- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1428 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1428 Culés
6
Czy to są te rozmówki Nawrockiego i jego kolegów?
https://x.com/arktos0/status/1930294123077963921
5
@macio_944 Ta. Za to Uśmiechnięta tolerancyjna koalicja i jej koledzy atakują (żeby nie napisać dosadniej) małą dziewczynkę bo się im tata nie podoba... To już wolę to wyżej.
2
@Kazragore Poza sporadycznymi komentarzami małej grupy totalnych odklejeńców to nie widziałem atakowania tej małej dziewczynki. Jeśli ktokolwiek ją atakuje, to jest to żenujące i oczywiście zasługuje na potężną krytykę (ale uważam, że dzieci na takich wiecach nie powinno się pokazywać aż tak publicznie).
Dlatego chętnie zweryfikuję moją opinię jak podasz trochę takich komentarzy "z góry", skoro koalicja i jej koledzy aż tak atakują to dziecko, bo osobiście widziałem jedynie parę takich komentarzy i to osób bardzo pobocznych, czy przypadkowych. Ale może po prostu nie zauważyłem tego więcej, więc chętnie zobaczę i zweryfikuję moją wiedzę.
0
@macio_944 Ja nie wiem kto jest skrajny. Po prostu widziałem na Twitterze co ludzie pisali. Ty po prostu kpisz z tego że on ma kolegów jakich ma (sugerując że to są stereotypowi kibole. Taki trochę burak). A fakt jest taki że "elita" nie jest lepsza a nawet gorsza. Poziom mają gorszy niż dno.
3
@macio_944 no jak to nie? Przecież wiadomo, że kilka wpisów na X reprezentuje 10mln ludzi. Nie wiedziałeś o tym?
0
@arasz1819 Wiadomo że stereotypowi kibole reprezentują kolegów Nawrockiego.
2
@Kazragore no to akurat fakt. Był kibolem. Przyznał się. Trochę inna sprawa.
0
@arasz1819 Tusk też gonił sam się przyznał... Co z tego? Ludzie to było 15-20 lat temu. Chłop od tego czasu został doktorem czy coś takiego. Prezesem w IPN. Rodzinę założył. Ale wiadomo kluczowa jest bijatyka w lesie.
0
@Kazragore czemu tak usilnie próbujesz przeinaczać fakty? Najpierw założył rodzinę, rozpoczął pracę w IPN a później się po lasach jeszcze tłuk z przestępcami.
0
@arasz1819 Jak? Przecież na wikipedii jest "W 2013 uzyskał stopień doktora nauk humanistycznych" "Prezydent elekt Rzeczypospolitej Polskiej wybrany w wyborach w 2025. W latach 2017–2021 dyrektor Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, od 2021 prezes Instytutu Pamięci Narodowej." A Tusk u Rymanowskiego bodajże mówił że w ustawce brał Nawrot udział w 2009. Nie wiem kiedy się ożenił. Ale ma syna 22 lata więc może masz rację że najpierw założył rodzinę.