macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cule1234 Ja p****e...
30
A pamiętacie jak Piotr Zieliński chciał poprosić Argentyńczyków podczas MŚ 2022 żeby zwolnili tempo gry?
"- Nie nadążałem wyprzedzać, nie mogłem dobiec z tyłu i w końcu dostałem skurczów - opowiadał Piotr Zieliński w wywiadzie dla "La Gazzetta dello Sport". Polski pomocnik miał wiele kłopotów w meczu z Argentyną. Chciał nawet poprosić rywali, żeby nieco zwolnili. "Przeszło mi to przez myśl" - przyznał się."
Fantastyczny mental kapitana, brawo!
2
@Douglas "zaskakująco" to drugie:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15761487#comment-15761487
1
Mendes co dzisiaj robi z Yamalem :o
2
@Kgorecki2500 Najpierw mleko, później płatki. Majonez Kielecki czy Winiary?
0
@tomek8756 Podzielmy w końcu ten kraj na pół i będzie spokój :v
0
@Roobo
6
Nawet w takim temacie jak Lewy w reprezentacji ten kraj jest podzielony na pół :v
0
Trzeba przyznać, że Mendes świetnie sobie radzi z Yamalem dzisiaj. Mam wrażenie, że PSG gdzieś tam miało świadomość starcia z Barceloną w finale i chcąc-niechcąc przygotowywali się do tego od dłuższego czasu.
0
@Filipem Ale też było kilka, które dawały pozytywny efekt i moim zdaniem tych sytuacji było więcej.
15
@Roobo "Ludzie sobie dorabiają jakieś farmazony wzięte z dupy by im to pasowała do narracji."
Haha, a Ty tak nie robisz? :D
0
No nie do końca się zgodzę z Laskowskim. Wielokrotnie podczas sezonu zmiennicy sporo dawali - szczególnie Ferran czy Fermin. De Jong w listopadowym El Clasico, Olmo wchodzący z ławki... zupełnie nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że zmiany wprowadzały chaos na boisku i drużyna grała gorzej.
3
@Aragorn33 Krzysztof Rot to ten jeden z najnormalniejszych, polecam :)
2
Fajnie jest mieć wywalone całkowicie na polską piłkę. To nie polityka, która mimo wszystko wpływa na Twoje życie (mimo, że do tego już też jest coraz większy dystans, a w moim wypadku zawsze jest wybór by się wynieść gdzieś dalej).
Piłka powinna sprawiać radość i pozytywne emocje. To daje Barcelona. Polska reprezentacja dała raz - w 2016 roku. Jeśli kiedykolwiek powrócą te czasy, to znów zacznę się tym interesować, ale aktualnie totalnie nie czuję ŻADNEGO przywiązania do polskiej piłki. Wręcz przeciwnie - polska piłka od lat mnie niesamowicie odpycha. Lata mijają i nic się nie zmienia. Nie mam ochoty brać w tym udziału.
Tymczasem Vamos Espania!
1
@Luciano99 Wstyd na całe życie.
6
Jeszcze CR musiał coś tam krzyknąć prowokacyjnie do Oyarzabala, WTF
3
Widzę te same dziury w obronie w meczach Hiszpanii jak i w meczach Barcelony :v
3
CR myślał przez chwilę, że jest Messim z meczu z Getafe sprzed ponad 15 lat, ale coś nie pykło :v
1
Łatwiutko, jechać z tą Portugalią do spodu
1
Czy ja dobrze widzę, że Pedri znowu jest tak samo beznadziejnie ustawiony jak w meczu z Francją i znowu za kilkadziesiąt minut jak to znowu "zaskakująco" nie będzie działać De La Fuente będzie zmuszony do zmiany Pedriego na swoją naturalną pozycję?
Brawo De La Fuente!
0
@FcPortoFan1999 Lamine Yamal Nasraoui Ebana (ur. 13 lipca 2007[1][2] w Esplugues de Llobregat) – hiszpański piłkarz pochodzenia marokańsko-gwinejskiego, występujący na pozycji prawego skrzydłowego w hiszpańskim klubie FC Barcelona oraz w reprezentacji Hiszpanii.
Zwycięzca Mistrzostw Europy 2024. Zdobywca Nagrody Kopa Trophy 2024.
2
Dobra paletkarze, ustąpić teraz miejsca Yamalkowi, no już, migusiem
4
@Konradowskyy To pewnie Ci spod absolutnie kretyńskiego szyldu #StopUkrainizacjiPolski
Wstyd mi za takich ludzi.
1
@FcPortoFan1999 Wygrał, bo po kilkudziesięciu minutach Pedri wrócił na swoją pozycję, a nie wygrał, bo De La Fuente przez cały mecz go tam trzymał.
7
Ciekawe czy Luis De La Fuente dzisiaj sobie wstał, zjadł śniadanko, popatrzył na Pedriego i pomyślał: "hmm, w meczu z Francją ustawienie Pedriego w pierwszych kilkudziesięciu minutach na nieswojej pozycji się nie powiodło... a uj, spróbuję dzisiaj ponownie!"
1
@norbi77 Ręce opadają do wielu osób w tym kraju, naprawdę...
1
@Munio Chętnie zatem spróbuję takiej interpretacji Korei Północnej ;)
1
@BorzyKrzys Tymczasem sztuczna inteligencja opiera się na relacji ludzi, gdyż przeszukuje cały internet w poszukiwaniu informacji i nawet podaje Ci te informacje w linkach:
https://zapodaj.net/plik-kfBXMZOANO
Wstyd.
PS. Chyba, że znasz osobiście znajomych Sydney Sweeney i jest to źródło na zasadzie "zaufaj mi stary", wtedy zwracam honor ;)
2
@BorzyKrzys Ale pie***isz...
https://zapodaj.net/plik-xC87j8khDH
https://zapodaj.net/plik-5qAFtnXGjb
0
@Kleps0n Niestety nie wyobrażam sobie tworzyć wspólnej przyszłości kraju z kimś takim jak spora część z Was, więc zobaczymy co się da zrobić!
Żremy się rok po roku, nic to nie zmienia, a wręcz jest co raz gorzej. Ogólnikowo różnimy się niemalże we wszystkim. Relacje z jakimiś pojedynczymi osobami mimo różnicy poglądów można utrzymywać tak jak utrzymuje się relacje z ludźmi z innych kultur z zagranicy, bo zdarzają się wyjątki od ogólnej reguły niechęci wobec siebie, więc jakkolwiek to źle nie zabrzmi - osobiście widzę miejsce na taki scenariusz.