macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AdrianJaniak @MOLESTA Uuu... to ładnie się wkręciłem na znaczek oraz na "Welcome to official page" :/
Mea culpa.
19
@Mixtape Dobrze, że nie pomyliłeś szczotki do zębów ze szczotką do kibla, ale wciąż wszystko przed Tobą, powodzenia!
2
Lubię schabowe.
1
@July_6_BcN Ojej, ale sie pieni!
6
Wydaje mi sie, ze Polska U21 juz nie wygra meczu z Portugalią.
5
Coś czuję, że Inter Miami zostanie brutalnie zweryfikowane podczas następnych paru meczów. Ale obym się mylił, niech tam amigosy se popykają jak za starych, dobrych lat.
12
Komentarz usunięty
0
@damian16161212 Taktyk, w następnych dniach postaram się coś pomóc :)
6
@gumaz where xavi
0
@FcPortoFan1999 A nie wiem. Pewnie jakieś koncerty i inne takie.
2
Drum'n'bassowy sztos.
@DragonxNF
2
@Vurt W odpowiednim czasie, albo nieco później!
5
Ja tylko dla dobrej soboty przypomnę, że poza Joanem Garcią i prawdopodobnie LS oraz może Grimaldo Wielka Barcelona Flicka niedługo wraca właśnie tam!
9
@Mow_mi_Douglas Oni tacy nie są. Poza tym to żart wyrwany z kontekstu.
0
@SenseiFCB Najlepsza gra w historii!
1
@Piotr,1985 Wiem, wiem! Dlatego możliwe, że kiedyś zaopatrzę się w jakiegoś skakuna :)
@Tomaszekkkkk Wybacz... ale to dla dobra mojego i Twojego, naprawdę mega polecam ten kanał, bo kiedyś mega się brzydziłem pająków, a dzisiaj potrafię dużo lepiej z nimi funkcjonować :)
9
Dzięki temu kanałowi oswoiłem się z moim chyba największym lękiem czyli pająkami. Dużo lepiej mi się funkcjonuje, bo pająki są w zasadzie wszędzie, mam dużo większą wiedzę na ten temat oraz ze zdecydowanie większym zrozumieniem i akceptacją podchodzę do tych zwierzaków.
Jak ktoś miał/ma podobne lęki co ja, to bardzo polecam. Dużo mi to pomogło :)
1
@VegetaPolska Dwójki już nie pamiętam, znowu musiałbym to ograć. Pamiętam tylko, że swego czasu zachwycała mnie grafiką, śniegiem i że grałem w to w jakichś 20 fpsach przy spadkach do 10 :v
3
@Kgorecki2500 Kapitalna gra, głównie pod względem fabularnym. Aż ogram za niedługo zremasterowaną wersję. Baw się dobrze!
10
@Gaucho Nico, Joan Garcia oraz Grimaldo w tym roku, Alvarez w następnym roku. Utopijny scenariusz. Tyle razy się już zawiedliśmy na Szwagrach, że ciężko jest w to wszystko uwierzyć. Ale drużyna, Hansi i sprawa z Joanem Garcią sprawili, że na nowo gdzieś ta nadzieja odżywa mimo z góry nałożonego sceptycyzmu. Czekamy cierpliwie, ale jak na razie zapowiada się to bardzo dobrze (pomijając Alvareza i zakładając, że przyjdzie Nico/Diaz/Rashford, Joan Garcia i Grimaldo).
4
@Luciano99 Ja Ci powiedziałem, że dopóki nie zobaczę tych 100 zł od Ciebie u siebie w portfelu to @jowita o każdym takim Twoim zachowaniu będzie wiedzieć i uja mnie obchodzi czy jestem u niej mile widziany czy nie.
@July_6_BcN Zawsze lubiłem ryzyko, najwyżej przekupię ją pączkami.
11
No bum bum!
https://x.com/sernique_/status/1933472408343564409
4
@Luciano99 @jowita opinia
7
@TR3YWAY Poglądy mają pop****one i z tej perspektywy bardzo dobrze, że ich nie ma, ale te popisy aktorskie są legendarne.
13
Śmiechłem :v
1
@Kessie Dokładnie tak byś wyglądał gdyby Lucek choć raz Wam wysłał wypłatę
3
Złoty człowiek, dokładnie tego potrzebowało USA jak i cały świat.
4
@Aragorn33 "Ty się później dziwisz, że ja niekiedy nie wytrzymuję i potrafię być niemiły dla prawicowców na tej stronie."
Dokładnie tak. Często ręce opadają, a później niektórzy się dziwią dlaczego ja czy inni podchodzą do ich poglądów w sposób pogardliwy (choć w drugą stronę oczywiście jest tak samo). Ja czasem nie potrafię inaczej jak widzę jak kretyńsko jest broniony tutaj Braun. To już przekracza wszelkie granice.
Mam nadzieje, że kiedyś się nauczę lepiej z tym funkcjonować i nie uzewnętrzniać, ale zdania na temat takich ludzi nigdy nie zmienię i tego, że nie chcę mieć z takimi ludźmi nic wspólnego niezależnie od tego czy jesteśmy "rodakami".
2
@MrPGG Nie uwierzę, że Szwagry tak szybko jak na nich działają dopóki nie będzie oficjalki.
0
@Consigliere A jak go dosadnie nazwałeś?