macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Luciano99 @Bocheno1 @Kessie i reszta - przygotujcie się na kolejne nadgodziny, gdyż będzie trzeba załatać dziurę budżetową w Waszej firmie.
3
@misterio To są absurdalne ilości czasu, więc kto wie - może kiedyś znajdziemy jakiś sposób by się sprawnie przemieszczać w kosmosie w tak odległe rejony. Póki co nawet ciężko sobie to wyobrazić, ale ludzkość może kiedyś osiągnie kolejny etap w skali Kardaszowa co pozwoli na tak śmiałe kroki, wszak mówimy tutaj o miliardach lat w większości ciągłego (miejmy nadzieje) rozwoju. Ale i tak w kontekście danej cywilizacji jest mnóstwo zmiennych jak wojny, zmieniający się klimat, zagrożenia pochodzące z kosmosu, czy wiele innych. Dlatego piszę tutaj o możliwie idealnym, wręcz utopijnym scenariuszu.
23
I to jest ciekawy news!
0
@FcPortoFan1999 Na pewno więcej niż ten słynny Portugalczyk z Madery.
13
Kartka z kalendarza.
0
Ale ładna kontra Legii, szkoda, że to nie wpadło
6
W lidze starać się punktować jak najmniejszym kosztem, mądrze i przycisnąć jedynie w niektórych fazach meczu. A pełnie możliwości pokazać w finale CdR, półfinałach... i oby w finale LM. Morderczy terminarz i sezon, ale obyśmy to wytrzymali grając po prostu mądrze.
2
@tbas Placz nie tylko że strony odklejonego Carlo, ale też piłkarzy czy kibiców. Dlatego tym piękniej, że Real został tak brutalnie wyjaśniony w tym sezonie. Teraz dopełnić dzieła w lidze i finale CdR.
2
@blakkudium Oni taką "taktyke" mają od lat. Za Zidane'a etc. działało, bo mial kto kończyć ze łba. Real od lat gra moim zdaniem bardzo prymitywnie.
0
@FcPortoFan1999 Pomyślę!
0
Pójść?
Chociaż wtedy zajęty jednak jestem nicnierobieniem... :/
https://zapodaj.net/plik-f3UINJ4aEt
8
@Gaz 3) Wygrywamy LM, CdR i Ligę, a Real wygrywa naplet
A z tego co Ty tam zapodałeś to 2)
5
@Bzyczekk Oby w weekend było 7 na 12 :)
3
Komentarz usunięty
4
@michal26 Do Mazurka i Kanału Zero podchodzę z baaaaardzo dużym dystansem, to już od razu mogę powiedziec. Więc dla mnie to będzie sprawdzanie w innych źródłach co trochę zajmie ¯\_(ツ)_/¯
Więc na pewno na spokojnie to trzeba ogarnąć. Pzdr!
5
@Encore Tylko nie wiadomo jakich, ale spk @Kessie w piwnicy jeszcze wytrzyma
8
@Encore ...i oddaj 100 zł
2
@michal26 Dużo liter, tekstu... na razie to ja piłkarsko jestem zaangażowany. Politycznie/światopoglądowo to jutro, na spokojnie to trzeba. Taktyk na później.
1
@Jakchcesz 180 minut, w zasadzie żadnej cyfry "4" o której coś tam pieprzyli ich kibice... fajnie, chyba jeszcze powtórzę w tym półfinale.
23
3 mecze od absurdalnie wielkiego triumfu w tym sezonie. Tylko i aż. Ale jakkolwiek ten sezon się zakończy, Flickowi, sztabowi i piłkarzom jestem już teraz cholernie wdzięczny za tyle radosnych chwil w tym sezonie mimo różnych problemów.
A przyszłość rysuje się bardzo pozytywnie, gdyż trzon zespołu to dzieciaki. T'estimo Barcelona!
2
@Gibbon_FCB "najbardziej arogancki klub w historii", o właśnie, do tego swojego "niech X nie odwiedzie Was od faktu..." muszę dodać coś o arogancji, bo to doskonale pasuje do Realu.
12
„Dla nas sezon zaczyna się teraz” - Carlo Ancelotti, 12.02.2025
Sezon Realu Madryt prawdopodobnie potrwał 2-3 miesiące :v
58
Co prychłem :D
0
@kuz Mam nadzieje, że nie przyjmiemy zaproszenia :D
Choć czytałem, że podobno jednak nie będzie zapro.
3
@dominox1998 Z rasizmem.
5
Teraz trzeba ich dobić - konsekwentnie w lidze i zagrać kolejne wielkie 90 minut w finale CdR. Przypominam, że oni mają jeszcze Klubowe Mistrzostwa Świata, więc Ci piłkarze w przyszłym sezonie też mogą odczuwać ten turniej.
7
Jakby Real chciał to by wygrał, ale im się nie chciało. Poza tym oni szykują się na Ligę Mistrzów, to są rozgrywki, które zawsze ich napędzają. A nie, czekaj...
3
Real Madryt przed sezonem: Mbappe, zwycięzcy LM i La Ligi w poprzednim, na papierze świetna kadra, najbogatszy klub na świecie, pozorny wzór do naśladowania.
Barcelona przed sezonem: bankrut, który ma kadrę jeszcze słabszą niż sezon temu, problemy z rejestracjami, nowy trener.
Real Madryt w trakcie sezonu w kwietniu: 2 miejsce w La Lidze, przegrana w dwumeczu 5:1 z Arsenalem, dwukrotne upokorzenie przez Barcelonę 9:2, przegrany Superpuchar, niemożliwe ślizganie się w wielu meczach.
Barcelona w trakcie sezonu w kwietniu: lider La Liga, dwukrotne upokorzenie Realu 9:2, zwycięzca Superpucharu, w wielu meczach cudowny styl gry, który zachwyca cały świat.
Nie powiem, nie wierzyłem w taki scenariusz przed sezonem, nie wierzyłem w Arsenal... ale po raz kolejny powtórzę: piękne jest to jak piłka nożna w tym sezonie wyjaśnia tą piłkarską wydmuszkę. Oby to był początek problemów Realu i żeby następne sezony były takie jak ten dwumecz z Arsenalem i Barceloną w tym sezonie. VAMOS!
18
To jeszcze wp****l od Bilbao w weekend, klasyczne lanie od Barcelony i wakacje.
1
Chcecie usłyszeć książkowy przykład oksymoronu?
Real Madryt i tryplet.