macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Łukasz Ciona - pseudodziennikarz z wPolsce24. Obejrzyjcie sobie kiedyś tę telewizję, jeszcze gorsze niż Republika. Najbardziej tępa i prymitywna propaganda, a Łukasz Ciona to 100% twarz tej telewizji jak i twarz skrajnie prawicowych telewizji.
1
@Kgorecki2500 Na dwa etaty myślisz, że ogarnie?
27
Co prychłem :v
6
EDIT: La Bamba nie potrafi tego tak fajnie wkleić :(
0
@Eto'o9 R10 Nawet gdyby Flick chciał sprowadzić Bednarka to i tak byłbym za tym transferem. Pełna ufność w Hansim.
6
W punkt.
12
I cyk, urlopik. Jak to mówią: raz pod wozem, a raz pod wozem.
2
Drużyna 1000 wrzut. Jakbym Real Madryt oglądał za Zidane'a.
0
@ElKamil @jowita też ma cycki, a porównaj sobie jej cycki z cyckami takiej Margot Robbie.
1
@FcPortoFan1999 Nie, zamykam.
3
Ehh, jaki fart... no trudno, walczymy dalej!
2
Ale na pewno dzisiejsza potencjalna porażka jest dla dobra reprezentacji Polski, bo reprezentacja jest najważniejsza.
2
Zawsze mnie rozwala jak przy okazji meczów reprezentacji komentatorzy bardzo często starają się robić dobrą minę do złej gry i szukają już nawet takich pozytywów jak to, że dany zawodnik przebiegł swobodnie kilka metrów z piłką :D
Jedna wielka beka.
6
Szkoda, że nie gramy dzisiaj w takiej formie i sytuacji z Hiszpanią lub Portugalią. Dwucyfrówka ładna by wleciała. I to w pierwszej połowie.
1
Ehh, no takie coś to trzeba wykorzystywać :/
5
Tylko poprawimy bramkarza, obronę, pomoc, atak, mentalność, fizyczność, taktykę, umiejętności, prezesa, trenera, sztab to może uda się takie mecze remisować.
17
1. Afera premiowa, gdzie podczas słabego pod względem gry mundialu w trakcie zawodnicy już zaczęli rozdzielać między sobą premię za uj wie co. Nie od pomyślenia w normalnej, średniej, ale profesjonalnej reprezentacji świata.
2. Prezes disco-polo, nie ogarniający totalnie nic. Nie od pomyślenia w normalnej, średniej, ale profesjonalnej reprezentacji świata.
3. Afera z opaską kapitańską, gdzie największa legenda polskiej piłki ma spinę z prezesem i trenerem, który obraża się na wszystko jeśli jest jakkolwiek krytykowany. Nie od pomyślenia w normalnej, średniej, ale profesjonalnej reprezentacji świata.
4. Zawodnicy przyznają się, że walili wódę na zgrupowaniu, dają wywiady, że w sumie to ciężko będzie się skupić na meczu, bo zaraz urlop, a inny zawodnik proponuje jednemu z najlepszych napastników w historii całej piłki, że w sumie to może dobrze jakby poudawał kontuzje. Nie od pomyślenia w normalnej, średniej, ale profesjonalnej reprezentacji świata.
5. Ogólne spiny, zazwyczaj totalnie wy***ane na wyniki, "no trudno, wyciągniemy wnioski, jeszcze jakieś pytania, bo spiedzielam na urlop" i tego typu klimat.
I wiele więcej...
Naprawdę, zadziwia mnie to ile osób potrafi nadal wspierać tych AMATORÓW. Ja już wysiadłem dawno temu. Dla mnie to już jest mem. Może wsiądę ponownie jeśli ta reprezentacja zacznie mnie jako kibica traktować poważnie.
21
Lata mijają, a ta pasta wciąż aktualna.
"Dla nas w Europie prawie wszyscy to trudni rywale.
Chorwacja, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Macedonia, Słowenia - była Jugosławia, wiadomo Bałkany ciężkie wyjazdy, typowi Jugole, mocne charaktery, zahartowani wojną.
Anglia, Irlandia, Szkocja, Walia - uuu wyspiarze, twardy fizyczny futbol, faule, ciężko, ciężko...
Hiszpania, Włochy, Portugalia, Grecja - południowcy nam nie leżą, polot, finezja, inny temperament xD
Szwecja, Dania, Norwegia, Islandia - Duński Dynamit, Potop Szwedzki, Skandynawowie :(
Niemcy, Francja - potęgi, Mistrzowie Świata, 99% meczy w------l, uchowaj Boże
Rosja, Ukraina, Białoruś - byłe kraje demokracji ludowej, nigdy się z nimi dobrze nie grało, cechuje je duża nieobliczalność xD
Czechy, Słowacja, Rumunia, Bułgaria, Węgry - powracające flashbacki z w****i w przeszłości bliższej lub dalszej
Kazachstan, Armenia, Azerbejdżan, Gruzja - daleko w c--j, ciężko dolecieć, chłopacy zmęczeni po podróży, ciepło, no ciężko no
Austria, Szwajcaria - Niemcy w wersji demo, prawie wszyscy grają w Bundeslidze a wiadomo Bundesliga > kupa > ekstralipa
Reszta - poziom się wyrównał, nie ma już słabych drużyn w Europie xD"
2
Jeszcze 45 minut i w końcu urlop
14
Największym naszym problemem nie są kiepskie umiejętności piłkarskie. Naszym największym problemem jest absolutnie zj***ana mentalność. Od lat, jedynie za Nawałki i Beenhakkera jakoś to wyglądało, ale również i tam jak wiemy zdarzały się np. jakieś alkoholowe noce co w normalnej reprezentacji byłoby giga skandalem.
Obrzydliwa mentalność większości polskich piłkarzy do których nie żywię żadnych pozytywnych odczuć poza małymi wyjątkami.
4
Ciekawe czy przy potencjalnym 2:0 jakiś zawodnik powtórzy zachowanie KAPITANA Piotra ZIelińskiego i zasugeruje Finom, by więcej już nie strzelali i żeby grali wolniej.
5
Chce pozbierać znowu myśli
Słyszeć bicie naszych serc
Widzieć ile szczęścia w sobie
Kryje każda mała rzecz?
3
JEEEEEEEEST! GOOOOOL!
15
A czy Wam łatwo byłoby grać ze świadomością, że trzeba już myśleć o urlopie? Ludzie, Wy się zastanówcie zanim skrytykujecie.
5
@Lionel_Messi10 Nicoooooooooo!
1
@Messibestplayerintheworld Bardzo wątpię, nie mamy hajsu na aż taki transfer IMO. I bardzo dobrze, bo ze wszystkich plotek (Nico, Lookman, Rashford, Diaz) to właśnie ten ostatni na papierze najmniej tutaj pasuje.
1
To ja jeszcze poproszę tak z 2x Here We Go z Nico/Lookmanem oraz z Grimaldo i lecimy z tymi wszystkimi paziami w Europie.
15
Nie mogę się doczekać momentu, kiedy będziemy wyliczać ile punktów trzeba zdobyć by trafić z grupy do baraży, z kim możemy przegrać, z kim wystarczy remis etc.
10
@Kgorecki2500 Bardzo dobra decyzja.
1
@Stinger_ Już rozwalili Finlandię - prawdopodobnie o 3:00 poprzedniej nocy.