macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Już mam tak dość tego pieprzenia o powrocie do 1:1... cierpliwie czekam do końca sierpnia na ocenę Szwagrów, ale aktualnie jest to ocena bardzo niska.
3
@Kgorecki2500 Legenda i tę produkcję cenię znacznie wyżej niż to co zrobił Netflix
1
@MesQueUnClub_87 Może, chociaż ciężko mi sobie trochę to wyobrazić. Tolkien stworzył cały świat który był bardzo spójny z fabułą i historią. Sapkowski stworzył świat tylko na potrzeby fabuły.
Dla mnie mimo wszystko LOTR > wszystko inne fantasty / sci-fi.
Aczkolwiek fakt faktem, że Wiedźmin zasługuje kinematograficznie na coś absolutnie kapitalnego, coś co zbliży się poziomem do dzieła Jacksona.
PS. A Pottera uwielbiam, ale dla mnie to jednak nie ta półka.
LOTR > Wiedźmin (jako uniwersum) > Potter > Star Wars
3
@Kgorecki2500 To tak wygląda to coś co jest znacznie gorsze od Potężnego The Lord of The Rings?
1
@Pilka_jest_okragla Czyli w kolejnych dniach znowu pojawią się wys*ywy w mediach, że prawie mamy 1:1, Diaz blisko, Rashford "is crazy about Barcelona", Grimaldo następnym transferem, a wszystkiego dopełni Messi, który przyjdzie się godnie pożegnać w koszulce Blaugrany, a po wszystkim gremliny zatańczą do "Danza Kuduro" na tęczy nad nowym Camp Nou.
11
@Kgorecki2500 "Skoro już ustaliliśmy, że Gwiezdne Wojny > Włdaca Pierścienia (hehe)"
Zgłoszone.
6
@Luciano99 @jowita też powinna być w ruchu, też zapamiętaj to
4
@barteq Kupno nieruchomości w przypadku 500k (coś raczej małego, na wynajem), albo inwestycja w dom, a reszta jak zostanie na odłożenie i inwestycje. Jak coś jeszcze zostanie, to standardowo na alkohol i narkotyki.
@Luciano99 Prawo Lucka: jeśli masz 500 000 zł, to po 2 tygodniach zostanie Ci 100 zł do oddania.
10
@Popitek12 Dobra, nie chlaj tyle Popitek ok?
49
@Kgorecki2500 Nie są. Zabieram 500 zł i sp****am, elo.
17
Wyciekł backstage fcbarca.com podczas nocnej zmiany @Kessie
2
@PatrychoO Dokładnie, ogólnie gdzie w tym zabawa żeby mieć kompletną kadrę, zmiennika na LS, zmiennika dla Balde... Joan Garcia ma wystarczyć, a nie. Nie po to Flick zarabia tyle by iść na łatwiznę.
5
A pamiętacie te plotki rok w rok, że niby kadra miała być zamknięta do pierwszego treningu? :v
6
@Kessie to jakaś rodzina?
3
@KrwawiaceoczyVEB Reprezentacyjnie może zdobyć dużo, ale klubowo to prawdopodobnie zaorał swoją karierę w sposób koncertowy.
4
"W grze mamy bardzo ambitne trofea, jak Liga Mistrzów, co lepszego można zrobić z klubem mojego życia."
Dobra, Nico totalnie odkleiło z tą Ligą Mistrzów, czy w innych wywiadach. Tak odkleiło, że zdecydowanie mniej boli to, że jego tutaj nie ma.
Miejmy tylko nadzieję, że Szwagry nas nie zawiodą, bo LS jest potrzebny "jak psu zupa". Biorę w sumie każdego od Diaza po Rashforda. Ktoś musi przyjść.
1
@PatrychoO Nie wiem czy o to chodziło, bo nie widzę wpisu, ale mam pewne doświadczenie w prawdopodobnie tym samym sposobie, zdjęcia sprzed paru lat :D
https://zapodaj.net/plik-y94HkCrhPd
https://zapodaj.net/plik-Criug0MXoY
8
@Lisek Ta impreza Yamala już totalnie wymknęła się spod kontroli...
8
@ViscaelBarca2007 Co z tego, skoro nie podał do Raphinii na pustą w meczu z Atletico...
9
@4drian0 Zamiast zrobić w końcu dobrą grę, to wypuszczali co jakiś czas g*wno za potężną kasę, aż w końcu stwierdzili, że jak graczom się nie podoba, to uj - nie będą już tego robić i anulują marki. EA to jeden z największych raków w historii branży.
5
@tomek8756 Powtarzam: osoby lubiące temperatury ok. 30+ to eksperyment społeczny.
6
@PatrychoO Na pewno nie, ale przecież to nie powinna być wymówka.
9
EDIT: juz @blakkudium wrzucił poniżej. Lucho odkleiło.
7
Gratulacje dla Chelsea, ale jednak pamiętajmy że gdyby Real Madryt chciał wygrać ten puchar to by wygrał, poza tym Superpuchar Europy najważniejszy, więc tak naprawdę Londyńczycy nie mają się z czego cieszyć.
3
Ależ ta defensywa PSG jest dziurawa. Gdyby grali z nami to byłby historyczny wynik 8:8 czy cos... :v
0
@Rifek No jeszcze jakby się nie spóźniali i przerwa trwała tyle ile trwać powinna, to byłoby idealnie!
1
Czyli TO staje się coraz bardziej możlwie?
Mimo wszystko wciąż dałbym ZP Dembele co jeszcze z 2-3 lata temu byłoby wielkim żartem.
2
@Comentateiro Nawrocki ogarnie, a po meczu honorowa ustawka po czym odpoczynek w Grand Hotelu.
32
Oczywiście musieli pod USA j*bnąć jakiś koncert w przerwie, bo przeciętny Amerykanin z hot-dogiem w łapie by oszalał jakby nic się nie działo.
Nienawidzę tego w USA, że tam wszystko musi być show zamiast w pełni skupić się na sporcie.
2
@Pawlak1992 Barcelona, Girona, Reykjavik, Zurych, Berno, Edynburg, Vancouver :)
Jeszcze pewnie parę by się znalazło przy większym researchu, ale dla mnie głównie takie miasta wchodzą w grę.
PS. Ale wstyd, zapomniałem o moich ukochanych Włoszech! Ale tam to ciężko wybrać jedno miasto, więc wybieram cały kraj.