macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Mam nadzieje, że Araujo po tym błędzie nadal będzie mieć zestaw wartości na odpowiednim poziomie.
3
Araujo śliczna asysta, brawo!
2
Jeśli mamy przegrać ze Szczęsnym w składzie, to zdecydowanie wolę żeby to było dzisiaj przy takim wyniku niż w dalszej części sezonu (jeśli w ogóle ofc).
0
@michal26 A ja uważam, że kwestia zlekceważenia, Fermin z Gavim totalnie nie ogarniali w pierwszej połowie i odpuszczali pojedynki.
3
Z Pedrim to jest już zupełnie inna gra. Niesamowite jaki on ma wpływ na grę w środku pola.
5
Own Goal obudził się na najważniejsze mecze sezonu, dziękujemy!!!!
1
Araujo podnosił rękę, że spalony, czy jak? :v
11
Piszecie o kupie w gaciach, ale IMO to nie kwestia tego co nas trapiło w tych największych kompromitacjach tylko dzisiaj kwestia czystego zlekceważenia rywala. Jestem przekonany, że mając 1/2:0 z pierwszego meczu wyszliby zupełnie inaczej na dzisiejsze spotkanie.
Nie zmienia to jednak faktu, że nastawienie na dzisiejszy mecz jest skandaliczne, nawet mimo wciąż 3 brakowej przewagi. Flick powinien reagować, bo o ile nie martwię się o awans o tyle po prostu nie przystoi takiemu klubowi jak Barcelona tak lekceważąco podejść do rywala,
0
Dobrze teraz staramy się to uspokoić
5
Fermin dzisiaj totalnie zagubiony, podobnie jak Gavi. To głównie sprawia, że nie mamy kontroli.
12
Bardzo mnie irytuje to jak zlekceważyliśmy Borussię w tych pierwszych minutach.
2
Flick już hailuje, będzie dobrze
0
No dobra, na razie bez paniki, ale muszą się ogarnąć w tej obronie, bo to jest dramat.
3
Przypominam, że cały ten chaos zaczął się od tragikomicznego błędu Araujo :)
2
Mam nadzieje, że Araujo dzisiaj nic nie odwali, bo chyba to jest dla mnie największa niepewność :v
1
A czy Ty wybierasz papier toaletowy Foxy Mega?
8
Szczęsny, ale Ty weź sobie tak nie żartuj mordo...
1
WTF
0
@Popitek12 To tak jak Cristiano Ronaldo, ale jemu nie kibicujemy nigdy
7
No to jeszcze raz: jeden mecz zawieszenia, bo najlepszy sędzia poprzedniego sezonu wg. La Ligi - Soto Grado, który gapił się na tę akcję z najlepszej możliwej perspektywy wpisał w protokole sędziowskim walkę o piłkę.
Sędziowie La Liga to jakiś eksperyment społeczny, nie wierzę w aż taką niekompetencję. Przy nich zakład @Luciano99 jest jak Rockstar Games w świecie gier.
1
@Batys W sumie dzień jak co dzień u niego
4
@Kessie Tego nie da się już wysprzątać...
1
@Batys Jeśli nie akceptujecie mnie gdy jestem najgorszy, nie zasługujecie na mnie gdy jestem najlepszy
1
@Batys Niestety nie mam drugiej piwnicy, ale coś pomyślę
3
@Batys Niestety @FCB_dimiC był pierwszy, ale nie może nic mówić, bo jest w piwnicy
37
Zawieszenie Mbappe na jeden mecz będzie historycznym skandalem i mam nadzieje, że zostanie to nagłośnione w mediach jak najmocniej się da.
3
@paweldunajecfcb Podobno @Kessie chciał wybielić, ale go wy***ali, bo nie było czego wybielać
3
@Kessie Co masz na jedzenie? xD
@Luciano99 Szkoda, że tak pewny siebie nie jesteś w kwestii oddania 100 zł, które również przepieprzyłeś na te swoje "pewniaczki"
3
@Derean Dokładnie tak.
1
@Jakchcesz Odważna teza, lubię takie