macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@Hadziuk Żukowska raz w życiu zrobiła coś dobrze!
6
@Kessie no ja za "stópki" @jowita nie dałbym złamanego grosza, ale co kto lubi, mam nadzieje, że wyciągniesz z kieszeni @Kozinho. jak najwięcej, powodzenia
3
@AlexDark00 Różni są ludzie, są np. tacy, którzy narzekają na najlepszego strzelca Barcelony i pieprzą coś, że nie podał do Raphinii w meczu z Atletico.
17
@Popitek12 siema
10
@Popitek12 Spory, np. 18-go grudnia 2022-go roku w całej Argentynie było słonecznie, ciepło i bezchmurne niebo, a Portugalia cała zalana deszczem, szczególnie Madera.
18
Zajebiście mi się podoba jak kibice Realu płaczą, że Perez powinien zrobić transfery, tymczasem w miesiąc przyszło do nich 4 piłkarzy :v
Tymczasem Hansi na chillu robiący z dzieciaków TOP drużynę.
6
@Kapitan hawk @Kessie przemalowany na biało byłby mniej widoczną podszywką niż powyższy użytkownik
8
@JimMorrisonFCB Jakby Real chciał to by wygrał.
7
W sumie można powiedzieć, że Inter Miami jest na poziomie Realu Madryt.
2
Ależ ich upokorzyli tą akcją, przepiękne
31
Real to profilaktycznie i dla zasady co jakiś krótki czas powinno się grzmocić tak jak robiła to Barcelona, a teraz PSG. Mam nadzieję, że będzie to częstsze, bo to naprawdę jest jeden z najmniej pokornych klubów w historii. Trzeba im przypominać takimi meczami, że nie są pępkiem świata.
12
Mam tylko nadzieję, ze PSG nie odpuści i będą szli po kolejne. Upokorzyć ich jak najmocniej, tak jak zrobiła to Barcelona.
4
@Luciano99 daj linka
3
Ojoj a cóż to się stało, skąd to zwątpienie?
11
Kocham jak internet jedzie do spodu z najbardziej butnym i bezczelnym klubem w historii.
1
@Aragorn33 Oby w nadchodzącym sezonie futbol oddał to co ukradł za pomocą Marciniaka i Zestawu Wartości z Urugwaju w poprzednim sezonie.
1
@Rifek W sumie się zgadzam. Nie wiem tylko czy to dobrze, czy nie, bo czasami będzie to wyglądać komicznie...
2
Ciekawe, czy jeśli skończy się to wysoką porażką Realu, to Ćwiąkała znów nagra materiał, że w Realu "kliknęło".
Jakkolwiek by ten zespół nie grał to dla mnie ogromnym absurdem było nagrać taki materiał na podstawie ledwie paru meczów. To znowu pokazuje jak dla mnie jak wielki PR ma ta pilkarska wydmuszka. Barcelona to musiała czekać parę miesięcy na podobne pochwały.
4
@Kessie "już ktoś od tyłu wchodzi bez pytania"
W sumie to powinieneś być przyzwyczajony.
1
@tadzik447 Tadzik, na górę!
0
@michal26 Smacznego!
3
@Popitek12 Dokładnie Popitek, nie to co bycie fanem CRa
23
@Comentateiro Jest obcy, bo to jednak nie jest nasz narodowy język którym władamy od dziecka. Ale fakt faktem, ze znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym to dziś wręcz obowiązek.
7
Coś fajnego chyba wjechało na Foot Trucka. Jestem przy 4 minucie i poruszony został wątek Marciniaka i meczu z Interem - Szczęsny niby na żarty, ale mam wrażenie, że serio ma sporo pretensji do Marciniaka po tym meczu ¯\_(ツ)_/¯
9
@Kessie 12 minut spóźnienia względem komentarza @AssisMoreira, co za wstyd, co Ty sobie myślisz człowieku
11
@Popitek12 Moje podejście do historii wygląda tak, że wszystko się szczęśliwie zakończyło 18-go grudnia 2022-go roku.
30
@VegetaPolska a próbowałeś takich karteczek?
1
@Encore Ale tutaj nie chodzi mi o krytykę Tuska, bo to jest jak najbardziej okej (zresztą sam jestem wieloma rzeczami bardzo zawiedziony i ostatnio mocno krytyczny). Tutaj chodzi o komentarze czysto nienawistne, obrażające, pełne wyzwisk. Jest różnica pomiędzy czymś takim, a zwykłą, nawet mocną, ale jednak krytyką.
Zresztą sam wiem po sobie jak obrzydliwe potrafimy mieć wnętrza i internet jest tego niestety lustrem - dokładnie jak Grok napisał w ostatnim zdaniu.
10
Ależ mocno w punkt. Wielu ludzi jest niesamowicie odpychających i obrzydliwych.
0
@PolskiBarcelonista10 Dla mnie to nie ma znaczenia z jakiego kraju jest cały sztab. Liczą się tylko umiejętności - jeszcze jakiś czas temu powiedziałbym, że w Polsce nie ma odpowiednich trenerów by Polska reprezentacja grała piłkę, którą chce się oglądać. Ale to się zmieniło, mamy paru ciekawych trenerów. Problem leży gdzieindziej - w zj***ej mentalności i tutaj nie tylko chodzi o piłkę.