- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 707 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 707 Culés
14
A największymi wygranymi tego całego pie****nika są Lewandowski i... Barcelona. Lewy, bo czas pokazuje, że w wielu miejscach miał rację i nie musi w tym brać udziału i się niepotrzebnie frustrować oraz Barcelona, której główna "9" już rozpoczęła wakacje i istnieje spora szansa, że przystąpi do nadchodzącego sezonu odpowiednio wypoczęta. Dodatkowo jest szansa, że Lewy będzie odpoczywać również przynajmniej we wrześniu podczas zgrupowania reprezentacyjnego.
Dla nas w sumie sytuacja win-win (jak kogoś nie obchodzi reprezentacja jak mnie).
0
@macio_944 Barcelona zgadza się ale nie Lewy...nie Lewy...Sylwia Grzeszczak jeśli już.Te zgrupowanie na ogromny plus dla tej piosenkarki.
0
@macio_944 Właśnie problem jest taki, że jeśli zwolnią Probierza, to cała ta drama jest na nic. Bo ani Lewy nie odpoczął teraz, ani nie odpocznie w następnym sezonie.