5

Chce pozbierać znowu myśli
Słyszeć bicie naszych serc
Widzieć ile szczęścia w sobie
Kryje każda mała rzecz?

3

JEEEEEEEEST! GOOOOOL!

15

A czy Wam łatwo byłoby grać ze świadomością, że trzeba już myśleć o urlopie? Ludzie, Wy się zastanówcie zanim skrytykujecie.

5

@Lionel_Messi10 Nicoooooooooo!

1

@Messibestplayerintheworld Bardzo wątpię, nie mamy hajsu na aż taki transfer IMO. I bardzo dobrze, bo ze wszystkich plotek (Nico, Lookman, Rashford, Diaz) to właśnie ten ostatni na papierze najmniej tutaj pasuje.

1

To ja jeszcze poproszę tak z 2x Here We Go z Nico/Lookmanem oraz z Grimaldo i lecimy z tymi wszystkimi paziami w Europie.

15

Nie mogę się doczekać momentu, kiedy będziemy wyliczać ile punktów trzeba zdobyć by trafić z grupy do baraży, z kim możemy przegrać, z kim wystarczy remis etc.

10

@Kgorecki2500 Bardzo dobra decyzja.

1

@Stinger_ Już rozwalili Finlandię - prawdopodobnie o 3:00 poprzedniej nocy.

26

Ale to będzie meczycho. Aż chyba nie obejrzę.


0

@bartulek98 Przecież jest nadal głównym kapitanem.

2

@Kgorecki2500 Cóż, w uj różnimy się od siebie :P

3

Fajny, króciutki materiał przedstawiający jak Rockstar poradził sobie z płynami w każdej butelce w grze :)


1

@Jakchcesz a 74,9% ze wszystkich popierających Probierza pochodzi ze wsi* ( ͡° ͜ʖ ͡°)

*Komentarz na charakter humorystyczny.

5

@Mario96w Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze, że kogoś popieram, albo nie popieram. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.

0

@HypeR No to musisz poszukać, popróbować różnych opcji - u mnie wszystko działa dobrze. Polecam też Reddita, może tam być jakaś pomocna opinia.

0

@HypeR "Adblock dla YouTube" polecam dla Chrome'a + zwykły adblocker dla reszty stron. Jest w pyte.

9

Ciekawe jaki następny duet jest w kolejce. U nas stawiam, że Laporta i Deco, bo Szwagry będą gotować teraz do września.


0

@Mixtape Ale przynajmniej powiedział, że są tylko dwie płcie!

1

@KamQiX Donald Tusk!

41

Pamiętajcie, ze wszyscy jesteśmy tylko małym trybikiem w wielkiej maszynie.


8

Autokar pewnie do kasacji poszedł.


3

@Barclonismo U mnie od razu po zalogowaniu się pokazuje na głównej, spróbuj wejść przez ten link:
https://www.disneyplus.com/pl-pl/browse/entity-5ded19e6-73f5-4c65-a4f8-759bce8d1114

7

Dobro zakładu jest najważniejsze, dlatego dla dobra zakładu @Luciano99 nie wypłaci @Kessiemu oraz innym wypłat do końca roku, bo dobro zakładu jest najważniejsze i robi to dla dobra zakładu, bo dobro zakładu jest najważniejsze.

Dobra, j***ć tę szopkę. Idę robić tosty.

1

Maamme (z fiń. „Nasz kraju”) – nieoficjalny (usankcjonowany przez tradycję, ale nie przez prawo) hymn państwowy Finlandii.

Oi maamme, Suomi, synnyinmaa!
Soi sana kultainen!
Ei laaksoa, ei kukkulaa,
ei vettä rantaa rakkaampaa
kuin kotimaa tää pohjoinen.
Maa kallis isien.

Sun kukoistukses kuorestaan
kerrankin puhkeaa;
viel' lempemme saa nousemaan
sun toivos, riemus loistossaan,
ja kerran laulus, synnyinmaa
korkeemman kaiun saa.

4

Haha, typ co z JPII wyjechał, jaki to jest jeden wielki mem...

14

@RoberDzik
- nie podał do Raphini na pustą w meczu z Atletico

3

Ale bym se zobaczył taką Barcelonę Flicka z Lewym na "9"

0

Polecam poczytać. Jakkolwiek nie jest to śmieszne, to w wielu momentach jest też smutne, bo naprawdę żyjemy w chorym kraju niezależnie od tego kto rządzi oraz w ogłupiałym społeczeństwie.

https://nonsa.pl/wiki/Polska

"Alkohol to twój wróg, więc lej go w mordę!"
A tymczasem, napijmy się!

1

Widać było już po twarzy Moraty, że to spieprzy :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?