macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ferran to strasznie spieprzył, wow. 5:2 powinno być :(
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Eric co siatę założył Męczennikowi :v
2
Ciekawe, czy mając dobry wynik będzie jakiś przestój Barcelony w tym meczu jak to ostatnio wyglądało, szczególnie w Pucharze Króla. Oby nie, oby tutaj szli za ciosem, ale nie zdziwiłbym się ze względu na trudy całego sezonu i zmęczenie.
3
@Chaoss A 8:2 jeszcze lepiej!
1
@KamQiX W sumie coś w tym jest, ogólnie trochę cięzka sytuacja do oceny jak dla mnie.
8
"Xabi przyjmuje właśnie 1-4 od Borussi, patrzy na Flascore a jego nowa drużyna też już ma czwóreczkę w plecy..."
Jak to mówią: raz pod wozem, a raz pod wozem.
1
@KamQiX Ja bym nie dał, Ferran był trochę wyrzucony do boku.
10
Wielka szkoda, że nam Balde i Kounde wypadli na Inter i nawet na dzisiejszy mecz - czuję, że dziś czekalibyśmy na finał LM, a Real by był już totalnie skompromitowany po tej pierwszej połowie. Zmiennicy się bardzo starają (nie Araujo, Ty nie), szczególnie Martin dzisiaj, ale to jednak nie jest ten poziom pod względem umiejętności.
Ogromna odpowiedzialność przed Szwagrami by latem wzmocnić defensywę i najlepiej ogarnąć jakiegoś skrzydłowego. Oby tym razem nas w końcu nie zawiedli.
2
@FCB_dimiC Klasyk w czasie meczów. Nic się nie uczą, co jest przerażające.
6
Flick, jeśli masz powtórzyć jeszcze kiedyś to 8:2, to dziś jest idealny moment :)
0
Super też Ferran się zachował, niby proste podanie, ale to nie było tak oczywiste.
1
Rozp***ala mnie ta drużyna, coś pięknego :)
2
Uff. Ale Mbappe zanurkował jak CR za najlepszych czasów.
Tak czy siak obrona to jest totalnie do zaorania w tych ostatnich meczach sezonu. Niesamowita dysproporcja pomiędzy tym co prezentujemy w ofensywie, a defensywie.
0
@Roobo A co powiedział? Bo na Eleven oglądam.
0
Jedziemy ich k***a!
0
Pięknie pograli, śliczna akcja z genialnym wykończeniem.
1
Niewiarygodna jest ta drużyna w tym sezonie - negatywnie i pozytywnie.
4
Bardzo czuć to zajechanie piłkarzy teraz. Głównie pod względem rozchwiania. Podziękujmy kolejny raz Szwagrom za totalne zawalenie kadry. Mamy wielkie szczęście, że La Masia nas uratowała i dała wiele pięknych chwil.
0
@Konradowskyy Już wiele traciliśmy w pierwszych minutach czy połowie i dawaliśmy radę. Tej drużyny nie można nigdy skreślać ;)
8
Obyśmy dzisiaj za 2h nieoficjalnie świętowali mistrzostwo Hiszpanii. Vamos!
0
@Luciano99 Nie.
1
@Kgorecki2500 @Zoker z ciekawosci: nadal uważasz, że to jest mały przeskok?
0
@FcPortoFan1999 Sprzedaj za friko to w sumie sprzeczność, ale jak dacie takie 70 mln to niech sobie idzie.
33
Dopiero nadrabiam - znowu Ćwiąkała świetnie wypunktował Araujo i jego błędy. Najbardziej irytujący piłkarz w całej kadrze, a jak sobie człowiek przypomni jego foch po słowach Gundogana to naprawdę człowieka krew zalewa. Nie chcę takich piłkarzy w tym pięknym zespole.
2
@July_6_BcN Jak na razie brak odpowiedniego przygotowania mentalnego - warto dziecku jest zapewnić jak najlepszą opiekę, by zminimalizować ryzyko problemów psychologicznych i emocjonalnych u dziecka, dlatego moim zdaniem jeśli ma się okazję warto zająć się na razie sobą, a później myśleć o dzieciach. W moim przypadku nie czuję się jeszcze gotowy, ale za ok. 2-3 lata myślę, że już będzie to na innym poziomie przez pracę nad sobą etc. Nie chcę po prostu przerzucać na dziecko różnych traum i trudnych spraw. Chcę by dziecko miało jak najlepsze podłoże mentalne i emocjonalne u mnie i mojej partnerki.
1
@Aragorn33 Ktoś mu dał znać, że nowo wybrany papież pochodzący z USA jest przeciwko Trumpowi i otwarcie krytykuje MAGA?
2
@JimMorrisonFCB @NeroTFP1 Sporo jest artykułów z jego opisem i wypowiedziami bardzo konserwatywnymi. Polecam poczytać - w wolnej chwili podrzucę parę linków.
3
Prevost wydaje się być trochę kontynuacją tego co prezentował Papież Franciszek. Spekulowało się, że właśnie Franciszek mógłby go poprzeć na swojego następcę. Ale zobaczymy, w każdym razie mega się cieszę, że nie ma tutaj osoby o skrajnie niebezpiecznych poglądach jak kardynał Sarah.
4
Oby tylko Watykan miał miejsce w FFP by go zarejestrować.