macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kubaa10 @wpwelement jak taki mądry jesteś to się tłumacz, śmiało
0
@Culé a muerte Wyrazy współczucia, trzymaj sie jak najlepiej. Mnie mama odeszła 16-go maja...
3
@Transu96 Naprawdę nie możesz sobie poszukać informacji? WTF.
https://www.rp.pl/polityka/art10842371-powstal-regulamin-ekspozycji-w-sejmie
https://orka.sejm.gov.pl/przeglad.nsf/0/F96AB2C9B6FE712BC1258122004FA97F/$file/19_PS2_2017%20nr%202%20s249-260_%20varia%203%20B%C5%82a%C5%BCej%20Pop%C5%82awski.pdf
https://feniks.kultura.gov.pl/wystawa-w-sejmie-kultura-w-rozwoju-20-lat-polski-w-ue/
itd...
13
Czy w sejmie można robić wystawy tematyczne?
"Tak, w Sejmie można robić wystawy tematyczne, szczególnie w przestrzeniach przeznaczonych do tego celu. Zwiedzanie Sejmu jest bezpłatne i odbywa się w dni robocze, poza dniami posiedzeń Sejmu. W Sejmie znajdują się sale, które mogą być wykorzystywane do organizowania wystaw.
Elaboration:
Przestrzeń wystawowa: Sejm posiada przestrzenie, które mogą być wykorzystywane jako miejsca wystawowe.
Zwiedzanie: Zwiedzanie Sejmu jest bezpłatne i odbywa się w określonych dniach i godzinach.
Grupy zorganizowane: Grupy zorganizowane mogą rezerwować zwiedzanie Sejmu w Internetowym Systemie Rezerwacji Wizyt w Sejmie.
Osoby indywidualne: Osoby indywidualne mogą zwiedzać Sejm w wyznaczonych dniach i godzinach.
Foto: Na terenie parlamentu można robić zdjęcia.
Przykład wystawy:
W Sejmie odbywają się różne wystawy, np. wystawy dotyczące historii Sejmu, polskiego państwa, czy tez wystawy okolicznościowe związane z ważnymi wydarzeniami.
Ważne: Przed planowaniem wystawy w Sejmie, należy skontaktować się z Sejmem w celu uzyskania szczegółowych informacji o procedurze i zasadach organizowania wystaw."
Czyli wszystko odbyło się legalnie, a Braun jak zwykle zachował się jak totalny kretyn i wandal. Niesamowici są ludzie, którzy go bronią. Durnota i zaślepienie, czyli w sumie nihil novi. Wstyd mi za takie społeczeństwo.
8
@Transu96 "Nielegalnie"
https://zapodaj.net/plik-KNnRxUGuSd
11
@Prorokk Ani tym bardziej do jakiegokolwiek okazywania wandalizmu.
45
@Jakchcesz Trzeba być już turbo odklejonym by w jakikolwiek sposób bronić tutaj Brauna.
0
@Ramon_Villaverde Z małymi niedźwiadkami!
0
@D10SLEO Do wywalenia, wiadomo...
4
La Bamba w ryk.
0
@Hindus Nie k***a, nie ma żadnej różnicy. Jedno i drugie to wandalizm, a jak ktoś szuka jakiegokolwiek usprawiedliwienia, to coś jest mocno nie tak.
1
@Jonyx Oznaczę Cię i wszystkich, którzy dają poklask temu komentarzowi gdy skrajne ugrupowania lewicowe jak np. Ostatnie Pokolenie coś zniszczy. Ciekawe czy wtedy też będziecie bronić wandalizmu, czy tylko bronicie wtedy gdy jest Wam to na rękę.
3
@NeroTFP1 Wygląda jakby to @Kessie odpowiadał
5
Komentarz usunięty
1
@Encore
3
@Kgorecki2500
1
@ViscaelBarca2007 Oglądałem i świetnie wyglądał. Aż byłem w szoku, bo miałem niskie oczekiwania. Odpalę sobie może jakieś inne jego mecze z poprzedniego sezonu by sprawdzić jak wyglądał w innych meczach, ale wczoraj był świetny.
3
Ej Mati, ten Diaz to jednak spoko jest jakby był ciut tańszy
https://x.com/topfreezyball/status/1932596195500683319
1
@Kgorecki2500 Bardzo wątpliwe.
15
Czyli Lewy prawdopodobnie sobie będzie sporo odpoczywać w przyszłym sezonie. Z punktu widzenia kibica Barcelony - całkiem zajebiście :)
1
Polska w ostatnich tygodniach:
https://media.tenor.com/Kx6Jx03-TNUAAAAM/omg-hell.gif
1
@Jarema2000 Niestety nie, tylko jakiś stream.
2
@Luciano99 Ale wiesz, że jak wystawisz @jowita to już nie tylko dla nas nie będzie miejsca, ale dla przeciwników też?
W sumie sprytnie, zamiast przerżnąć 5:0 przerżniemy tylko 3:0, bo walkower. Lucek, prowadź!
14
A największymi wygranymi tego całego pie****nika są Lewandowski i... Barcelona. Lewy, bo czas pokazuje, że w wielu miejscach miał rację i nie musi w tym brać udziału i się niepotrzebnie frustrować oraz Barcelona, której główna "9" już rozpoczęła wakacje i istnieje spora szansa, że przystąpi do nadchodzącego sezonu odpowiednio wypoczęta. Dodatkowo jest szansa, że Lewy będzie odpoczywać również przynajmniej we wrześniu podczas zgrupowania reprezentacyjnego.
Dla nas w sumie sytuacja win-win (jak kogoś nie obchodzi reprezentacja jak mnie).
1
@Encore Tymczasem Probierz:
0
Łukasz Ciona - pseudodziennikarz z wPolsce24. Obejrzyjcie sobie kiedyś tę telewizję, jeszcze gorsze niż Republika. Najbardziej tępa i prymitywna propaganda, a Łukasz Ciona to 100% twarz tej telewizji jak i twarz skrajnie prawicowych telewizji.
1
@Kgorecki2500 Na dwa etaty myślisz, że ogarnie?
27
Co prychłem :v
6
EDIT: La Bamba nie potrafi tego tak fajnie wkleić :(
0
@Eto'o9 R10 Nawet gdyby Flick chciał sprowadzić Bednarka to i tak byłbym za tym transferem. Pełna ufność w Hansim.