1

@Sulimo co to jest nienadzko

4

Ej a tak serio były tu takie wariaty, które liczyły na jakiekolwiek punkty w tej grupie? Patriotyzm aż tak się rzuca na mózg?

0

można gdzieś obejrzeć skróty meczów Euro? na tvp całe mecze

0

@arasz1819 przecież już Arabia wyjaśniła

0

@KochamInieste na vistuli są zajebiste zwykle koszulki, trwałe i dobrze leżą jeśli masz trochę mięśnia to polecam te z elastanem

2

A mógł zostawić :p może by wpadla

20

@fart tak było byłem tym równaniem

1

@NeKenI wiem ¯\_(ツ)_/¯

1

@NeKenI w przybliżeniu 31

4

Haha Judę gentleman xdd

0

@Faro zalezy czy Barca z lewy czy bez

1

Borek z jaką dumą, że mamy 4 strzały celne na 6 ogółem, a Holandia ma aż 15 niecelnych xd

1

@Ptasior xd no tak z takim podejściem to na pewno będziemy znaczyć cokolwiek w futbolu

2

Dobrze że ktokolwiek robił opcje Zalewskiemu jak ten miał piłkę w rogu, brawo stoperzy

0

@tristan87 to jedyna polska przyśpiewka?

0

@partymaker przypominam, że kiedyś śmiano się jak ktoś zapytał czy oddalibyśmy Fatiego za 100mlm

0

Ładna główka madrycioka

4

Ale "coraz" a nie "co raz"

1

@blakkudium dejci mje te czarno, mam chorego prezesa klubu

0

@lntrowertyk @Muszynianka no właśnie i tu jest konflikt interesów, bo siłkę traktuje w sumie na lajcie nie spinam się, nie robię maksów, chodzę by trochę poprzerzucać ciężaru, żeby trzymać ogólnie formę a na piłce (dziś akurat sama gierka) trochę zapierdalam więc można powiedzieć że cardio godzinne

0

Mam trening piłki ale też chce skoczyć na siłkę, nie mam za bardzo możliwości zrobić dłuższej przerwy pomiędzy więc pytanie lepiej siłka po piłce czy na odwrót?

0

@FCB_dimiC w takim Białymstoku, fakt że w samym centrum mieszkania 55-60 metrów za banieczke chodzą

0

@Trojanek23 jest potencjał pod memy z Lewandowska

1

@Radioactive9705 pierwszy mecz jaki mam zarejestrowany w pamięci to finał tego Euro Niemcy-Czechy, mundial 98 to już od deski do deski ze smutnym finałem:( moja pierwsza dziecięca piłkarska rozpacz

0

Na tym filmiku zapier..lala tak, że pewnie 80% składu po takim treningu by z łóżka nie wstała, dziwne, że jeszcze długo trzeba czekać na powrót

6

@Xaviball Henry-Bergkamp ło matko ile to piłkarskie elegancji było, mogliby grać we frakach

0

@Danny Gaucho czyli drugi taki przypadek w ciągu pewnie 20lat

0

Oj coś mi się wydaje, że w ZP nie będzie żadnego piłkarza Barcy w top20 (miało kiedyś coś takiego miejsce?) czy myślicie, że jakiś Gundo się załapie? Za to podium może być całe w madryciokach

0

@tristan87 mi się na ostatni mundialu bardzo dobrze Wasiluka słuchało (ziomek z boiska z trampkarzy Jagiellonii swoją drogą :)) )

1

@maroon @Barcasub tacy duzi chłopcy a kolorków się bojo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?