12

@Luciano99 Śpij słodko aniołku [*]

2

@Popitek12 Mocno, ale celnie o Portugalii 2016

1

@blakkudium W sumie lepiej teraz niż gdy sezon wleci na pełnej, ale coś mi się wydaje, że w trakcie też się rozwali

3

@Popitek12 W wodzie to się ryby p****olą...

9

Wszystkim na zdrowie w ten piątek!

0

@Frimpong To była zła noc...

2

@NeroTFP1 Oby nie!

3

@Aragorn33 ""Nie ma fizycznych dowodów na to które krąży wokół którego. Kontrowersja trwa od kilkuset lat i wciąż czeka na konkluzywny dowód" – napisał lider narodowców na Twitterze."

Ja p*****e... prawica, Konfederacja, szurskie teorie, antynaukowość, zacofanie. Tutaj się wszystko zgadza. Nie jest przypadkiem, że to właśnie m.in. płaskoziemcy, antyszczepionkowcy, czy ogólnie osoby antynaukowe są o poglądach prawicowych.

Zawsze mnie to odpychało, odpycha i odpychać będzie.

1

@Starrk mądrego to aż miło poczytać

6

City co robi, śliczna akcja. Mam nadzieję, że wrócą ze względu nie tylko na sentyment i sympatię do Pepa, ale też na to, że City w formie to jedna z najbardziej atrakcyjnych drużyn do oglądania.

18

Będą cyrki w przyszłym sezonie i to może nawet jeszcze większe niż w 24/25. Radzę się przygotować i pozostawać w sporej nadziei, że potencjalne błędy sędziowskie nie będą wpływać na wyniki meczów, bo gra Barcelony będzie zbyt dobra. Jak w poprzednim sezonie.

Swoją drogą widzę, że znowu wypłynęła jakaś informacja na temat Negreiry. Tak więc można zakładać, że transfer Nico jest rzeczywiście blisko, Szwagry naprawdę nieźle ogarniają, a Barcelona po prostu się bardzo dobrze wzmacnia na wielu płaszczyznach ;)


3

@NeroTFP1 To żart i wyrwane z kontekstu! "Zadziwiająco" podobna śmieszność do niektórych polskich odpowiedników!

4

@Coutinho007 Madrycioki w ryk

9

@Kapitan hawk Tymczasem Lucjan Senior: pff, amator.

3

@Kgorecki2500 Maksymalna to dla mnie może być nawet i 10/15 lat (zakładając ofc, że oboje są dorośli). Ale optymalna to tak do 5 lat.

1

@8stoichkov8 Z Olką jeden z lepszych, czasem lubię sobie po raz kolejny to powtórzyć :)

Polecam jeszcze z Lotkiem, Szumowskim (wszystkie), Domagałą, Gizą i Tremiszewskim :)

1

@8stoichkov8 Z polskich to Lotek, Leja i Szumowski, szczególnie uwielbiam format Lei "Z kartki/sekrety" :)

A zagranicznych prawie w ogóle nie znam poza klasycznie Rickym Gervaisem, którego bardzo lubię.

1

Tak w ogóle to całkiem spoko soundsystem z tego wyszedł :D

Jakiś czas temu byłem w Skate In Park w Katowicach na evencie z muzyką dub i po dwóch stronach stały potężne soundsystemy, które dawały tak głęboki i mocny bass, że wszystko się trzęsło co było mega przyjemne :D

https://zapodaj.net/plik-G1KmJ7x2z8

Tak więc wyobrażam sobie co by się działo jakby puścić coś mocnego z tego poniżej. Słuchałbym!

8

@PatrychoO W sumie miałbym na to wyrąbane, liczyłoby się tylko to, że Nico jest oficjalnie u nas.

12

Gdzieś to w końcu musi j*bnąć. Tebas już zaciera rączki by w ostatniej chwili zmienić przepisy, stay tuned


0

@VegetaPolska W kwestii figury faktycznie dużo tam jest kobiet bardzo zgrabnych i szczupłych, ale kwestia urody azjatyckiej nigdy mnie jakoś nie fascynowała

2

@Dieselzor Z twarzy faktycznie są śliczne, ale miałem wrażenie, że w kwestii figury mają nieco więcej w biodrach i udach niż np. kobiety z Polski :)

4

@Frimpong @Bocheno1 już pierwszy krok zrobił na OF, teraz czas na drugi!

7

@Luciano99 to kiedy zabierasz chłopaków do Amsterdamu?


2

@Kaktusek Obyśmy tak powiedzieli 1-go września ;)

16

Lecimyyyyyyy! Dejcie mnie już ten wtorek


20

@DragonxNF Happy Tree Friends

3

@Criss18Barca Cóż, jestem jednym z tego ciemnogrodu głosującym na jedną z tych partii (chociaż w pierwszej turze żółta kartka poszła na konto Trzaskowskiego za żenującą kampanię, bo zagłosowałem na Zandberga), a jednak bardzo mi się podoba obiektywizm i prostowanie wszystkiego i wszystkich. Oby tak zostało. To, że światopoglądowo mi jest bliżej do jakiegoś ugrupowania nie oznacza, że nie będę tego krytykować - oczywista sprawa.

PS. A pamiętam jak podczas pandemii wrzucałem linki do tych serwisów, które prostowały szurskie teorie prawicy to te serwisy były bee. Ale teraz podejrzewam, że dla wielu z którymi toczyłem tutaj boje demagog jest już git :D
Do czasu...

4

@Criss18Barca Demagog, fakenews.pl i tego typu serwisy to jedno z lepszych co się przydarzyło polskiemu internetowi w ostatnich latach. Pięknie wyjaśniali antynaukowe teorie podczas covidu prawicowych mediów i polityków, pięknie wyjaśniają kłamstwa i manipulacje polityków aktualnego rządu.

3

@Ryoumen De Jong, Bernal, Casado... tam naprawdę mamy niezwykłe bogactwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?