0

@MessiForeverTheBest Poprawione, dzięki!
@PatrykBarca Pewnie też tacy są, dlatego warto opierać swoją wiedzę na różnych źródłach, a nie na jednym.

1

@Kengo Paradoks internetu: niestety wielu ludzi woli wierzyć chłopskiemu rozumowi i niesprawdzonym informacjom z wątpliwych źródeł niż badaniom czy nauce opartej na wieloletnich doświadczeniach i badaniach, gdzie to wszystko jest również dostępne w sieci.

Ale cóż, najłatwiej jest iść po linii najmniejszego oporu i karmić się papką niewymagającą większego zaangażowania i inteligencji.

2

@JohnKennedy Wrócił dopóki znowu nie będzie musiał przepraszać, wtedy znowu zniknie na pół roku :v

Najbardziej żenujący profil na polskim X traktujący światopoglądowo-politycznie.

2

@Rastafarnianin Pytanie, czy głupsi są pomysłodawcy/twórcy takiego zagrania, czy społeczeństwo, który daje się na to nabrać i zmanipulować. Nie wiem, choć się domyślam.

2

@blakkudium Świetnie, że ten komentarz się pojawił, bo:
- wiadomo na 100%, że temat jest hot jak @jowita gdyby była o 2 tony chudsza
- jest spora szansa, że Nico jednak tutaj zawita, bo wątpię, że tak otwarcie osoby z zarządu by o tym mówiły, gdyby były jakieś poważne komplikacje, to raczej unikaliby takich wypowiedzi

5

@Popitek12 opinia

1

"My daddy was a bank robber
But he never hurt nobody
He just loved to live that way
And he loved to steal your money"

Dopiero teraz do mnie dotarło, że moje ukochane Dub Pistols napisało utwór na cześć polskich polityków!


8

Inter Miami > Inter Mediolan

2

Cudowne są to statystyki :D
https://zapodaj.net/plik-KeAkRGgFQS

0

@Alba jordi are u ok?

8

Inter Miami w końcu z golem, brawo!!!

7

Aż mam flashbacki z ostatnich lat Busquetsa. On takich błędów miał niestety dość sporo w ostatnich latach.

2

Ależ to jest przepaść... :v
Spora część Interu Miami nawet do Ekstraklasy by sie nie nadawało.

0

Defensywa Interu Miami to jak dla mnie chyba najgorsza defensywa ze wszystkich oglądanych przeze mnie drużyn. Cieszę się, że nieco więcej osób to dzisiaj zobaczy :)

2

Cóż za zaskoczenie!

1

Jeszcze tylko 88 minut i będzie można mówić o sensacji.

1

Nie wiem, jakoś irytuje mnie to "szoł" żeby zadowolić amerykańską publikę. Ale cóż, może trzeba będzie się przyzwyczaić i w końcu jakoś to "zaskoczy". Ale jakichś zrypanych koncertów w przerwie, czy reklam jak na Super Bowl nie zdzierżę.

1

@Danny Gaucho Dokładnie tak, ale na specjalny numer konta musisz przelać hajs @Salchent, podam na priv

2

@mr Barca Jeszcze jak!

10

Gotowi na potężne lanie, wysoki wynik i kompromitującą się obronę przeciwko potężnemu atakowi? Wątpię, że PSG będzie mieć jakieś szanse...

1

@DiSBlaDE Marchew bo #błonnik.

1

@norbi77 Mają takie, ale zawsze mnie rozwala, że w niektórych stanach podatnych na częste burze etc. są otwarte stadiony :)

https://stadiony.net/turnieje/mundial/2026

1

@Adran360 Ja j**e...
@norbi77 To też jest ciekawe, warunki pogodowe w wielu stanach USA są znane nie od dziś, a oni stwierdzili, że uj tam, wybudujmy stadiony bez zadaszenia!

12

@norbi77 Niestety tak. To USA. Nie zdziwię się jak oni w przerwie zrobią jakieś koncerty 20-25 minutowe by zadowolić prymitywną publikę, która non-stop potrzebuje silnych bodźców i liczy się tylko i wyłącznie dla wielu "szoł".

8

@mordini123 Może i znowu nie dostał premii, ale za to znowu dostał kolejne nadgodziny bez wypłaty.

12

@Luciano99 Śpij słodko aniołku [*]

2

@Popitek12 Mocno, ale celnie o Portugalii 2016

1

@blakkudium W sumie lepiej teraz niż gdy sezon wleci na pełnej, ale coś mi się wydaje, że w trakcie też się rozwali

3

@Popitek12 W wodzie to się ryby p****olą...

9

Wszystkim na zdrowie w ten piątek!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?