1

@Joe_Pesci No u mnie to wygląda bardzo źle, ogromne to wszystko...
https://zapodaj.net/plik-AISZ8PHI3z

3

U Was też YouTube zmienił i znacznie powiększył wygląd miniaturek, które w sumie miniaturkami już nie są? Myślałem, że YT mam odpalone na 200% przybliżenia, a to się okazuje, że chyba tak zrobili globalnie.

Dla mnie bardzo zła zmiana - na monitorze 4k wygląda to bardzo źle, a z punktu widzenia UX trzeba znacznie dłużej scrollować, bo mieści się mniej treści...

2

@blakkudium Z odsetkami.

11

Tymczasem w drugi dzień świąt, w polskich domach. Olej na płótnie.

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1914239955464863906

2

"W tej lidze nie da się rywalizować!!11" już za chwilę na rm.pl

0

@semafor Dokładnie, po co zmieniać coś co działa tak wspaniale ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@Pedri16Future Szczerze mówiąc dokładnie jak MŚ Messiego 2022. Jeden karny, odrobinę rozszerzając: pojedynczy konkurs jedenastek lub jeden mecz i w mediach narracja byłaby totalnie inna.

Nie lubię Stanowskiego, ale w programie Kanału Sportowego o najlepszych piłkarzach wszechczasów idealnie podsumował to jak absurdalne jest w kontekście Messiego stawianie go jako najlepszego lub nie w odniesieniu do jednego meczu, konkursu jedenastek czy jednego rzutu karnego. Szkoda, że wiele ludzi jak i mediów patrzy przez pryzmat jednego momentu, a nie całokształtu. Ale cóż... tak jest prościej i tyle. A, że niesprawiedliwie to inna sprawa.

7

No to oficjalnie: wesołych świąt wszystkim, przede wszystkim zdrowych, spokojnych i jak najradośniejszych ;)


8

@norbi77 @Kessie oraz @Bocheno1 na zdjęciu. Fote robił @Luciano99 i tak powstał zakład.

0

@FcPortoFan1999 Tak, nawet na ten obecny Real.

2

Szczerze mówiąc bardziej niepokoi mnie brak Balde niż absencja Lewandowskiego. Oczywiście Lewy wbrew różnym komentarzom daje mnóstwo, ale na tę pozycję mamy będącego w dobrej formie Ferrana i ewentualnie Olmo, tym bardziej, że Ferran świetnie wybiega na pozycję czego nie robi już tak często Lewy.

Natomiast lewa strona to totalnie nieogarniający Gerard Martin... pisałem jakiś czas temu, że nie obawiam się aż tak bardzo straty Balde, ale po tym jak niepewnie wygląda ostatnio Martin niestety zacząłem się obawiać tej pozycji. Albo w jakiś cudowny sposób się ogarnie i wpasuje do zespołu na przestrzeni tygodnia, albo Flick ustawi defensywę bez Martina, z 3 z tyłu. Bo nie potrafię sobie wyobrazić Martina na Real, czy Inter. Ale może mnie zaskoczy... oby.

8

Monachium, 31.05.2025, 22:50.


26

@Roobo Jest różnica pomiędzy "ciężko będzie to wygrać", a pomiędzy "my to na pewno przegramy"/"przegraliśmy to" podczas trwania meczu.

Tymczasem Ty:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15541504#comment-15541504

"Flick PRZEGRAŁ ten mecz."

Ale dobra, nie będę tego już bardziej komentować. Ośmieszyliście się po raz kolejny.

3

@KamQiX No ja już chyba nie mogę czytać różnych komentarzy, bo nie dość, że tracę i tak już słabą wiarę w społeczeństwo, to jeszcze czuję po prostu pogardę, co z mojej strony też nie jest w porządku... więc trzeba się nauczyć czytać mniej tych różnych wypocin, człowiek będzie zdrowszy ¯\_(ツ)_/¯

2

@RobsonPL A dziękuję, pzdr, wesołych i świętujmy to naprawdę wielkie zwycięstwo!

@TR3YWAY Może dlatego, że czasem mogę mieć rację co sprawia, że właśnie to Was irytuje... ale co ja tam wiem. Nieważne, wesołych ;)

9

"Ta drużyna jest niezniszczalna!" - Święcicki po Atletico dziś znów może to powtórzyć. Potężna duma!

1

@tbas Nie chodzi o to by stawiać hajs, ale chodzi o to by czekać cierpliwie na rozwój wydarzeń mając prawie całą drugą połowę. Benfica, Atletico... naprawdę to niczego Wam nie mówi i nie uczy, by nie skreślać tej drużyny w tym sezonie? Ja nie mam słów...

@mekston Dokładnie tak, dzięki.

30

Ale co La Bamba płakała 45 minut temu i skazywała na straty nawet ten sezon to Wasze. Kolejny raz nauka dla Wielu z Was i kolejny raz pewnie nie wyciągniecie wniosków.

A tak poza tym ta drużyna jest zajebista.

@TR3YWAY pozdrawiam :*

0

@TR3YWAY Chlip chlip.

19

Najbardziej odklejone rzeczy na świecie:
1. Płacz i fatalizm La Bamby podczas meczów.
2. Real Madryt.
3. Grzegorz Braun.

Nie da się tego czytać. Wstyd k***a. Do zobaczenia za 45 minut.

2

@KrwawiaceoczyVEB Gdzie tutaj celta dominuje środek pola? :O

3

A wg. mnie gramy dzisiaj dobrze. Mieliśmy tylko jeden błąd bramkarza, który wprowadził przez 5 minut jakąś niepewność, ale teraz znowu dominujemy i tworzymy sytuacje mimo bardzo dużej niepewności Martina. Intensywność i koncentracja na zupełnie innym, lepszym poziomie niż w meczu z Borussią czy Leganes.

9

Wszystko co groźne idzie stroną Martina, bardzo elektryczny jest. Oby się ogarnął na Real, albo Flick ustawił zespół po prostu inaczej, 3 w obronie czy coś, bo gość jest bardzo niepewny.

2

@Messi1000000 Intensywność i koncentracja na zupełnie innym poziomie niż w meczu z Borussią czy Leganes.

2

Bardzo dobrze Raphinia dzisiaj wygląda jak na razie, dobry prognostyk.

3

Widzę, że w La Liga to już prawie każda drużyna przeciwko Barcelonie będzie grać na granicy agresji i chamstwa.

1

No cóż, na 10 świetnych interwencji czasem 1 będzie dużym błędem. Trudno, nie ma co przeżywać, walczymy dalej.

2

Rekin co ogarnął, ale ukąsił, auć

1

Intensywność dziś na totalnie innym poziomie niż w meczu z Borussią. To dla mnie kolejny dowód na to, że mecz z Borussią nieco zlekceważyliśmy, ale IMO wciąż mimo na pewno dużego ogólnego zmęczenia potrafimy przycisnąć i pokazać tę najlepszą wersję pod względem intensywności. A to daje ogromną nadzieję na najważniejsze i najtrudniejsze mecze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?