2

@Misiaczek09 co nie zmienia faktu, że parę punktów dostali od sędziów (varu) a nam zabrali, dopiero jak mistrz był rozstrzygnięty to jakimś zbiegiem okoliczności var nam zaczął sprzyjać

4

@ZwyklyKibicBarcy04 no co tu dużo gadać, na ten moment jest przepaść między tymi klubami :(

1

@Keson to pa tera ;)

1

dobra dobra Oriol i Roberto są naraz na boisku, jeszcze może być ciekawie

0

heh dwie ręki w jednej akcji powinni dać dwa karne :P

1

jest karny! coś nas ostatnio lubią na VARZE

0

@Tiisso chłop łapy rozłożone jak wiatrak to żadna wymówka, zatrzymuje piłkę

0

piłka by mogła do Raphy dojść żeby nie ręka

0

po nodze się nie liczy ręka? jak to teraz jest?

0

Lecą 3na 2 a Ferran truchta WTF?!

1

Mistrzowie kontr

2

Tego zespołu naprawdę nie da się oglądać i mówi to ktoś kto od jakichś 15 lat śledzi WSZYSTKIE mecze, w tym sezonie to myślałem, że może taki Yamal coś ukoloryzuje ale i z tym jest aktualnie ciężko

0

Czy Sergi R. uraczy nas jakąś piękna asystą do przeciwnika?

1

W jaki sposób badania DNA mają tu pomóc? Przecież to nie działa tak, że zbadają próbkę i wyskoczy metryka z imieniem i nazwiskiem. Wariograf szybciej by pomógł.

3

@macio_944 dodałbym, że "no kurwa" to też potwierdzenie

1

@pluszek głupie było to ustawienie klauzuli Neymara na 222mln

0

@Destroyer_of_Worlds przecież to nie linia tylko ''ściana'

1

To jak ten Nojer lepszy niż Mareczek czy nie?

0

@clyde no i o :///

0

@clyde oby tym razem wjebać, za dużo już na nich wygrałem:/

1

Elegancko tylko co włączyłem

1

@takisobiektos tam wszyscy pięknie pokryci

20

Najlepsze, że od kiedy nie było szans na mistrzostwo to VAR jakoś zaczął lepiej działać

2

Mogliśmy wygrać obydwa el Clasico a nic by to nie dało

1

@Gosciuu które wynikały ze złej decyzji sędziego

0

I co z kartkami teraz?

0

Faulujący jeszcze nie przez uderzenie przewraca... Czyściutko nie?

1

Hahaha oczywiście zero faulu xd

4

@zadafcb nigdy nie rozumiem ziomeczkow z niższych lig co wkładają sobie karton zamiast ochraniaczy

0

Ej jak jest z ręką w polu karnym w polskiej lidze jak zawodnik SAM się nabije to karny czy nie? Mam wrażenie, że to co sezon się zmienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?