9

Teraz reprezentacje, zaraz potem KMŚ, które kończy się dopiero w połowie lipca, a parę tygodni później już powoli będzie się rozpoczynać sezon ligowy.

Może się mylę, ale mam wrażenie, że wielu zawodników będzie naprawdę totalnie przemęczonych w przyszłym sezonie. Pod tym względem mega się cieszę, że Barcelona nie bierze udziału w KMŚ.

1

@mientusek1407 UK Garage konkretnie rzadko, ale ogólnie UK soundy wszelkiego rodzaju (z naciskiem na d'n'b) bardzo często i wydaje mi się, że eventy z UK Garage mogły być w Katowicach w Piątym Domu lub w klubie CEL. Ale to trzeba zweryfikować. Niemniej jednak polecam grupki facebookowe czy to ogólnie muzyczne czy to stricte związane z danym gatunkiem i tam ludzie mogą dodawać różne wydarzenia czy informacje o koncertach etc.

13

@Bocheno1 Radom to nie Marbella Bocheno, @Luciano99 Ty pozwalasz na tak jawne kpiny?

2

@DiSBlaDE Elo, czujesz to? Aż tutaj czuć smród Waszego spocenia.

0

@usztafik EDIT: Nieważne, źle przeczytałem:v

2

@Astad Oby tak było, chociaż patrząc po tym jak niektórzy wyborcy już teraz nieudolnie starają się to tłumaczyć, to wątpię. Ale obym się mylił, bo to jest coś czego nie da się obronić i powinno się mocno skrytykować będąc normalnym wyborcom, a nie fanatykiem, co z kolei powinno się przełożyć na znacznie niższe poparcie. Tym bardziej po słowach o wywróceniu stolika etc.

0

@skubi99 Ok, edytowałem :)

3

@skubi99 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Chomiki lubią jeść. Chętnie pałaszują wszystko to, co zostanie mu podsunięte przez właściciela. Jednak nie jest powiedziane, że chomiki mogą zjeść wszystko. Na pewno w jego pożywieniu powinny znaleźć się ziarna pszenicy oraz kukurydzy. Suszone jabłka i banany także są jak najbardziej wskazane. Za to cebula, jak również sałata cytrusy oraz czosnek mogą okazać się dla malucha zabójcze. Może i chomik będzie to zajadał, ale on sam nie wie, że związki zawarte w środku okażą się trujące dla jego małego ciałka.

4

@Seledynowy Dlatego te wszystkie zapewnienia jakiś czas temu wielu użytkowników prawdopodobnie będą wyglądać prześmiesznie :)

16

@12Frost12 J**nę jak Konfederacja wejdzie w koalicję z PiSem. Tyle było tutaj komentarzy zapewniających to, że coś takiego się nie wydarzy. Tyle było obrażania jak ktoś uważał, że jest to jak najbardziej możliwe, a Konfederacja do PiSu ma bardzo blisko. A rzeczywistość bardzo możliwe, że znów Konfederację brutalnie zweryfikuje.

Nie mogę się doczekać tych różnych fikołków i odklejonych komentarzy by tylko nieudolnie obronić to co bardzo możliwe się za jakiś czas stanie. W zasadzie to już się zaczyna powoli dziać.

Zmanipulowani, zaślepieni fanatycy. Najgorsze co może być.

2

@Konradowskyy Klasyk, wiedziałem, że jakiś prawicowiec to tak skomentuje :D

13

Srogo śmiechłem :v


2

@VegetaPolska Były, ale CD Projekt ma specjalną technologię JALI, która pozwala im dostosować ruch warg w grze do wielu jezykow. W Wiedzminie IV będzie to pewnie wyglądać jeszcze lepiej niż przy okazji Cyberpunka 2077.


2

@Jakchcesz Z drugiej strony na początku powiedzieli, że to działa live na PS5 (nie pamiętam czy Pro). Też trochę w to powątpiewam, ale nawet jak będzie wyglądać odrobinę gorzej, czy będzie nieco mniej NPC to i tak dla mnie to jest cholernie imponujące, szczególnie na takim etapie jak wspomniałeś.

PS. No dobra, tutaj już napisali "not actual gameplay" :D


6

Niesamowicie to wygląda, aż się nie chce trochę wierzyć, że to finalnie aż tak dobrze będzie wyglądać. Ale mimo wszystko ufam, że to rzeczywista, docelowa jakość. UE jednak ma technologie, które mogą na to pozwolić, tym bardziej z tak utalentowanymi ludźmi z CD Projektu.

Dobra, potrzebuję około 10k złotych na nowego kompa, który uciągnie GTA VI i Wiedźmina IV. @Luciano99 weź pożycz.

PS. Bardzo mi się podoba też to, że to nie tylko jest realistyczna grafika co jeszcze odpowiednio wystylizowana, odrobinę plastyczna. Świetnie to wszystko pasuje do siebie.

6

No Redzi wzięli z zaskoczenia z gameplayem Wiedźmina 4 :O
Wygląda to oczywiście zajebiście.

1

@Jakchcesz zdecydowanie, jeśli nie pokażą to nie kupuje

9

Przypominajka dla zainteresowanych: za 30 minut State of Unreal, gdzie CD Projekt RED ma pokazać jakieś technologie, które napędzać będą Wiedźmina IV.


6

@zodiak_10 Dla @jowita to osobny budynek trzeba wybudować obok tego pałacu, bo się nie zmieści

27

1. Joan Garcia i Wojciech Szczęsny walczą o pierwsze miejsce w bramce FC Barcelony.
2. Ter Stegen walczy o grę w innym klubie.

Amen.

1

@Bilon87 Podbijam!

0

@skubi99 Z pewnością jako właściciele chomika mamy okazję obserwować to na co dzień: pupile te mają bardzo zręczne i sprawne przednie łapy, a nawet ich palce. To właśnie dzięki nim bez trudu radzą sobie z trzymaniem jedzenia, ale także z kopaniem czy czyszczeniem sobie futra. Łapami zbierają też i podnoszą wartościowe z ich punktu widzenia przedmioty, który upychają w specjalnych workach po bokach policzków. W workach może się znaleźć zarówno pożywienie na potem, jak i różne przedmioty, które spodobały się zwierzakowi i postanowił je zabrać do swojej kryjówki.

2

@Azazel_Pazuzu Pytanie, czy to zasługa wytrawnej gry, czy po prostu tego, że część narodu jest zwyczajnie głupia i łatwa do manipulacji. Jak dla mnie 70-30 na korzyść tego drugiego.

1

@Faro Łobuz kocha najbardziej!

1

@John_Doe Kto to? Nie chcę oceniać ludzi po wyglądzie, ale wygląda jak kibol, alfons i oszust.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@raben24 Jestem potężnie zawiedziony, że wymieniłeś wszystko, a nie wymieniłeś napicia się.

Zgłoszone.

5

@July_6_BcN A ja obiecuję, że będę niemiły dla każdego, bez wyjątku. Nie ma u Maciora podziałów!

#Macio2077

9

Epic ze swoim Unreal Engine i CD Projekt RED ze swoim Wiedźminem 4 mają coś przedstawić na jutrzejszym "State of Unreal". Czekamy!


3

@Zoker Zero zaskoczenia, u mnie bardzo podobnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?