macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP1 Zdecydowanie tak, to wszystko się składa na większe zużycie.
Swoją drogą nieco zabawne, że niezależnie ile płacimy Tauronowi miesięcznie (zaczynaliśmy od ok. 190 zł parę lat temu, aż co okres rozliczeniowy ta kwota się powiększała do teraz ok. 300 zł) to i tak na koniec okresu rozliczeniowego jest jakaś dopłata, zwykle ok. 400/500 zł. Mam wrażenie, że teraz też będzie mimo już sporych kosztów. A z urządzeń korzystamy raczej cały czas tak samo często. Robią w ciula jak nic :D
3
@NeroTFP1 300 zł / miesiąc, ale oboje pracujemy zdalnie przy kompach.
3
@4drian0 Dodać dużo więcej animacji dzięki czemu to będzie żyło i concept kapitalny.
12
Zdecydowanie najlepsza wersja GTA. Mam nadzieje, że w VI wrócą do wielu rozwiązań z tamtej odsłony, szczególnie po tak wybitnym RDR2.
1
@4drian0 Akurat to jest ogólny problem dużych gier. Kingdom Come 2 ukończyło tylko 23,6% na PS5, Death Stranding 21,7%, Cyberpunka 26%... RDR2 25,1% co się zgadza z powyższym postem.
Polecam ogólnie o tym materiał UV:
1
@LambiPL @Kessie Zrobisz w końcu uczynek ze swoich elementowych mocy, czy mam za każdym razem zgłaszać?
1
@July_6_BcN Przecież tutaj jak widać nie ma o czym rozmawiać.
2
@LambiPL Oczywiście, że na dwór.
2
@karci0 Chociaż jedna nowoczesna rzecz w tamtym rejonie, szanuję.*
*bez urazy, wpis ma charakter żartobliwy, zostawcie ten przycisk "Zgłoś"
3
@Criss18Barca Nie powiedział na serio nikt nigdy.
2
@LambiPL Niby z Krakowa, a brzmisz jak z Podlasia.
@Hadziuk Dramat dzisiaj był, więc niech zacznie lać teraz porządnie.
2
Komentarz usunięty
11
Ale dyskoteka powoli zaczyna się na dworze.
8
@FcPortoFan1999 @Luciano99 ale jak mi nie zapłaci za strone to zagłosuje na @Kessie
5
@Comentateiro Potężny łamaniec językowy.
@Kessie dam Ci pół browara jak po 20 Kuflowych Mocnych powiesz to z dobrą dykcją
8
@Lionel_Messi10 No i uj, tak se pojechałem na ten meczyk... weźcie jakiś kraj w Europie, np. Polskę.
0
Pamiętacie ją? Mimo, że była krytykowana, to jakoś ją lubiłem :)
17
Już za tydzień pierwszy presezonowy mecz FC Barcelony Hansiego Flicka powoli rozpoczynający sezon 25/26!
Niech to da Wam siły i radość na nadchodzący tydzień ;)
0
@Nazio_87 Carraro, Black Wolf. Generalnie polecam blendy, 80-20 lub 70-30 stosunku arabici do robusty.
3
@Luciano99 Gdybyś był inny nie byłbyś sobą
3
@gumaz Darmowe nadgodziny również. Co więcej u Lucka można zaczynać juz od 7-go roku zycia. Wyjątkowa firma.
1
@Popitek12 O, teraz lepiej
0
@Popitek12 Eh, liczyłem na cos innego, cos w stylu, ze to green screen itp. Weź sie ogarnij Popitek
25
Dzisiaj rocznica.
@Popitek12 poproszę o opinię
1
@Azazel_Pazuzu Czekam. Nie można chwalić, to nie dobra je
6
Bardzo dobra decyzja rządu.
0
@Lucyffffer1922 jeszcze jak!
6
@Luciano99 ja rozumiem, że chciałeś się przypodobać Sysi za prospołeczny baner przy wejściu do zakładu, ale chyba coś nie pykło byq
https://x.com/szczerze_kuzwa/status/1946161789529465154
9
Dobra, taka okazja, więc trzeba to uczcić!
https://zapodaj.net/plik-2bnx0w52ie
2
@mekston Taa, Szwagry jak zwykle 2 kroki do przodu przed wszystkimi...
Nie ma opcji, zirytowali mnie tak bardzo, że nawet ściągnięcie Messiego i odmłodzenie go o 10 lat nie sprawi, że nagle zacznę ich postrzegać bardziej pozytywnie. Sytuacja ze stadionem przelała czarę goryczy.