1

@Cule1234 Ja p****e...

30

A pamiętacie jak Piotr Zieliński chciał poprosić Argentyńczyków podczas MŚ 2022 żeby zwolnili tempo gry?

"- Nie nadążałem wyprzedzać, nie mogłem dobiec z tyłu i w końcu dostałem skurczów - opowiadał Piotr Zieliński w wywiadzie dla "La Gazzetta dello Sport". Polski pomocnik miał wiele kłopotów w meczu z Argentyną. Chciał nawet poprosić rywali, żeby nieco zwolnili. "Przeszło mi to przez myśl" - przyznał się."

Fantastyczny mental kapitana, brawo!

2

1

Mendes co dzisiaj robi z Yamalem :o

2

@Kgorecki2500 Najpierw mleko, później płatki. Majonez Kielecki czy Winiary?

0

@tomek8756 Podzielmy w końcu ten kraj na pół i będzie spokój :v

0

6

Nawet w takim temacie jak Lewy w reprezentacji ten kraj jest podzielony na pół :v

0

Trzeba przyznać, że Mendes świetnie sobie radzi z Yamalem dzisiaj. Mam wrażenie, że PSG gdzieś tam miało świadomość starcia z Barceloną w finale i chcąc-niechcąc przygotowywali się do tego od dłuższego czasu.

0

@Filipem Ale też było kilka, które dawały pozytywny efekt i moim zdaniem tych sytuacji było więcej.

15

@Roobo "Ludzie sobie dorabiają jakieś farmazony wzięte z dupy by im to pasowała do narracji."

Haha, a Ty tak nie robisz? :D

0

No nie do końca się zgodzę z Laskowskim. Wielokrotnie podczas sezonu zmiennicy sporo dawali - szczególnie Ferran czy Fermin. De Jong w listopadowym El Clasico, Olmo wchodzący z ławki... zupełnie nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że zmiany wprowadzały chaos na boisku i drużyna grała gorzej.

3

@Aragorn33 Krzysztof Rot to ten jeden z najnormalniejszych, polecam :)

2

Fajnie jest mieć wywalone całkowicie na polską piłkę. To nie polityka, która mimo wszystko wpływa na Twoje życie (mimo, że do tego już też jest coraz większy dystans, a w moim wypadku zawsze jest wybór by się wynieść gdzieś dalej).

Piłka powinna sprawiać radość i pozytywne emocje. To daje Barcelona. Polska reprezentacja dała raz - w 2016 roku. Jeśli kiedykolwiek powrócą te czasy, to znów zacznę się tym interesować, ale aktualnie totalnie nie czuję ŻADNEGO przywiązania do polskiej piłki. Wręcz przeciwnie - polska piłka od lat mnie niesamowicie odpycha. Lata mijają i nic się nie zmienia. Nie mam ochoty brać w tym udziału.

Tymczasem Vamos Espania!

1

@Luciano99 Wstyd na całe życie.

6

Jeszcze CR musiał coś tam krzyknąć prowokacyjnie do Oyarzabala, WTF

3

Widzę te same dziury w obronie w meczach Hiszpanii jak i w meczach Barcelony :v

3

CR myślał przez chwilę, że jest Messim z meczu z Getafe sprzed ponad 15 lat, ale coś nie pykło :v

1

Łatwiutko, jechać z tą Portugalią do spodu

1

Czy ja dobrze widzę, że Pedri znowu jest tak samo beznadziejnie ustawiony jak w meczu z Francją i znowu za kilkadziesiąt minut jak to znowu "zaskakująco" nie będzie działać De La Fuente będzie zmuszony do zmiany Pedriego na swoją naturalną pozycję?

Brawo De La Fuente!

0

@FcPortoFan1999 Lamine Yamal Nasraoui Ebana (ur. 13 lipca 2007[1][2] w Esplugues de Llobregat) – hiszpański piłkarz pochodzenia marokańsko-gwinejskiego, występujący na pozycji prawego skrzydłowego w hiszpańskim klubie FC Barcelona oraz w reprezentacji Hiszpanii.

Zwycięzca Mistrzostw Europy 2024. Zdobywca Nagrody Kopa Trophy 2024.

2

Dobra paletkarze, ustąpić teraz miejsca Yamalkowi, no już, migusiem

4

@Konradowskyy To pewnie Ci spod absolutnie kretyńskiego szyldu #StopUkrainizacjiPolski

Wstyd mi za takich ludzi.

1

@FcPortoFan1999 Wygrał, bo po kilkudziesięciu minutach Pedri wrócił na swoją pozycję, a nie wygrał, bo De La Fuente przez cały mecz go tam trzymał.

7

Ciekawe czy Luis De La Fuente dzisiaj sobie wstał, zjadł śniadanko, popatrzył na Pedriego i pomyślał: "hmm, w meczu z Francją ustawienie Pedriego w pierwszych kilkudziesięciu minutach na nieswojej pozycji się nie powiodło... a uj, spróbuję dzisiaj ponownie!"

1

@norbi77 Ręce opadają do wielu osób w tym kraju, naprawdę...

1

@Munio Chętnie zatem spróbuję takiej interpretacji Korei Północnej ;)

1

@BorzyKrzys Tymczasem sztuczna inteligencja opiera się na relacji ludzi, gdyż przeszukuje cały internet w poszukiwaniu informacji i nawet podaje Ci te informacje w linkach:
https://zapodaj.net/plik-kfBXMZOANO

Wstyd.

PS. Chyba, że znasz osobiście znajomych Sydney Sweeney i jest to źródło na zasadzie "zaufaj mi stary", wtedy zwracam honor ;)

0

@Kleps0n Niestety nie wyobrażam sobie tworzyć wspólnej przyszłości kraju z kimś takim jak spora część z Was, więc zobaczymy co się da zrobić!

Żremy się rok po roku, nic to nie zmienia, a wręcz jest co raz gorzej. Ogólnikowo różnimy się niemalże we wszystkim. Relacje z jakimiś pojedynczymi osobami mimo różnicy poglądów można utrzymywać tak jak utrzymuje się relacje z ludźmi z innych kultur z zagranicy, bo zdarzają się wyjątki od ogólnej reguły niechęci wobec siebie, więc jakkolwiek to źle nie zabrzmi - osobiście widzę miejsce na taki scenariusz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?