9

@masa11 Szkoda, że w kwestii zawieszenia Mbappe już protokół sędziego był absolutną prawdą. Dramat...

2

@cules100pro Flick łagodnie uśmiechnięty.

2

@Gibbon_FCB Tiburon z Lewym ogarną, a Raphinia znowu sobie przypomni jak strzelać w bramkę. Ezz

4

Spokojnie, niech Arsenal się nie martwi. Jeśli im się nie uda zaorać tego obrzydliwego tworu, to Barcelona zrobi to w finale.

1

@ali3gator Kto by pomyślał, że tak kiedyś będziemy pisać :D

4

Nie wiem, ale dla mnie Arsenal jakoś lepsze wrażenie sprawia. Więcej strzałów, większe xG, PSG zostawia sporo luk w defensywie co przy lepszej skuteczności mogło się skończyć dla nich bardzo źle. Donnaruma mecz życia dzisiaj. Ale zespołowo to dla mnie Arsenal po prostu lepiej wygląda.

3

Nie no, gdzie tutaj faul Saki, Mendes sam się zachwiał... absurd. A to mogła być kapitalna sytuacja dla Arsenalu.

2

Grubo w tym Realu, ciekawe jak zestawią obronę na El Clasico. Musimy to wykorzystać i powiedziałbym wręcz, że nie tylko wygrać, ale widzę jakieś szanse na kolejny wp****l, który będzie idealną klamrą zwieńczającą ten sezon i przepaść pomiędzy tą piłkarską wydmuszką, a Barceloną.

1

@karolpiłkarz Browar Trzech Kumpli Pan IPAni lub Misty
AleBrowar Be Like Mitch

3

@MessiForeverTheBest Czyli Sławek również i tutaj lipa? Ehhh

7

@Criss18Barca W końcu jakieś zestawienie, gdzie Mentzen i Stanowski wypadają najlepiej, brawo!

5

@Safrani Ale przynajmniej powiedział, że są 2 płcie, a to lewa*two (tfu!) nie doszło do koryta hehe

8

Póki co wszystko się idealnie układa pod mistrzostwo i finał LM. Z Realu wypada sporo zawodników, przegrali 3 klasyk z rzędu i morale też raczej kiepskie. Inter totalnie padł fizycznie, gdzie przy młodzieńczej energii Barcelony może zupełnie nie dać rady (mimo, że my ofc też odczuwamy trudy tego sezonu).

Jeśli wciąż będziemy grać tak jak do tej pory, to naprawdę w teorii jesteśmy cholernie blisko mistrzostwa i finału LM. Oby się to potwierdziło również i w praktyce, szczęście póki co nam sprzyja - w końcu, bo tego bardzo brakowało w ostatnich latach.

5

@barcanawieki Na La Bambie.

8

To fajnego prezydenta sobie USA wybrało :v
Btw mam nadzieje, że to jakiś fake news...

https://x.com/_SkipperGrumpy/status/1916606153762509047

7

@kondzix2115 "Obiektywnie ofc :)"
Chciałbym mieć tak wielką wiarę w życiu jak Ty :D

5

@blakkudium W sumie doświadczenie już ma jak ogarniał boisko dla drużyny Lucka
https://sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/59b512b76c45c3_40446727.jpg

5

@Salchent Powrót Sergiego Roberto :v

5

No kuuuurde, malujemy linie, stawiamy bramki i gramy z Interem na CN


1

Juvenil ma tryplet, również całkiem blisko wygrania wszystkiego jest główna sekcja żeńska i męska. Nieprawdopodobne jakby to się zakończyło 3 trypletami w klubie. Na gali ZP to chyba tylko Barcelona byłaby obecna :v

5

Generalnie to jakiś czas temu w sąsiednim mieście otworzyli nowego kebaba, którego niedawno spróbowałem. Mieszany, mieszany, pita do tego frytki. W smaku niezły, ale tak mnie pognało do toalety, że siedziałem tam z 2h. Jednak najważniejszą ciekawostką jest to, że to co zobaczyłem podczas spuszczania wody i tak było ładniejsze i miało większą wartość niż ta cała debata.

10

Ale pisząc ruski agent to macie na myśli tego Maciaka, czy Mentzena?

( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@FcPortoFan1999 Tam w ogóle nie ma żadnego PRu :v

17

Ćwiąkała mnie dzisiaj dość mocno zirytował podczas najnowszego materiału o El Clasico. W paru kwestiach się zgadzam m.in. oczywiście słusznie potępiał RMTV, czy fajnie opisał poszczególnych piłkarzy jednej jak i drugiej drużyny.

Ale gdy zaczął mówić o wtopach wizerunkowych Realu (obrażeni na ZP, odpały Viniciusa, odpały w ostatnim meczu etc.) to określił, że Perez po prostu kieruje takie reakcje tylko i wyłącznie do swojego elektoratu i generalnie narracja płynie taka, że nie powinno to za bardzo nikogo dziwić (przynajmniej ja to tak odczytałem). Totalnie inny ton wypowiedzi niż gdy dokładnie o tym samym mówił o Laporcie, że Laporta też chce trafić do konserwatywnego elektoratu.

Ciężko nie odczuć wrażenia, że Realowi się dostało - ale znowu nie tak bardzo jak powinno i każdy inny klub, włącznie z Barceloną byłby dużo bardziej piętnowany w takim materiale niż Real, w tym Laporta i mniej byłoby gadania, że częścią wspólną są sędziowie, a więcej co X klub robi źle.

Znów mam wrażenie, że PR Realu jest na absurdalnie wysokim poziomie i to działa na większość dziennikarzy na świecie. Real może więcej. Realowi wybacza się więcej.

3

@FcPortoFan1999 Uważam, że nie, ale następne GTA to już jak przestaniesz oglądać Ekstraklasę, a @Luciano99 odda mi w końcu te 100 zł, czyli za jakieś 15-20 lat...

9

Jeden z najbardziej znanych i szanowanych insiderów przewiduje, że w przeciągu 2 tygodni możemy zobaczyć w końcu coś nowego z GTA VI, w tym może dokładną datę premiery. Przewidywania sensowne - 15-go maja Take-Two ma spotkanie z inwestorami, więc na spotkaniu prawdopodobnie będzie wiadome, czy GTA VI wyjdzie w tym roku, a co za tym idzie kampania marketingowa ruszy za chwilę, czy nastąpi obsuwa na 2026.


9

@Janas11224 R.I.P. WC.

8

@Croocers Nie no, zdecydowanie: LO oraz skrzydłowy (moim marzeniem jest wciąż ten Nico). Resztę pozycji obsadzić dzieciakami ze szkółki jak w tym sezonie i powinno to banglać. Ale w przyszłym sezonie powinniśmy nie dopuścić do sytuacji, że kadra będzie tak krótka jak aktualnie. Oczywiście w miarę możliwości FFP etc., bo klasycznie różnie z tym może być...

5

@Aragorn33 Dobre info, niech rudy gotuje tam

6

Mecz meczowi nierówny, ale Inter ewidentnie też już nie wytrzymuje trudów tego sezonu. Moim zdaniem jesteśmy znacznym faworytem tego dwumeczu i oby się to potwierdziło na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?