macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Świetny odcinek Ćwiąkały na temat m.in. Złotej Piłki. Mam dokładnie takie samo zdaniem - również niestety zagłosowałbym na Dembele, bo dla mnie LM bardzo dużo znaczy i przeważa. Ale biorąc pod uwagę to jaką medialność ma Yamal, jakim jest pozytywnym zjawiskiem i że ZP to trochę konkurs piękności, to nasz zawodnik ma bardzo duże szanse na zdobycie swojej pierwszej Złotej Piłki.
A to byłaby niesamowita historia. 17 lat (podczas gali już 18)...
0
Ah sh*t... here we go again.
0
@Recha_0684 Ahahaha :v
Głosowałeś na Nawrockiego prawda? Jesteś osobą o poglądach prawicowych, a w starciu Kamala vs. Trump byłeś za Trumpem, zgadza się?
14
@Comfortable_ Nie no, trzeba być po prostu debilem w esencji by twierdzić, ze Yamal jest overrated...
3
@Pawel13sz Dobrze Gerard, gotuj tam!
2
@karci0 Jeezcze jak!
3
@Jakchcesz Oby Tworki.
6
Ten Yamal to niby taki dobry, ale gdyby mu zabrać piłke to juz nie
3
@Recha_0684 A kiedy ostatnio byl jakiś wymysł koncernów farmaceutycznych?
2
Dobry meczyk :)
0
Lecimyyy, chcę tutaj dogrywkę :v
1
@PolskiBarcelonista10 Podziękujmy Araujo i sędziom.
4
Trzeba przyznać, że za***ał ekskluzywnie
4
TOP 3 ZP bankowo, a kto wie, może to będzie zwycięzca. Niesamowite by to było - 17 lat...
2
@aspr1me @Kessie za ile zlikwidujesz brata Nico?
1
Pedro Porro weź nie psuj...
2
Akcja Pedriego, w ogóle zobaczcie też jaką chemię ma Nico z zawodnikami Barcelony. Naprawdę nie ogarniam co się dzieje tam w kuluarach, że nie ma w ogóle tematu Nico w Barcelonie. Tam coś musi być grubego, bo sportowo to się wszystko składa absolutnie idealnie.
12
Uwielbiam tę reprezentację, więcej poproszę i oby więcej bramek i asyst od naszych :)
0
Pewnie je**niutki
Co tam musi się dziać na notatniku teraz
0
Super inteligentnie Yamal się tam zastawił pod faul, szanuje w uj, teraz niech tylko strzeli
0
@robsesh Jak nie jest ambitny to masz rację...
2
@Encore Jasna sprawa, ale właśnie również przez to jest to... dziwne i absurdalne :)
11
Swoją drogą Mbappe to musi mieć psychę ze stali, albo psycha w końcu powoli będzie siadać.
Tyle lat w PSG, któremu można było wszystko, zero LM, zero ZP, po drodze wygrany, ale i przegrany finał MŚ z Messim, przechodzi do kolejnej drużyny, której można wszystko i drużyny, która ma swoich ludzi na różnych szczeblach hiszpańskiej piłki, dostaje 4x w d*pę od dzieciaków ze "zbankrutowanej" Barcelony, przegrywa wszystkie trofea, PSG po raz pierwszy wygrywa LM, a aktualnie przegrywa 2:0 w pierwszej połowie znowu z dwoma, a w drugiej połowie może i z trzema dzieciakami z Barcelony :D
0
Aż mi drgnął, cóż za akcja
3
@ACMaldini3 I bardzo k***a dobrze.
0
@Laporta @Deco Ale na pewno nie chcecie tego Nico?
1
Co robią z Francją, dawajcie takie 5:0 pls
17
Świetne podanie Yamala kluczowe, świetnie tam zagrał na milimetry.
4
@BulaKG Haha, jakie przedszkole :D
5
Tragicznie jest ten Pedri ustawiony, marnowanie potencjału.