macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Prevost wydaje się być trochę kontynuacją tego co prezentował Papież Franciszek. Spekulowało się, że właśnie Franciszek mógłby go poprzeć na swojego następcę. Ale zobaczymy, w każdym razie mega się cieszę, że nie ma tutaj osoby o skrajnie niebezpiecznych poglądach jak kardynał Sarah.
4
Oby tylko Watykan miał miejsce w FFP by go zarejestrować.
1
Myślę, że nowym papieżem powinien zostać Ronald Araujo na pół z Viniciusem Juniorem. Nie ma innego tak męczeńskiego połączenia z odpowiednim zestawem wartości.
1
@konrad1661 Rockstar potrafił ogarnąć GTA V na PS3 oraz bardzo szczegółowe i wciąż śliczne RDR2 na PS4, więc moim zdaniem spokojnie ogarną właśnie taką jakość jaką widzimy na PS5. A wersja na PS6 będzie mieć jeszcze więcej fajerwerków graficznych (np. lepsze tekstury, czy lepszy ray tracing etc.) i technologicznych, podobnie jak wersja na PC.
1
@KamQiX Też chciałbym by to się znalazło. Ale myślę, że jeśli tego nie będzie, to customizacja będzie bardzo szczegółowa w pojazdach, bo tutaj jest spory potencjał. W leakach z 2022-go roku widać było jakiś system, gdzie praktycznie każdy element auta w środku się ruszał, więc może testowali właśnie różne customizacje pojazdów. Pasowałoby to do VC.
1
@marcin62 Tutaj masz kolegę :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15623920#comment-15623946
@Eklerek Wersja na PC pewnie będzie bardziej wypasiona technologicznie i graficznie jak to miało miejsce w kontekście GTA V i RDR2, więc moim zdaniem wymagania będą bardzo wysokie.
5
@Kgorecki2500 A ja na te wszystkie pytania odpowiedziałbym krótkim "tak". Akurat uważam, że coraz więcej ludzi patrzy na takie detale, szczególnie w grach Rockstara. Kurczące się jaja konia w RDR2 są już viralem i memem dotykającym zwykłych, niedzielnych graczy :P
14
Kolosalna jest różnica pomiędzy GTA V, a GTA VI. Totalnie odklejone są dla mnie na szczęście bardzo szczątkowe opinie, że to zmodowane GTA V. W znacznej większości ludzie są zachwyceni i wręcz powątpiewają w taką jakość, że konsole to ogarną. Choć poza samymi wizualiami jak dla mnie najbardziej imponujące doznania będzie powodować fizyka, detale i symulacja życia.
2
@VegetaPolska Powodzenia!
2
@GTBTP W sprawie storytelingu to się zgodzę, ale RDR2 i GTA IV udowodniły, że Rockstar też potrafi, dlatego mam nadzieje na podobną historię - poważną, dojrzałą, oczywiście z odpowiednią dozą sarkazmu oraz ironii, która fajnie będzie kontrastować z główną linią fabularną. Ale póki co w storytelingu też stawiam wyżej Redów i Naughty Dog, choć GTA VI może to zmienić na co mam nadzieję.
3
@Azazel_Pazuzu Kompletnie się nie zgodzę, w Cyberze są świetne, ale patrząc na detale skóry, pory, pot, żyły, małe włoski, mimikę twarzy, poruszanie się bohatera, to tutaj to jest jak dla mnie zdecydowanie lepsze. Cyber jest bardziej drewniany, głównie pod względem mimiki twarzy (jednak jest to pewnie kwestia systemu dostosowania ust bohaterów do danego języku).
@Zoker Również zupełnie się nie zgodzę. A co do argumentu jak to będzie wyglądało w gotowym produkcie, to Rockstar udowadniał już przy okazji RDR2, czy GTA V, że finalny produkt wygląda niemalże tak samo, a czasem nawet i lepiej niż to co prezentują na zwiastunach. Szczerze to nie mam pojęcia jak tutaj można widzieć mały przeskok.
https://x.com/JustMeRyder/status/1919780682005365077
https://x.com/JustMeRyder/status/1919786559357829129
10
Niesamowite są te detale w nowym trailerze GTA VI. Czuć rozmach, pieniądz i ogromny talent devów. Klasycznie GTA VI najpewniej znów postawi poprzeczkę na swojej, rockstarowskiej wysokości pod względem kompozycji otwartego świata, rozmachu, detali i spójności różnych elementów która zostanie przeskoczona... prawdopodobnie znowu przez Rockstar w następnej grze. Totalnie grają w swojej lidze.
2
@Terroriser @wpwelement siema!
0
@pt9 Dzięki wielkie.
"Ja w głowie już od kilku lat pogodziłem się z tym że rodzice kiedys umrą i doceniam to że żyli i byli dostępni w czasach dzieciństwa i wczesnej dorosłości."
Ja podobnie, mimo że wciąż jest to trudne, ale choroby mamy trwają już parę lat, więc lata gdzieś się z tym oswajałem. Niemniej jednak wciąż oczywiście mam nadzieje, że uda się żeby jeszcze z nami pobyła trochę czasu. Mam nadzieję, że się uda.
1
@Pedri16Future Zobacz jak oni wyglądali z Celtą z tyłu i jak rękawami oddychali w drugiej połowie meczu z Celtą.
12
@blakkudium Yamal, Lewy i Raphinia lekko uśmiechnięci ;)
23
2 mecze w przeciągu tygodnia decydujące o sezonie, a 3 mecze od trypletu (tak, uważam, że gdy wygramy lub zremisujemy z Realem to mistrzostwo mamy pewne). Tylko i aż. Niezależnie od wszystkiego - i tak cholernie dziękuję Barcelono za tak emocjonujący ostatni etap sezonu.
5
@La Pulgaa Za Xaviego Araujo na PO ogarniał, często w klasykach, więc miejmy nadzieję, że nawiąże do tych swoich najlepszych spotkań na tamtej stronie i przede wszystkim będzie podejmować mądre decyzje z chłodną głową.
3
Każda inna drużyna z taką grą jak Real miałaby już wszystkie trofea z głowy z miesiąc/półtora miesiąca temu...
3
@FCB24 No np. z Benficą Szczęsny nic extra nie dał...
1
@lukas992 Dzięki wielkie, Tobie i najbliższym też jak najwięcej zdrówka!
2
@pt9 To ja mam zupełnie inne doświadczenia z pogotowiem ostatnio. Niestety wczoraj też musiałem wzywać pogotowie do mojej mamy (zaawansowana marskość wątroby) i pogotowie na spokojnie mamę przebadało i po prostu bez żadnego głosu sprzeciwu zabrało mamę do szpitala. Podobnie ze szpitalem (jak na razie) w którym mama jest też mam dobre doświadczenia. Aczkolwiek niestety 2-3 lata temu gdy występowały pierwsze objawy to musieliśmy wezwać prywatne pogotowie, a nie to zwykłe, bo zwykłe przyjeżdżało 2x i 2x odmówili nam przewozu mamy ze względu na przewlekłą chorobę, bo oni reagują tylko wtedy gdy są nagłe wypadki. WTF. Tak więc kwestia tego kto się trafi, jaki człowiek...
Mimo wszystko zdrowia dla teścia i oby z tego wyszedł. Niestety z moją mamą też nie jest dobrze, ale mam nadzieję, że ją znowu postawią na nogi w tym szpitalu. Trzymajcie proszę kciuki/módlcie się.
5
@zodiak_10 Ja mam lepszy pomysł na grę naszych 2 bramkarzy, Wojciech Szczęsny na Ligę, Ligę Mistrzów i Puchar Króla, a Ter Stegen na treningu.
7
Ale co niektórzy z La Bamby się spłakali po pierwszej połowie, że strata punktów, czy wręcz strata ligi to ich. Klasyczny, co meczowy wstyd.
21
A Araujo zamiast ogarniać to klasycznie łapa w góre i elo. Ależ mnie irytuje ten piłkarz.
1
Fajnie wygląda Ansu od jego zaskakującego ostatniego występu
6
@blakkudium Absurdalne zachowanie Ter Stegena...
2
Zmiennicy mam wrażenie, że aż za bardzo chcą co przekłada się na niedokładność i gorącą głowę w podejmowaniu decyzji. A bramka Valladolid skandaliczna pod względem zachowania Ter Stegena, jedno wielkie WTF, że on nie wystawił ręki do tej piłki. Totalnie niezrozumiała decyzja.
Póki co o wynik jestem spokojny - jak zawsze za Flicka. Zobaczymy jak będzie w 85 minucie :)
20
No to w przyszłym tygodniu ciemnoskóry papież co spowoduje koniec świata i Harry Kane bez trofeum :v
1
@PatrykBarca Czyli tyle ile Inter będzie mieć we wtorek w ciągu 90 minut, ezz