4

@Sulimo I cyk, Polacy masowo wykupują chwilówki na czereśnie i wiśnie :v

2

Jestem za!


0

@Kozinho. Trzaskowski ma doświadczenie jako prezydent stolicy, był wielokrotnie doradcą w sprawach urzędowych, jest drugą najważniejszą osobą w partii, zna wiele języków. Z drugiej strony mamy Nawrockiego, którego jeszcze nikt nie znal jakiś czas temu, kibola, alfonsa i złodzieja. Jak k***a mozna mówić, ze Trzaskowski w tym zestawieniu jest fatalnym kandydatem? :D

@Encore Okej :)

0

@Encore Tak, ale jednak nawet uwzględniając tak zenujaca kampanie nie wyobrażam sobie zagłosować na kibola i alfonsa :D

Nawet minimalnego szacunku do siebie i państwa musiałbym nie mieć. Ale coz, jako naród chyba naprawdę na nic więcej nie zasługujemy. W każdym razie przez jakiś czas będzie zabawnie i z tego będzie można korzystać :)

18

Jak wygra Batyr to oczywiście można mówić o absurdalnym i durnym społeczeństwie (sam mam nawet gorsze zdanie), ale mimo wszystko chyba największym czynnikiem tej przegranej będzie tragikomiczna kampania Trzaskowskiego czy całego rządu. Niesamowite jak oni przez ostatni rok roztrwonili praktycznie wszystko. Chyba to byla najgorsza kampania jaką kiedykolwiek widziałem.

1

@Gibbon_FCB Będzie jeszcze mocniejsza i przede wszystkim stabilniejsza w obronie. Jedziemy z tym śmiesznym PSG na mięciutko w przyszłym sezonie.

11

Ale bym se zobaczył taką Barcelonę Flicka

5

@arasz1819 Mnie i tak za każdym razem rozwala pieprzenie, że Konfa do PiSu to ma daleko, że oni są tak bardzo różni, że przecież PO z PiSem głosowało tak samo, a jak przychodzi co do czego to j*b: 88% wyborców Konfy na Nawrockiego, notoryczne bronienie PiSu, a niektórzy politycy wymigują się od odpowiedzi na pytanie czy Konfa wejdzie w koalicję z PiSem.

Piszą, że wyborcy POPiSu robią swoich wyborców bez mydła, to jak nazwać to co robi Konfederacja ze swoimi wyborcami. Żenada, wstyd i jedno wielkie zaślepienie.

9

@paweldunajecfcb Zjaw się jutro o 6:30 na zakładzie u @Luciano99 to @Kessie Cię powita tak jak tego pragniesz, miłej zabawy chłopaki!

1

@PatrychoO jeśli nie rozmawiają o ulubionym majonezie to też

1

@tbas Może wyborcy Konfederacji często korzystają z Roksy i chodzą się poprzytulać do lasu, kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@mekston Głosować na kibola i alfonsa... Ale wstyd dla Konfederatów...

0

@Aragorn33 Czyli dzielimy kraj jak kiedyś Niemcy na zachód i wschód? W sumie spoko.

49

Ale to jak Stanowski z Kanałem Zero się zdemaskował w ciągu tych ostatnich tygodni to przejdzie do historii.

21

Co śmiechłem :v


8

Oby się utrzymało, ale uja warte to elit poll, może być tutaj jeszcze różnie :)

2

@Kgorecki2500 I bardzo dobrze.

31

Zielu na gorąco z Monachium


4

@Derean W d*pe.

3

Nie lubię PSG i byłem za Interem. Ale gdzieś tam sie ciesze, ze tak beznadziejny futbol został dzisiaj totalnie skompromitowany. Brawo PSG, jesteście potężni.

4

Aktualnie PSG to zdecydowanie najlepszą drużyna na świecie. Obyśmy za rok tak mówili o Barcelonie po finale LM, bo wcale od tego miana nie jest daleko.

1

@Coutinho007 "...dobra, pora na CSa"

4

Araujo pewnie teraz siedzi oglądając ten mecz i myśli sobie co by było gdyby zamiast Interu grał taki Juventus

2

Bardzo dojrzałe jest to PSG. Śmiem twierdzić, że jak na razie to dojrzalsza drużyna niż nasza piękna, wesoła, ale czasem i naiwna Barcelona w obronie. Inter totalnie nie istnieje.

Ale spokojnie, wszystko przyjdzie u nas z czasem, Inigo z Cubarsim myślę, że w przyszłym sezonie będą na jeszcze wyższym poziomie.

19

Po raz kolejny chciałbym z tego miejsca podziękować Araujo i jego systemowi wartości.

4

Co pograło PSG, wow. Uwielbiam taką piłkę przy całej mojej niechęci do tego klubu.

14

@Luciano99 Finał LM to nie wypłaty w Twoim zakładzie, tego nie da się tak po prostu odwołać

0

@Encore Ale dzięki wygranej Interu szanse na ZP jakiegoś gracza Barcelony wzrastają, poza tym PSG znowu zes*a się metr przed kiblem i to jeszcze z Dembele, który jedyny prime jaki miał w Barcelonie to podczas presezonu oraz jego aktualny prime w PSG zaczął się w starciu przeciwko nam, czyli jest jednym z najbardziej antybarcelońskich piłkarzy.

Wyloguj się, idź na spacer, przemyśl swoje zachowanie, wróć i zacznij kibicować dzisiaj Interowi.

3

@Encore Inter Mediolan Enkor, nie mów mi mordo, że Ty za PSG jesteś, no weź

18

Wciąż k***a boli. Ale cóż, nie każdy ma tyle farta co najbardziej farciarski klub w historii pochodzący z Madrytu. Mimo wszystko dzisiaj niech Inter to ogarnie!


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?