8

Mam nadzieje, że Araujo po tym błędzie nadal będzie mieć zestaw wartości na odpowiednim poziomie.

3

Araujo śliczna asysta, brawo!

2

Jeśli mamy przegrać ze Szczęsnym w składzie, to zdecydowanie wolę żeby to było dzisiaj przy takim wyniku niż w dalszej części sezonu (jeśli w ogóle ofc).

0

@michal26 A ja uważam, że kwestia zlekceważenia, Fermin z Gavim totalnie nie ogarniali w pierwszej połowie i odpuszczali pojedynki.

3

Z Pedrim to jest już zupełnie inna gra. Niesamowite jaki on ma wpływ na grę w środku pola.

5

Own Goal obudził się na najważniejsze mecze sezonu, dziękujemy!!!!

1

Araujo podnosił rękę, że spalony, czy jak? :v

11

Piszecie o kupie w gaciach, ale IMO to nie kwestia tego co nas trapiło w tych największych kompromitacjach tylko dzisiaj kwestia czystego zlekceważenia rywala. Jestem przekonany, że mając 1/2:0 z pierwszego meczu wyszliby zupełnie inaczej na dzisiejsze spotkanie.

Nie zmienia to jednak faktu, że nastawienie na dzisiejszy mecz jest skandaliczne, nawet mimo wciąż 3 brakowej przewagi. Flick powinien reagować, bo o ile nie martwię się o awans o tyle po prostu nie przystoi takiemu klubowi jak Barcelona tak lekceważąco podejść do rywala,

0

Dobrze teraz staramy się to uspokoić

5

Fermin dzisiaj totalnie zagubiony, podobnie jak Gavi. To głównie sprawia, że nie mamy kontroli.

12

Bardzo mnie irytuje to jak zlekceważyliśmy Borussię w tych pierwszych minutach.

2

Flick już hailuje, będzie dobrze

0

No dobra, na razie bez paniki, ale muszą się ogarnąć w tej obronie, bo to jest dramat.

3

Przypominam, że cały ten chaos zaczął się od tragikomicznego błędu Araujo :)

2

Mam nadzieje, że Araujo dzisiaj nic nie odwali, bo chyba to jest dla mnie największa niepewność :v

1

A czy Ty wybierasz papier toaletowy Foxy Mega?

8

Szczęsny, ale Ty weź sobie tak nie żartuj mordo...

1

WTF


0

@Popitek12 To tak jak Cristiano Ronaldo, ale jemu nie kibicujemy nigdy

7

No to jeszcze raz: jeden mecz zawieszenia, bo najlepszy sędzia poprzedniego sezonu wg. La Ligi - Soto Grado, który gapił się na tę akcję z najlepszej możliwej perspektywy wpisał w protokole sędziowskim walkę o piłkę.

Sędziowie La Liga to jakiś eksperyment społeczny, nie wierzę w aż taką niekompetencję. Przy nich zakład @Luciano99 jest jak Rockstar Games w świecie gier.


1

@Batys W sumie dzień jak co dzień u niego

4

@Kessie Tego nie da się już wysprzątać...

1

@Batys Jeśli nie akceptujecie mnie gdy jestem najgorszy, nie zasługujecie na mnie gdy jestem najlepszy

1

@Batys Niestety nie mam drugiej piwnicy, ale coś pomyślę

3

@Batys Niestety @FCB_dimiC był pierwszy, ale nie może nic mówić, bo jest w piwnicy

37

Zawieszenie Mbappe na jeden mecz będzie historycznym skandalem i mam nadzieje, że zostanie to nagłośnione w mediach jak najmocniej się da.

3

@paweldunajecfcb Podobno @Kessie chciał wybielić, ale go wy***ali, bo nie było czego wybielać

3

@Kessie Co masz na jedzenie? xD
@Luciano99 Szkoda, że tak pewny siebie nie jesteś w kwestii oddania 100 zł, które również przepieprzyłeś na te swoje "pewniaczki"

3

@Derean Dokładnie tak.


1

@Jakchcesz Odważna teza, lubię takie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?