4

@Lionel_Messi10 Ależ jemu ta koszulka pasuje!

4

4

@Jakchcesz Podobno armie Mordoru, Rohanu i Gondoru mają się zjednoczyć w sprawie schwytania Dudy.

5

@RoberDzik No i namówił

6

Ale co się nachwaliłem City to moje. Dziś pochwalę Real. Oby z takim samym skutkiem.

2

Fajnie to City gra na tych KMŚ. Oby to był ich powrót do normalnej formy w nadchodzącym sezonie.

4

@Kessie Lucek tak Cię nie wyr**ał na wypłatach jak Cię wyr***ją w Tajlandii, dobrej zabawy!

8

@Kessie Chomiki - postacie znane

3

@KonopaaEagle Ja też na swoich zagłębiowsko-dąbrowskich ulicach Będzina od około 2 lat widzę więcej osób: ciemnoskórych, azjatów, czy nawet osoby prawdopodobnie z Ameryki Południowej (język hiszpański), ale jedyną patologię jaką widzę w tym mieście niezmiennie robią Polacy.

2

@Laporta where Nico

3

@ProMILs Jeszcze jak! Przyniesiemy parę transparentów... Ale jeszcze bym się tak nie napalał na to piwo z Mentzenem, bo może być to żart i wyrwane z kontekstu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Popitek12 Z Cristiano Ronaldo jako Królem!

4

Dlatego chyba nie powinniśmy się dziwić, że KO itp. chce nas oddać Niemcom, a PiS z Konfederacją Rosji. Mastermind.


8

@norbi77 Zero zaskoczenia. W przyszłym sezonie znowu jakiś Lipsk czy inny Milan się trafi, który magicznie będzie mieć dwumecz życia.

Ale dobra tam, jak na razie można się ponapinać. Rozkład jazdy znany...!

0

@vangoor
4. Fabregas na 9

0

@tomek8756 iks deeeee

7

@Popitek12 na twoim miejscu bym kupił i wysłał na madere


18

10

@FCB_dimiC Cóż mogę powiedzieć, @Luciano99 jak zwykle miał rację

4

@Luciano99 chyba prawda nie?

1

@fart I cyk do ignorowanych

:P

3

@fart Osoby, które lubią takie temperatury to jakiś eksperyment społeczny...

0

@MessiForeverTheBest Poprawione, dzięki!
@PatrykBarca Pewnie też tacy są, dlatego warto opierać swoją wiedzę na różnych źródłach, a nie na jednym.

1

@Kengo Paradoks internetu: niestety wielu ludzi woli wierzyć chłopskiemu rozumowi i niesprawdzonym informacjom z wątpliwych źródeł niż badaniom czy nauce opartej na wieloletnich doświadczeniach i badaniach, gdzie to wszystko jest również dostępne w sieci.

Ale cóż, najłatwiej jest iść po linii najmniejszego oporu i karmić się papką niewymagającą większego zaangażowania i inteligencji.

2

@JohnKennedy Wrócił dopóki znowu nie będzie musiał przepraszać, wtedy znowu zniknie na pół roku :v

Najbardziej żenujący profil na polskim X traktujący światopoglądowo-politycznie.

2

@Rastafarnianin Pytanie, czy głupsi są pomysłodawcy/twórcy takiego zagrania, czy społeczeństwo, który daje się na to nabrać i zmanipulować. Nie wiem, choć się domyślam.

2

@blakkudium Świetnie, że ten komentarz się pojawił, bo:
- wiadomo na 100%, że temat jest hot jak @jowita gdyby była o 2 tony chudsza
- jest spora szansa, że Nico jednak tutaj zawita, bo wątpię, że tak otwarcie osoby z zarządu by o tym mówiły, gdyby były jakieś poważne komplikacje, to raczej unikaliby takich wypowiedzi

5

@Popitek12 opinia

1

"My daddy was a bank robber
But he never hurt nobody
He just loved to live that way
And he loved to steal your money"

Dopiero teraz do mnie dotarło, że moje ukochane Dub Pistols napisało utwór na cześć polskich polityków!


8

Inter Miami > Inter Mediolan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?