3

Świetny odcinek Ćwiąkały na temat m.in. Złotej Piłki. Mam dokładnie takie samo zdaniem - również niestety zagłosowałbym na Dembele, bo dla mnie LM bardzo dużo znaczy i przeważa. Ale biorąc pod uwagę to jaką medialność ma Yamal, jakim jest pozytywnym zjawiskiem i że ZP to trochę konkurs piękności, to nasz zawodnik ma bardzo duże szanse na zdobycie swojej pierwszej Złotej Piłki.

A to byłaby niesamowita historia. 17 lat (podczas gali już 18)...

0

Ah sh*t... here we go again.

0

@Recha_0684 Ahahaha :v
Głosowałeś na Nawrockiego prawda? Jesteś osobą o poglądach prawicowych, a w starciu Kamala vs. Trump byłeś za Trumpem, zgadza się?

14

@Comfortable_ Nie no, trzeba być po prostu debilem w esencji by twierdzić, ze Yamal jest overrated...

3

@Pawel13sz Dobrze Gerard, gotuj tam!

2

@karci0 Jeezcze jak!


3

@Jakchcesz Oby Tworki.

6

Ten Yamal to niby taki dobry, ale gdyby mu zabrać piłke to juz nie

3

@Recha_0684 A kiedy ostatnio byl jakiś wymysł koncernów farmaceutycznych?

2

Dobry meczyk :)

0

Lecimyyy, chcę tutaj dogrywkę :v

1

@PolskiBarcelonista10 Podziękujmy Araujo i sędziom.

4

Trzeba przyznać, że za***ał ekskluzywnie

4

TOP 3 ZP bankowo, a kto wie, może to będzie zwycięzca. Niesamowite by to było - 17 lat...

2

@aspr1me @Kessie za ile zlikwidujesz brata Nico?

1

Pedro Porro weź nie psuj...

2

Akcja Pedriego, w ogóle zobaczcie też jaką chemię ma Nico z zawodnikami Barcelony. Naprawdę nie ogarniam co się dzieje tam w kuluarach, że nie ma w ogóle tematu Nico w Barcelonie. Tam coś musi być grubego, bo sportowo to się wszystko składa absolutnie idealnie.

12

Uwielbiam tę reprezentację, więcej poproszę i oby więcej bramek i asyst od naszych :)

0

Pewnie je**niutki
Co tam musi się dziać na notatniku teraz

0

Super inteligentnie Yamal się tam zastawił pod faul, szanuje w uj, teraz niech tylko strzeli

0

@robsesh Jak nie jest ambitny to masz rację...

2

@Encore Jasna sprawa, ale właśnie również przez to jest to... dziwne i absurdalne :)

11

Swoją drogą Mbappe to musi mieć psychę ze stali, albo psycha w końcu powoli będzie siadać.

Tyle lat w PSG, któremu można było wszystko, zero LM, zero ZP, po drodze wygrany, ale i przegrany finał MŚ z Messim, przechodzi do kolejnej drużyny, której można wszystko i drużyny, która ma swoich ludzi na różnych szczeblach hiszpańskiej piłki, dostaje 4x w d*pę od dzieciaków ze "zbankrutowanej" Barcelony, przegrywa wszystkie trofea, PSG po raz pierwszy wygrywa LM, a aktualnie przegrywa 2:0 w pierwszej połowie znowu z dwoma, a w drugiej połowie może i z trzema dzieciakami z Barcelony :D

0

Aż mi drgnął, cóż za akcja

3

@ACMaldini3 I bardzo k***a dobrze.

0

@Laporta @Deco Ale na pewno nie chcecie tego Nico?

1

Co robią z Francją, dawajcie takie 5:0 pls

17

Świetne podanie Yamala kluczowe, świetnie tam zagrał na milimetry.

4

@BulaKG Haha, jakie przedszkole :D

5

Tragicznie jest ten Pedri ustawiony, marnowanie potencjału.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?