7

@RoberDzik Musk i Trump to typowi Flip i Flap. Dramatyczne postacie.

1

@IronSanHybrid Nie pamiętam właśnie, ale chyba tak, ale nazwy nie pamiętam. Po prostu gość, który nas oprowadzał po Etnie, po zejściu zaprosił nas do jakiejś winnicy na ok. 10 minut, gdzie podał nam po kieliszku wina (jeszcze świeżego, nieodpowiednio wyleżakowanego) ze szczepu właśnie winogron, które tam rosną przy Etnie. Ale raczej nie było więcej informacji o winnicy etc. Mimo wszystko sam wypad bardzo fajny, a ta degustacja to po prostu mały dodatek :)

1

@IronSanHybrid Byłem i polecam:
- targ rybny
- główny plac (chyba to się nazywało Piazza Universita) i cała ulica prowadząca do tego placu
- Piazza del Duomo
- wypad na Etnę z degustacją wina (polecam przez Get Your Guide"
- jednodniowa wycieczka do Taorminy
- grecki teatr oraz Bazylika Katedralna św. Agaty
- restaurację Sazi e Sani, gdzie jadłem najlepszą pizzę neapolitańską w moim życiu

2

@Kazragore Poza sporadycznymi komentarzami małej grupy totalnych odklejeńców to nie widziałem atakowania tej małej dziewczynki. Jeśli ktokolwiek ją atakuje, to jest to żenujące i oczywiście zasługuje na potężną krytykę (ale uważam, że dzieci na takich wiecach nie powinno się pokazywać aż tak publicznie).

Dlatego chętnie zweryfikuję moją opinię jak podasz trochę takich komentarzy "z góry", skoro koalicja i jej koledzy aż tak atakują to dziecko, bo osobiście widziałem jedynie parę takich komentarzy i to osób bardzo pobocznych, czy przypadkowych. Ale może po prostu nie zauważyłem tego więcej, więc chętnie zobaczę i zweryfikuję moją wiedzę.

6

Czy to są te rozmówki Nawrockiego i jego kolegów?

https://x.com/arktos0/status/1930294123077963921

1

@Tomason W3 czy Cyber to kapitalne gry, ale IMO nie może się to mimo wszystko równać z tym co wypuszcza Rockstar. RDR2 gra w swojej lidze, prawdopodobnie tak samo będzie z GTA VI.

Redzi są gdzieś pomiędzy poziomem Rockstara, a poziomem np. Ubisoftu. Znacznie wyżej niż Ubisoft, ale jednak niżej niż Rockstar.

Tak czy siak to jest dość logiczne - Rockstar ma znacznie więcej doświadczenia i znacznie większy budżet. Wiadomo, że jestem mega dumny z Redów i trzymam bardzo kciuki.

13

Tech Demo Wiedźmina 4 jest pod wieloma względami absolutnie przepiękne i imponujące, ale rozwala trochę głowę to, że niektóre rozwiązania Rockstar miał już opracowane ponad 10 lat temu :O

Ale to jest zupełnie inny budżet i mimo wszystko skala. Podejrzewam, że nad Wiedźminem 4 będzie pracować ok. 1500/2000 osób w peakowym momencie przy czym budżet może oscylować w okolicy 400-500 mln dolarów podczas gdy przy GTA VI ma być aż 6000 ludzi (nie licząc aktorów), a budżet na sam development ma być w okolicach 1 miliarda (!) dolarów, a z marketingiem to prawdopodobnie 1.5 mld. Absurdalne.



0

@Kazragore Tak:


1

@lithotripter Tides of Toworrow, poza tym polecam jeszcze sprawdzić Sword of the Sea czy jakoś tak - przyjemny indyk może to być :)

1

@PatrychoO To fajnie się zapowiadało i jeszcze ta gra z wodnym światem i z jakimś wirusem, gdzie wydaje się, że będzie sporo wyborów moralnych. Ale poza tym trochę lipa.

4

Słabe to State of Play jak kampania Trzaskowskiego. Jeśli tam nie będzie jakiegoś przełamania, to totalnie nie rozumiem takich pokazów - mogli zebrać wszystko co mają, w tym duże zapowiedzi i dopiero wtedy wszystko pokazać.

11

No i Hiszpania znów musi ratować futbol. Oby z podobnym skutkiem co rok temu.

8

@Popitek12 Powiem krótko. Kolejne zwycięstwo Argentyny.

3

O uj, Ter Stegen właśnie posadził na ławce Garcie i Szczęsnego, factos

0

@gumaz Tak.
(15 znaków)

3

Nawrocki oglądał ten moment zapewne z zachwytem.

2

Środek pola Pedri - Vitinha, ale by to chodziło

1

A może to nie Flick był problemem w reprezentacji Niemiec, tylko zwyczajnie ta reprezentacja jest nieco przeceniana?

5

2

@Popitek12 Zupełnie mnie nie dziwi, że jesteś fanem CRa.

1

Jak tak patrzę na Ter Stegena i CRa to oni na bank głosowaliby na Nawrockiego.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Comentateiro *Potężni Niemcy potężnie imponują swoją potężną niemieckością.

4

Zamulają trochę, dajcie mnie Barcelona Flicka pls

2

@Encore Tak, ale tylko po to to miało powstać. W kontekście trofeów to jak dla mnie ranga mniejsza od nawet Superpucharu.

0

Zaskakująco się jaram tymi meczami repek aktualnie w Lidze Narodów. Ale jak Hiszpania jutro odpadnie, to pewnie to się skończy :v

9

Jak Portugalia nie zdobędzie MŚ 2026 to idę o zakład, że CR będzie kombinować by wystąpić chociażby na wózku inwalidzkim na MŚ 2030.

9

Teraz reprezentacje, zaraz potem KMŚ, które kończy się dopiero w połowie lipca, a parę tygodni później już powoli będzie się rozpoczynać sezon ligowy.

Może się mylę, ale mam wrażenie, że wielu zawodników będzie naprawdę totalnie przemęczonych w przyszłym sezonie. Pod tym względem mega się cieszę, że Barcelona nie bierze udziału w KMŚ.

1

@mientusek1407 UK Garage konkretnie rzadko, ale ogólnie UK soundy wszelkiego rodzaju (z naciskiem na d'n'b) bardzo często i wydaje mi się, że eventy z UK Garage mogły być w Katowicach w Piątym Domu lub w klubie CEL. Ale to trzeba zweryfikować. Niemniej jednak polecam grupki facebookowe czy to ogólnie muzyczne czy to stricte związane z danym gatunkiem i tam ludzie mogą dodawać różne wydarzenia czy informacje o koncertach etc.

13

@Bocheno1 Radom to nie Marbella Bocheno, @Luciano99 Ty pozwalasz na tak jawne kpiny?

2

@DiSBlaDE Elo, czujesz to? Aż tutaj czuć smród Waszego spocenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?