karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo co to jest nienadzko
4
Ej a tak serio były tu takie wariaty, które liczyły na jakiekolwiek punkty w tej grupie? Patriotyzm aż tak się rzuca na mózg?
0
można gdzieś obejrzeć skróty meczów Euro? na tvp całe mecze
0
@arasz1819 przecież już Arabia wyjaśniła
0
@KochamInieste na vistuli są zajebiste zwykle koszulki, trwałe i dobrze leżą jeśli masz trochę mięśnia to polecam te z elastanem
2
A mógł zostawić :p może by wpadla
20
@fart tak było byłem tym równaniem
1
@NeKenI wiem ¯\_(ツ)_/¯
1
@NeKenI w przybliżeniu 31
4
Haha Judę gentleman xdd
0
@Faro zalezy czy Barca z lewy czy bez
1
Borek z jaką dumą, że mamy 4 strzały celne na 6 ogółem, a Holandia ma aż 15 niecelnych xd
1
@Ptasior xd no tak z takim podejściem to na pewno będziemy znaczyć cokolwiek w futbolu
2
Dobrze że ktokolwiek robił opcje Zalewskiemu jak ten miał piłkę w rogu, brawo stoperzy
0
@tristan87 to jedyna polska przyśpiewka?
0
@partymaker przypominam, że kiedyś śmiano się jak ktoś zapytał czy oddalibyśmy Fatiego za 100mlm
0
Ładna główka madrycioka
4
Ale "coraz" a nie "co raz"
1
@blakkudium dejci mje te czarno, mam chorego prezesa klubu
0
@lntrowertyk @Muszynianka no właśnie i tu jest konflikt interesów, bo siłkę traktuje w sumie na lajcie nie spinam się, nie robię maksów, chodzę by trochę poprzerzucać ciężaru, żeby trzymać ogólnie formę a na piłce (dziś akurat sama gierka) trochę zapierdalam więc można powiedzieć że cardio godzinne
0
Mam trening piłki ale też chce skoczyć na siłkę, nie mam za bardzo możliwości zrobić dłuższej przerwy pomiędzy więc pytanie lepiej siłka po piłce czy na odwrót?
0
@FCB_dimiC w takim Białymstoku, fakt że w samym centrum mieszkania 55-60 metrów za banieczke chodzą
0
@Trojanek23 jest potencjał pod memy z Lewandowska
1
@Radioactive9705 pierwszy mecz jaki mam zarejestrowany w pamięci to finał tego Euro Niemcy-Czechy, mundial 98 to już od deski do deski ze smutnym finałem:( moja pierwsza dziecięca piłkarska rozpacz
0
Na tym filmiku zapier..lala tak, że pewnie 80% składu po takim treningu by z łóżka nie wstała, dziwne, że jeszcze długo trzeba czekać na powrót
6
@Xaviball Henry-Bergkamp ło matko ile to piłkarskie elegancji było, mogliby grać we frakach
0
@Danny Gaucho czyli drugi taki przypadek w ciągu pewnie 20lat
0
Oj coś mi się wydaje, że w ZP nie będzie żadnego piłkarza Barcy w top20 (miało kiedyś coś takiego miejsce?) czy myślicie, że jakiś Gundo się załapie? Za to podium może być całe w madryciokach
0
@tristan87 mi się na ostatni mundialu bardzo dobrze Wasiluka słuchało (ziomek z boiska z trampkarzy Jagiellonii swoją drogą :)) )
1
@maroon @Barcasub tacy duzi chłopcy a kolorków się bojo