za te reklamy rujnujące klimat wszystkich meczów to p****e, w przyszłym sezonie przechodzę na strumyk. ŻENADA.
0
Cholera ładne to Montuijc!
2
Yamal zagra! JEDZIEMYYYY!
1
Dobra, z Yamalem czy bez Yamala i tak ich jedziemy w tym dwumeczu. To jest ten sezon i uj mnie obchodzą wszystkie przeciwności.
3
@Culer9002 Co k***a?!
1
No jest atmosferka. Niech zagrają tak jak zwykle w tym sezonie, VAMOOOOOOS!
3
@Karbonitoo Dużo tego by było, ale z moich ulubionych to Pan IPAni oraz Misty z Trzech Kumpli, Modern Drinking z Pinty, czy Be Like Mitch lub Rowing Jack z AleBrowaru. A ostatnio piłem wymrażane piwa z serii Momentum z browaru Dziki Wschód i były świetne :)
@blakkudium Oddał to ciężko powiedzieć, ale po prostu mu za****ałem z portfela jak próbował wydostać @Kessie z piwnicy.
3
Dobra, robota skończona. Trzeba by się przejść do Lidla po jakieś krafty na dzisiaj. Dawno nie czułem takich emocji jak w tym sezonie. Dziękuję Herr Hansi!
0
@tadzik447 Jeszcze jak!
2
@tadzik447 Kiepskie słowa w kontekście piłkarzy Barcelony przed dzisiejszym meczem z Interem :v
3
Som un sol crit
El cor del camp
Blaugrana el nostre amor
Que mai ens ha faltat!
7
@norbi77 @Ojciec5tkidzieci Dla mnie krajowy puchar, mistrzostwo i LM to priorytety, zaś kolejne upokorzenie Realu i wygranie 4-go klasyku z rzędu bardzo miłym dodatkiem.
3
@sokot Zdecydowanie tak. Ogólnie widzę nawiązanie do lat Guardioli i w TOP 3 ZP trójkę z Barcelony (Raphinia, Pedri, Yamal).
18
@Kai0 Najbardziej absurdalne jest to, że jego prime w PSG zaczął się... od meczu z nami w LM w zeszłym sezonie, a w następnej fazie znowu zagrał gorzej :v
Ale co ogarnął karnego dla Argentyny to jego, za to dozgonny szacun!
23
Kiedyś to był Dembele, a nie ten lepszy piłkarz co teraz...