3

La Bamba mimo wszystko zestresowana patrząc na przeszłość (Roma, Liverpool, Bayern, Juventus...), czy raczej spokój, opanowanie, umysłowa maestria w pewności siebie?

18

Dzisiaj tak, lecimy na pełnej do półfinału!


6

@norbi77 Hołownia po prostu chce dać większe szanse Konfederacji :D

1

@maroon I bardzo **** dobrze.

0

6

@kamiVeB Czyli w sumie wygląda na to, że każdy z TOP 3 partii w Polsce popełnił błąd :v

KO z Trzaskowskim, bo powinien być Sikorski, PiS z Nawrockim, bo powinien być ktoś inny (nie mam nazwiska), Konfederacja z Mentzenem, bo powinien być Bosak. Fajnie jest, dobrze jest, dobrze robią, pozdrawiam dobrych chłopaków z sejmu, dobry przekaz leci

1

@Encore Ja 3, bo jeszcze mój bliski znajomy. Ale reszta to dajcie spokój...

18

Ja bym chciał tylko przypomnieć żeby żadna debata nie odwiodła Was od faktu, że Real Madryt to najbardziej bezczelny, propagandowy i pozorny klub w historii.

3

@Popitek12 Dziwnie piszesz 2016

1

@mekston @Kgorecki2500 Nie wiem, choć się domyślam.

3

Chomiki słyszą przedział ponaddźwiękowy i są dalekowidzami - chomiki posiadają zakres słuchu, który nie występuje u nas – ludzi, są w stanie usłyszeć dźwięki o wyjątkowo wysokiej częstotliwości nawet do 100kHz (ludzie do 20kHz) co jest bardzo przydatne przy porozumiewaniu się przez te małe gryzonie. Niestety chomiki nie mają zbyt dobrego wzroku i widzą świat rozmyty, głownie z daleka. Mają natomiast bardzo szerokie pole widzenia (około 110 stopni) co ułatwia im życie.

1

@D10SLEO @tomek8756 Przepraszam, już idę na rm.pl

5

Atletico już wyrąbane w sezon. A szkoda, bo mogliby powalczyć o wicemistrza IMO. Wiem, że to żadne trofeum, ale bycie przed Realem zawsze powinno cieszyć :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Encore O, ja też idę niedługo do Żabki, tylko po pizze Pepperoni.

4

A ja te wszystkie debaty mam już w d*pie. Wszyscy kandydaci bez wyjątku to mem i śmiech przez łzy, nawet jeśli kogoś widzę za sensowniejszy wybór z mojej perspektywy, to jest to tylko podyktowane moim światopoglądem, niczym więcej. Więc od paru miesięcy mam coraz mniej polityki w swoim życiu dzięki czemu czuję się coraz lepiej.

Polecam,
macio_944

0

@damianex10 Szwagier Kuleszy robił, na bank

1

@maroon No nie wiem, ja co jakiś czas ja widzę sporo odklejonych ludzi - od Grzegorza Brauna, Żukowskiej, czy Sławomira Mentzena chcącego zmusić kobiety do rodzenia dzieci z gwałtu po jakiegoś Kowalskiego, który wierzy w szkodliwość szczepień, czy płaską ziemię. Oczywiście jest to tylko jakiś procent, ale wg. mnie ten procent jest stanowczo za wysoki. Poza tym dochodzi do tego np. notoryczne wyzywanie się na Twitterze zyskujące sporą popularność, więc patrzę nie tylko przez pryzmat powyższej osoby. Mam bardzo kiepskie zdanie na temat polskiego społeczeństwa jak i społeczeństwa ogólnie, w sumie również uwzględniając moją osobę... i po prostu nie chcę mieć jeszcze większej pogardy, bo wiem, że to też jest niedobre. Dlatego wolę już mniej czytać tych wszystkich rzeczy.

21

@tomek8756 Nie mogę takich rzeczy czytać, bo nie dość, że sobie psuje humor, to mam jeszcze gorsze zdanie o społeczeństwie :v

14

@Kalipso No i kolejna produkcja, która mogła mieć duży potencjał w kwestii dobrego odbioru przez społeczeństwo (bo wciąż może to być po prostu świetny serial), a przez siłowe wpychanie poprawności politycznej będzie jechana z góry na dół niezależnie od końcowej jakości.

A później ludzie się dziwią, że prawica ma coraz więcej głosu na świecie. Świat liberalno-lewicowy jest sam sobie winny i jak widać, przynajmniej w serialach czy filmach wciąż ślepo za tym podążają. Natomiast w grach moim zdaniem będzie to się w końcu normalizować.

1

@lithotripter Jeszcze jak!

0

@Safrani Jeszcze nie mordo, bo lepszy Araujo w garści niż rozwalony Christensen w szpitalu. Ale jak będzie możliwość finansowa i gość się nie poprawi przez powiedzmy następny sezon, to w 2026 już był o tym pomyślał.

21

Ale Ćwiąkała pięknie wypunktował Araujo w najnowszym materiale. Araujo to zawodnik, który mnie niestety chyba najbardziej irytuje, co oczywiście zaczęło się od pieprzenia o systemach wartości po tragicznym błędzie z PSG z zeszłego sezonu, nie mówiąc już o braku jasnej deklaracji ws. umowy.

Jak dla mnie niestety trochę śliski gość, który totalnie nie wykorzystuje swojego potencjału i często popełnia amatorskie błędy. Głowa idzie w zupełnie inną stronę niż potencjał. A szkoda... aktualnie to nasz najsłabszy obrońca.

2

@Safrani U mnie sporo Biejat, ale to głównie dlatego, że moim miastem rządzi lewica już od lat ¯\_(ツ)_/¯

Ogólnie te wybory dobitnie pokazują w jak wielkiej politycznej d*pie się znajdujemy.

3

@Pedri16Future To będzie TURBO skandal jeśli tutaj będzie tylko 1 mecz zawieszenia.

2

@PatrychoO Fajna ciekawostka :)

3

@barcanawieki Nie rozumiem dlaczego są niezadowoleni, przecież powiedział, że są tylko dwie płcie.

4

Dokładnie tak.


2

@Luciano99 Może i wciąż nie masz dla mnie tych 100 zł, ale za to prądu też nie będziesz mieć. Brawo Lucek, światu brakuje osób z tak odważnymi decyzjami.

3

Taktyką Alaves na dzisiaj było klasyczne nastawienie się na kontry, a tutaj zaskoczenie, bo Real nawet grając w 11 dał się zdominować i zaskoczył tym Alaves, które nie wie co zrobić z piłką, a chwilę później jeszcze bardziej to pogłębili grając z przewagą jednego zawodnika.

Szachy 5D Ancelottiego i Mbappe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?