- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1470 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
86 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1470 Culés
0
Co byście powiedzieli na taką zasadę żeby w reprezentacji oprócz zawodników trener i sztab też musiał być złożony tylko z obywateli danego kraju, według mnie tak powinno być a co wy na to?
4
@PolskiBarcelonista10 już trener to głupota a co dopiero cały sztab
0
@PolskiBarcelonista10 jestem na nie.
2
@MessiForeverTheBest nam generalnie sztab nie jest potrzebny, ani trener. Taktyka zawsze ta sama, to można i bez nich grać.
0
@PolskiBarcelonista10 Dla mnie to nie ma znaczenia z jakiego kraju jest cały sztab. Liczą się tylko umiejętności - jeszcze jakiś czas temu powiedziałbym, że w Polsce nie ma odpowiednich trenerów by Polska reprezentacja grała piłkę, którą chce się oglądać. Ale to się zmieniło, mamy paru ciekawych trenerów. Problem leży gdzieindziej - w zj***ej mentalności i tutaj nie tylko chodzi o piłkę.
0
@July_6_BcN u nas to wiadomo, ale kolega chyba uniwersalną zasadę proponował
0
@PolskiBarcelonista10 Ja też uważam, że nie. Przecież taki sztab z Hiszpanii, czy innego kraju który ma futbol na wysokim poziomie to tylko plus np dla naszej Reprezentacji. Ale uważam też, że ktoś z kraju powinien być w sztabie, żeby ewentualnie się uczyć, zbierać doświadczenie i podłapywać to co dobre.
0
@PolskiBarcelonista10 Sportowcy obcokrajowcy dostają obywatelstwo w przyspieszonym trybie, bo szybko biegają, wysoko skaczą, prosto odbijają czy kopią piłeczkę. Czemu zagraniczny trener nie miałby dostać, bo dobrze trenuje?! Pyk i po problemie.
0
@macio_944 nie chodzi mi konkretnie o Polskę tylko ogólnie o reprezentowanie swojego kraju nawet nie tylko w piłkę ale ogólnie w drużynach zespołowych, przecież o sile danego kraju powinni decydować obywatele więc skoro zawodnicy muszą być z danego kraju to dlaczego trener i sztab może być z innego?