22

Nie mamy już totalnie siły. Mimo wszystko przy ewentualnym remisie jestem sporych nadziei przed rewanżem. Jesteśmy w stanie to ogarnąć, nawet na tak trudnym terenie.

2

O wow, to tak na centymetr spalony chyba. Ale Szczęsny spory błąd.

20

Szczerze mówiąc po tym co widzę dzisiaj to nawet przy remisie jakoś mam sporą nadzieję na awans do finału. A jest szansa, że wróci Balde.

0

Hahahahaha, aż brak słów :v

0

Znowu trzeba gonić :v
Te rożne i stałe fragmenty gry Inter ma najlepsze na świecie o czym wiele osób mówiło, więc to się dzisiaj niestety potwierdza. A nam to ostatnio totalnie nie wychodziło...

29

Niby 2:2, niby wynik średni przed rewanżem jak na tą chwilę, ale ja czuję się niesamowicie szczęśliwy kibicowsko i pełen wiary w tę drużynę, nawet jak odpadniemy. Gramy wieloma momentami naprawdę cudownie mimo różnych przeciwności i problemów. Po prostu kocham ten zespół, jest niezwykle ekscytujący i pozwala mi wrócić do dziecięcych lat kibicowania. A za to jestem najbardziej wdzięczny :)

0

Co za śliczna akcja!!!!!!

4

Niezwykły zjazd Raphinii. Z normalnym Raphinią z tego sezonu bylibyśmy tutaj nie do zatrzymania totalnie, nie mówiąc już o braku Balde.

0

27 minuta, Inter już na czas :D

2

O k***a aż mi drgnął, nie wszystko stracone ofc!

0

Mimo wszystko gdzieś tam jeszcze tli się wiara w remis dzisiaj. Raz, że mieliśmy już potężne problemy w tym sezonie w różnych meczach, dwa, że 2 świetne szanse Ferrana pokazały, że jednak się da.

1

No cóż, tutaj już będzie cholernie ciężko... ¯\_(ツ)_/¯

0

Niesamowicie pechowy ten mecz jak na razie. Gramy moim zdaniem dobrze, przy bramce Interu Inigo się pechowo poślizgnął, a Ferran miał już 2 świetne sytuacje.

Oby to się obróciło przeciwko Interowi w końcu...

0

@partymaker Zdecydowanie tak - bardzo dużo czasu jeszcze + rewanż.

0

Ładna bramka trzeba przyznać :v
Błąd Inigo, niestety pechowy. Nic się nie dzieje mordy, lecimy dalej.

8

Ale za te reklamy rujnujące klimat wszystkich meczów to p****e, w przyszłym sezonie przechodzę na strumyk. ŻENADA.

0

Cholera ładne to Montuijc!

2

Yamal zagra! JEDZIEMYYYY!


1

Dobra, z Yamalem czy bez Yamala i tak ich jedziemy w tym dwumeczu. To jest ten sezon i uj mnie obchodzą wszystkie przeciwności.

3

@Culer9002 Co k***a?!

1

No jest atmosferka. Niech zagrają tak jak zwykle w tym sezonie, VAMOOOOOOS!



3

@Karbonitoo Dużo tego by było, ale z moich ulubionych to Pan IPAni oraz Misty z Trzech Kumpli, Modern Drinking z Pinty, czy Be Like Mitch lub Rowing Jack z AleBrowaru. A ostatnio piłem wymrażane piwa z serii Momentum z browaru Dziki Wschód i były świetne :)

@blakkudium Oddał to ciężko powiedzieć, ale po prostu mu za****ałem z portfela jak próbował wydostać @Kessie z piwnicy.

3

Dobra, robota skończona. Trzeba by się przejść do Lidla po jakieś krafty na dzisiaj. Dawno nie czułem takich emocji jak w tym sezonie. Dziękuję Herr Hansi!

0

@tadzik447 Jeszcze jak!

2

@tadzik447 Kiepskie słowa w kontekście piłkarzy Barcelony przed dzisiejszym meczem z Interem :v

3

Som un sol crit
El cor del camp
Blaugrana el nostre amor
Que mai ens ha faltat!


7

@norbi77 @Ojciec5tkidzieci Dla mnie krajowy puchar, mistrzostwo i LM to priorytety, zaś kolejne upokorzenie Realu i wygranie 4-go klasyku z rzędu bardzo miłym dodatkiem.

3

@sokot Zdecydowanie tak. Ogólnie widzę nawiązanie do lat Guardioli i w TOP 3 ZP trójkę z Barcelony (Raphinia, Pedri, Yamal).

18

@Kai0 Najbardziej absurdalne jest to, że jego prime w PSG zaczął się... od meczu z nami w LM w zeszłym sezonie, a w następnej fazie znowu zagrał gorzej :v

Ale co ogarnął karnego dla Argentyny to jego, za to dozgonny szacun!

23

Kiedyś to był Dembele, a nie ten lepszy piłkarz co teraz...


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?