macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jest dzisiaj 10 świetnych graczy Barcelony i jest Araujo.
2
Pięknie pograli!
0
@La Pulgaa Ogląda zdjęcia @jowita
0
@damian16161212 Sprytnie!
0
Tutaj z xG będzie z 5/6 i 40 strzałów :v
4
14 - 0 w strzłach w 35 minucie :O
6
Dobra, uj, powiem to: zajebiście w tym meczu wyglądamy.
0
Kameni flashback
14
Nieźle póki co Fati wygląda. Stara się podejmować mądre decyzje i zamiast na siłę szukać indywidualnego wykończenia to szuka najmądrzejszego rozwiązania. To dobrze wróży na następne minuty i oby następne mecze (w kontekście zmiennika ofc) i sezon, jeśli zostanie...
7
Nie ma dla mnie w tej kadrze bardziej irytującego piłkarza niż Araujo. Od meczu z PSG totalnie nie mogę się do niego przekonać i mieć jakąkolwiek sympatię, tym bardziej po teatrzyku z kontraktem.
3
Ale najważniejsze, że zestaw wartości Araujo jest na odpowiednim poziomie.
1
Ferran, do Fatiego k***a...
1
O wynik jestem spokojny, ale trochę przeraża mnie ta defensywa w ostatnich meczach (niezależnie od zestawienia). Liczę, że na Real i Inter będzie dużo lepsza koncentracja i zdecydowanie mniej błędów.
Btw sporo miejsca mamy z przodu, jak tak dalej pójdzie, to bramki padną.
17
Fajnie się ułożyła ta LM w tym roku. 4 najlepsze drużyny w tym sezonie (chociaż można dyskutować, czy Arsenal czy LFC z Premier League) z 4 różnych najlepszych lig w Europie. Każda drużyna ma swoje mocne strony jak i słabe momenty, nie ma bardzo wyraźnego faworyta, więc praktycznie każdy może wygrać LM i co najważniejsze: ktokolwiek by nie wygrał to będzie czysto piłkarsko sprawiedliwie patrząc na całokształt, bo żadnego ślizgania się wśród tych zespołów nie było na przestrzeni całego sezonu LM. Więc fajnie się to ułożyło, można więc otwarcie rzec już teraz - futbol uratowany :)
3
@Luciano99
3
@Luciano99 "Człowiek nie oddający pieniędzy" to zdanie o charakterze złodziejskim, które można skrócić do słowa "złodziej" lub "naciągacz". Oznacza to, że dana osoba jest niegodna zaufania i daje gwarancję, że nie odda np. pożyczonych 100 zł w określonym terminie lub nigdy.
5
@NeroTFP1 Ja jednak uważam, że to żart i wyrwane z kontekstu.
6
@Danny Gaucho Podobno po Jabolu i na Jabłuszku i bez Jowity.
15
@Luciano99 Ty i te Twoje głupie pomysły...
2
@Sulimo Dokładnie, jedz, bo się zmarnuje!
8
@Luciano99 No i te 100 zł, które zostało z tych 674,90 zł, które Ci Sousa uratował. Piękny drugi dzień świąt, nr telefonu na priv i BLIK lub jutro @Kessie znowu zostanie zamknięty w piwnicy
2
@jacobFCB Jojo Rabbit, Manchester by the Sea z takich, które uwielbiam i odcisnęły jakieś filmowe piętno w ostatnich latach, ale sporo filmów wpływa na moją emocjonalność, wzruszenie etc. Ostatni przykład to Przesilenie Zimowe.
6
@Eklerek To są jedyne dziurki, które może zaliczyć.
9
@Joe_Pesci W PL masz hajs oraz znajomości i możesz robić praktycznie wszystko, nieporównywalnie więcej niż przeciętny obywatel, który zwykle dostaje jak najmocniej po d***e od Państwa? Stare, znałem.
0
@Hosh ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
1
@Joe_Pesci No u mnie to wygląda bardzo źle, ogromne to wszystko...
https://zapodaj.net/plik-AISZ8PHI3z
3
U Was też YouTube zmienił i znacznie powiększył wygląd miniaturek, które w sumie miniaturkami już nie są? Myślałem, że YT mam odpalone na 200% przybliżenia, a to się okazuje, że chyba tak zrobili globalnie.
Dla mnie bardzo zła zmiana - na monitorze 4k wygląda to bardzo źle, a z punktu widzenia UX trzeba znacznie dłużej scrollować, bo mieści się mniej treści...
2
@blakkudium Z odsetkami.
11
Tymczasem w drugi dzień świąt, w polskich domach. Olej na płótnie.
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1914239955464863906
2
"W tej lidze nie da się rywalizować!!11" już za chwilę na rm.pl