1

@blakkudium Już mam tak dość tego pieprzenia o powrocie do 1:1... cierpliwie czekam do końca sierpnia na ocenę Szwagrów, ale aktualnie jest to ocena bardzo niska.

3

@Kgorecki2500 Legenda i tę produkcję cenię znacznie wyżej niż to co zrobił Netflix


1

@MesQueUnClub_87 Może, chociaż ciężko mi sobie trochę to wyobrazić. Tolkien stworzył cały świat który był bardzo spójny z fabułą i historią. Sapkowski stworzył świat tylko na potrzeby fabuły.

Dla mnie mimo wszystko LOTR > wszystko inne fantasty / sci-fi.

Aczkolwiek fakt faktem, że Wiedźmin zasługuje kinematograficznie na coś absolutnie kapitalnego, coś co zbliży się poziomem do dzieła Jacksona.

PS. A Pottera uwielbiam, ale dla mnie to jednak nie ta półka.

LOTR > Wiedźmin (jako uniwersum) > Potter > Star Wars

3

@Kgorecki2500 To tak wygląda to coś co jest znacznie gorsze od Potężnego The Lord of The Rings?

1

@Pilka_jest_okragla Czyli w kolejnych dniach znowu pojawią się wys*ywy w mediach, że prawie mamy 1:1, Diaz blisko, Rashford "is crazy about Barcelona", Grimaldo następnym transferem, a wszystkiego dopełni Messi, który przyjdzie się godnie pożegnać w koszulce Blaugrany, a po wszystkim gremliny zatańczą do "Danza Kuduro" na tęczy nad nowym Camp Nou.

11

@Kgorecki2500 "Skoro już ustaliliśmy, że Gwiezdne Wojny > Włdaca Pierścienia (hehe)"

Zgłoszone.

6

@Luciano99 @jowita też powinna być w ruchu, też zapamiętaj to

4

@barteq Kupno nieruchomości w przypadku 500k (coś raczej małego, na wynajem), albo inwestycja w dom, a reszta jak zostanie na odłożenie i inwestycje. Jak coś jeszcze zostanie, to standardowo na alkohol i narkotyki.

@Luciano99 Prawo Lucka: jeśli masz 500 000 zł, to po 2 tygodniach zostanie Ci 100 zł do oddania.

10

@Popitek12 Dobra, nie chlaj tyle Popitek ok?

49

@Kgorecki2500 Nie są. Zabieram 500 zł i sp****am, elo.

17

Wyciekł backstage fcbarca.com podczas nocnej zmiany @Kessie


2

@PatrychoO Dokładnie, ogólnie gdzie w tym zabawa żeby mieć kompletną kadrę, zmiennika na LS, zmiennika dla Balde... Joan Garcia ma wystarczyć, a nie. Nie po to Flick zarabia tyle by iść na łatwiznę.

5

A pamiętacie te plotki rok w rok, że niby kadra miała być zamknięta do pierwszego treningu? :v


6

@Kessie to jakaś rodzina?


3

@KrwawiaceoczyVEB Reprezentacyjnie może zdobyć dużo, ale klubowo to prawdopodobnie zaorał swoją karierę w sposób koncertowy.

4

"W grze mamy bardzo ambitne trofea, jak Liga Mistrzów, co lepszego można zrobić z klubem mojego życia."

Dobra, Nico totalnie odkleiło z tą Ligą Mistrzów, czy w innych wywiadach. Tak odkleiło, że zdecydowanie mniej boli to, że jego tutaj nie ma.

Miejmy tylko nadzieję, że Szwagry nas nie zawiodą, bo LS jest potrzebny "jak psu zupa". Biorę w sumie każdego od Diaza po Rashforda. Ktoś musi przyjść.

1

@PatrychoO Nie wiem czy o to chodziło, bo nie widzę wpisu, ale mam pewne doświadczenie w prawdopodobnie tym samym sposobie, zdjęcia sprzed paru lat :D

https://zapodaj.net/plik-y94HkCrhPd
https://zapodaj.net/plik-Criug0MXoY

8

@Lisek Ta impreza Yamala już totalnie wymknęła się spod kontroli...

8

@ViscaelBarca2007 Co z tego, skoro nie podał do Raphinii na pustą w meczu z Atletico...

9

@4drian0 Zamiast zrobić w końcu dobrą grę, to wypuszczali co jakiś czas g*wno za potężną kasę, aż w końcu stwierdzili, że jak graczom się nie podoba, to uj - nie będą już tego robić i anulują marki. EA to jeden z największych raków w historii branży.

5

@tomek8756 Powtarzam: osoby lubiące temperatury ok. 30+ to eksperyment społeczny.

6

@PatrychoO Na pewno nie, ale przecież to nie powinna być wymówka.

9

EDIT: juz @blakkudium wrzucił poniżej. Lucho odkleiło.

7

Gratulacje dla Chelsea, ale jednak pamiętajmy że gdyby Real Madryt chciał wygrać ten puchar to by wygrał, poza tym Superpuchar Europy najważniejszy, więc tak naprawdę Londyńczycy nie mają się z czego cieszyć.

3

Ależ ta defensywa PSG jest dziurawa. Gdyby grali z nami to byłby historyczny wynik 8:8 czy cos... :v

0

@Rifek No jeszcze jakby się nie spóźniali i przerwa trwała tyle ile trwać powinna, to byłoby idealnie!

1

Czyli TO staje się coraz bardziej możlwie?
Mimo wszystko wciąż dałbym ZP Dembele co jeszcze z 2-3 lata temu byłoby wielkim żartem.


2

@Comentateiro Nawrocki ogarnie, a po meczu honorowa ustawka po czym odpoczynek w Grand Hotelu.

32

Oczywiście musieli pod USA j*bnąć jakiś koncert w przerwie, bo przeciętny Amerykanin z hot-dogiem w łapie by oszalał jakby nic się nie działo.

Nienawidzę tego w USA, że tam wszystko musi być show zamiast w pełni skupić się na sporcie.

2

@Pawlak1992 Barcelona, Girona, Reykjavik, Zurych, Berno, Edynburg, Vancouver :)
Jeszcze pewnie parę by się znalazło przy większym researchu, ale dla mnie głównie takie miasta wchodzą w grę.

PS. Ale wstyd, zapomniałem o moich ukochanych Włoszech! Ale tam to ciężko wybrać jedno miasto, więc wybieram cały kraj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?