0

@FcPortoFan1999
Nagoya Grampus Eight - Albirex Niigata w pierwszej lidze japońskiej

2

@Nazio_87 Podobno właśnie to mówi @jowita po stosunku z @Luciano99

2

Jeszcze tylko jakiś zrypany meczyk w sobotę i już skończy się ta piłeczka na forum politycznym, uff...

24

Współczuję Wrocławianom, oby wojsko wyszło na ulice

1

Fajnie ten Betis wygląda :)

8

@Kessie @Luciano99 Kessie zdecydowanie za dużo zarabia skoro go stać na takie rzeczy, wstyd

3

@Roobo Ale ani jeden ani drugi to przecież nie są piłkarze do podstawowego składu, bo tam mamy klarowną sytuacje - chodzi tylko i wyłącznie o w miarę dobrych zamienników, którzy odciążą Yamala, czy Raphinie.

11

@Luciano99 Myślę, że spokojnie może wstać o 5:45, bo przecież nie ma potrzeby by się jakkolwiek mył przed pracą, a dojście na zakład w 15 minut na spokojnie wystarczy i jeszcze mu zostaną z 2 min. na wyzerowanie małpki przed robotą.

2

@Fantastyczny Chłopiec Nie jest dobrze.


2

@Fantastyczny Chłopiec Ale zagłosuj na Trzaska ok?

2

@PIWOSZ89 Ale przecież to jest forum polityczne, no co Ty

8

@PIWOSZ89 Co wróci na La Ramble?

1

0

@4drian0 Pytanie jaki to miało budżet. Oczywiście do Cyberpunka czy tym bardziej GTA VI podjazdu nie ma, ale jeśli to jest budżet gier AA, a nie AAA, to myślę, że może być niezła gierka. Trzymam kciuki, choć uważam, że miasto powinno być nieco bardziej wypełnione detalami, ludźmi etc.

11

@Szmulek Gdzie wady?

5

9

@Sulimo Jak najwięcej zdrówka dla siostry!

2

@Roobo Skąd narracja o pełnej władzy Tuska skoro aktualnie rządzi koalicja 3 partii, o której wielokrotnie mówiliście i wysmiewaliscie, ze sie ze sobą w różnych sprawach nie zgadzają?

8

Żyjemy w symulacji. To jest dramat.

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1926701723046809791

7

102 bramki w tym sezonie w La Liga i 24 bramek przewagi nad Realem.

1

@Pomimo27 Może dlatego, że chcemy okazać szacunek drugiej drużynie oraz od takich nazwisk jest bardziej presezon?

1

@norbi77 Tak, obrona na pewno musi się poprawić w przyszłym sezonie i wrócić przynajmniej do stanu z jesieni poprzedniego roku.

2

Tak swoją drogą nie tylko Lewy osiągnął dzisiaj 100 bramek w Barcelonie, ale również cała Barcelona w tym sezonie w La Lidze - aktualnie 101 goli, aż 23 bramki więcej od Realu. Przepiękny wynik.

14

I właśnie dlatego Lewy nie będzie miał Pichichi. To, że zdobył tyle bramek jest fantastyczne i wielki szacun, ale mnóstwo sytuacji również marnował, głównie w listopadzie i grudniu.

2

@Chaoss Niesamowicie Stanowski się zdemaskował w ostatnich dniach.

3

Jeszcze 4 Lewy, ezz

0

@ViscaelBarca2007 Możliwe, who knows

2

Naprawdę nie potrafię zrozumieć dlaczego my tego Nico aż tak nie chcemy...

6

Wiśniowski dziwi się, że ostatni mecz sezonu, gdy wszystko już rozstrzygnięte wygląda jak mecz presezonowy Barcelony. No sh*t Sherlock.

181

Dzisiaj odeszła moja mama. Ostatnie tygodnie to niestety pogorszający się stan ze względu na marskość wątroby, która dość szybko przeszła w zaawansowane stadium. Tydzień temu we wtorek był najbardziej newralgiczny moment, gdzie dostaliśmy telefon, że warto jest się z mamą już pożegnać. Wyszła z tego co szpital uważa jako mały cud. Walczyła, pobyła jeszcze z nami trochę mimo cierpienia. Niestety kolejnego cudu już nie było.

Piszę to, bo mama miała marskość wątroby od 2019-go roku. Parę razy lądowała w szpitalu i nigdy nie było wiadomo czy wróci. Parokrotnie wracała, a ja zdając sobie sprawę z tego, że może być różnie ostatnie lata starałem się być jak najlepszym synem - mimo oczywistych różnych błędów, które się przydarzały. Ale mam poczucie, że zrobiłem bardzo dużo by wynagrodzić mamie wszelki trud wychowania (w pojedynkę...). Wielokrotnie jej dziękowałem, byłem bardzo czuły, wyrozumiały, starałem się spędzać z nią jak najwięcej czasu by również być przygotowany na to co nieuniknione.

I wiecie co? Nie da się na to w 100% przygotować. Jedynie można zminimalizować ten ból. Dlatego standardowo napiszę, że szanujcie każdą chwilę ze swoją mamą, tatą, czy kimkolwiek najbliższym. Żeby mieć jak najwięcej czułych wspomnień i żeby ból na końcu był po prostu możliwie jak najmniejszy, a osoba z którą spędzacie czas miała ostatnie lata życia możliwie jak najlepsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?