0

@FcPortoFan1999 Dziękuję.

8

Generalnie postawię "kontrowersyjną" tezę, że gdyby wszyscy zawodnicy Realu czy Barcelony byli odpowiednio wypoczęci jak np. w październiku, to ten mecz znowu by się zakończył znacznym zwycięstwem Barcelony. Zresztą Raphinia totalnie zmarnował sytuacje na 2/3:0...

Uważam, że taktycznie i piłkarsko jesteśmy dużo, dużo lepsi. Real pod tymi względami wygląda karykaturalnie w stosunku do nas i myślę, że głównie to fizyczne ciężary tego sezonu pozwoliły na to, by Real wrócił do tego meczu. Real też czuje w nogach ten sezon, ale oni nie muszą myśleć o półfinale LM - my tak. To dużo zmienia.

Generalnie trzeba się nastawić, że do końca sezonu będą fazy w meczach, gdzie trochę spuścimy z tonu. Bo fizycznie moim zdaniem nie ma innej możliwości grając tak intensywną piłkę. Ale oby to było kontrolowane i oby to się nie kończyło dla nas źle.

Póki co jest pięknie i tak jak piszę - wg. mnie mimo stykowego wyniku to aktualnie jesteśmy nieporównywalnie lepsi praktycznie pod każdym względem od Realu. Piękny czas.

0

@partymaker Z punktu widzenia Realu to sobie tego nie wyobrażam - sypie im się kadra, psychologicznie też nie wytrzymują, oni też w nogach czują ten cały sezon, a tutaj jeszcze trzeba te KMŚ zagrać po tak wymagającym sezonie. Kasa kasą, ale naprawdę cieszę się, że Barcelona tam nie zagra.

7

@tomek8756
1. Spokojnie, wyklepie to.
2. Ta rura wymaga przepchania.

23

Generalnie to jeszcze 4 wp****l od Barcelony za 2 tygodnie i wakacje.

10

Dzień dobry i miłego dnia cules!


6

Komentarz usunięty

36

Ancelotti widzę syndrom oblężonej twierdzy. Przykro tego słuchać, przykro to czytać. On już jest totalnie spalony na każdym froncie. W La Lidze u siebie wierzę, że dopełnimy dzieła. Ten sezon jest nasz.

2

@osa91 Podbijam. Osobiście po bardzo krótkim reaserchu widzę, że Fermin pochodzi z Campillo w Andaluzji, a Andaluzja ma barwy z dominującą zielenią co Fermin uplastycznia wizualnie na powyższym screenie, więc moim zdaniem jest to właśnie flaga Andaluzji :D

https://pl.wikipedia.org/wiki/Andaluzja

@Comfortable_ Cono Sur Carmenere otworzone, Twoje, Wasze i Barcelony zdrowie!

2

@Comfortable_ Generalnie pełna zgoda, ale aktualnie jestem w uj szczęśliwy, więc na rozsądek przyjdzie czas w następnych dniach. Na razie pełna napinka, wiara i świętowanie :D

24

Lecimy k***a po wszystko. Tej drużyny nic nie rozwali w tym sezonie. VAMOS!



14

Nawet @Luciano99 nie był tak smutny gdy Sysia mu odmówiła jak Dudek w studiu po finale Pucharu Króla. Piękny widok.

8

" Sezon zaczyna się dla nas teraz” - Carlo Ancelotti, 11.02.2025
xDDDDDDDDDDDDDDDDD

9

Jesteśmy WIELCY!
1/3.

VAMOS!

2

@Mario96w @Luciano99 widzi ją często nawet w dzień

1

@Azi A to wszystko koszulką Realu. Mimo wszystko piękne.

9

Oby ten tydzień włącznie z dzisiejszym dniem tak wyglądał. Tego Wam i sobie życzę, VAMOS!


6

@JimMorrisonFCB Widzę, że po raz kolejny ze wszystkich języków świata wybrałeś język faktów.

8

Co popłakali to ich. Jak jutro jeszcze przewalą ten finał po takim płaczu to będzie to historyczna kompromitacja tej piłkarskiej wydmuszki.

Wstyd. Wyjaśnić ich jutro to nasz pieprzony obowiązek, a jak jakiś Martin czy Araujo nam przegra ten mecz to publiczna chłosta przy Sagrada Familia.

10

Cieszy jak dużo jest komentarzy krytykujących Real. Piękny czas.


0

@partymaker Wiem mordo

6

@partymaker Fanatyzm i skrajności to jedne z najbardziej niebezpiecznych i najgorszych rzeczy...

9

Swoją drogą wyobrażam sobie jaką bekę mają aktualnie piłkarze Barcelony i jaki mindf*ck mają niektórzy piłkarze Realu, bo nie chce mi się wierzyć, że każdy piłkarz Realu ma dokładnie takie samo zdanie co Perez czy inni odklejeńcy.

Coś pięknego jak Real się posypał w tym sezonie sportowo i wizerunkowo. O ile sportowo mogą to jeszcze jakoś uratować* o tyle wizerunkowo to stracili bardzo dużo.

*a paradoksem całej tej sytuacji jest to, że sportowo największe szanse mieliby właśnie w tym finale, w którym mogą nie chcieć wystąpić, bo się obrazili :v

Klub mem.

0

@TR3YWAY Nie no, wychodzimy - zmotywowani jeszcze bardziej i trzeba ich po prostu wyjaśnić na boisku, ich i całą tę błazenadę.

4

@Luciano99 Panowie, możemy się spokojnie op****ać, skoro Jowita broni. Co prawda rywal będzie mieć z 200 strzałów na bramkę w pierwszej połowie, szczególnie przy takiej defensywie, ale bramki z tego nie będzie żadnej.

@mekston co 5 minut przypominaj tylko @Comentateiro na którą bramkę ma ewentualnie strzelać

0

@tbas @Destroyer_of_Worlds Przepiękny plan, dziękuję!

3

@Azi Haha o jak rykłem :v

3

A ja sobie pozapraszałem znajomych na jutrzejszy mecz, niektórzy oglądają piłkę tylko od niedzieli i za bardzo nie ogarniają co się na co dzień dzieje, więc w przypadku walkowera jak ja mam im k***a to wszystko wytłumaczyć co Real odwalił?

16

Tato, mamo i wszyscy, którzy się do tego przyczynili. Jesteśmy zajebistymi szczęściarzami wiecie?


7

Dobra, a tak na serio: pierwszy sezon z Mbappe Realu Madryt sportowo może być bardzo kiepski, ale wizerunkowo to jest już kompletna kompromitacja. Szopka z RMTV, szopka z obrażaniem się, bo męczennik nie dostał ZP, a teraz szopka na sędziego, który dostaje groźby.

Nawet nie wiadomo jak to skomentować. Real jest już przegrany na każdej płaszczyźnie:
- nie wystąpią to naplują swoim kibicom w twarz, a nas przybliżą do trypletu i dadzą nam odpoczynek przed bardzo ciężkim starciem z Interem
- wystąpią i przegrają co wizerunkowo i sportowo będzie wyglądać dramatycznie ze względu na tą całą szopkę i na to jak ogólnie wygląda ten sezon
- wystąpią i wygrają co wizerunkowo będzie stać w kolosalnej opozycji do dzisiejszego płaczu, bo nie wyobrażam sobie Realu w takiej sytuacji jak gdyby nigdy nic cieszącego się z trofeum, zakładając, że nie nastąpi zmiana sędziego

Tragikomiczna sytuacja, ale cieszy mnie to, że potwierdzają się słowa, które często piszę półżartem półserio, czyli że Real Madryt to naprawdę najbardziej propagandowy, bezczelny i obrzydliwy klub w historii tego sportu.

Wizerunkowo to oni stracili w tym sezonie naprawdę mnóstwo. I bardzo k***a dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?