karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Misiaczek09 co nie zmienia faktu, że parę punktów dostali od sędziów (varu) a nam zabrali, dopiero jak mistrz był rozstrzygnięty to jakimś zbiegiem okoliczności var nam zaczął sprzyjać
4
@ZwyklyKibicBarcy04 no co tu dużo gadać, na ten moment jest przepaść między tymi klubami :(
1
@Keson to pa tera ;)
1
dobra dobra Oriol i Roberto są naraz na boisku, jeszcze może być ciekawie
0
heh dwie ręki w jednej akcji powinni dać dwa karne :P
1
jest karny! coś nas ostatnio lubią na VARZE
0
@Tiisso chłop łapy rozłożone jak wiatrak to żadna wymówka, zatrzymuje piłkę
0
piłka by mogła do Raphy dojść żeby nie ręka
0
po nodze się nie liczy ręka? jak to teraz jest?
0
Lecą 3na 2 a Ferran truchta WTF?!
1
Mistrzowie kontr
2
Tego zespołu naprawdę nie da się oglądać i mówi to ktoś kto od jakichś 15 lat śledzi WSZYSTKIE mecze, w tym sezonie to myślałem, że może taki Yamal coś ukoloryzuje ale i z tym jest aktualnie ciężko
0
Czy Sergi R. uraczy nas jakąś piękna asystą do przeciwnika?
1
W jaki sposób badania DNA mają tu pomóc? Przecież to nie działa tak, że zbadają próbkę i wyskoczy metryka z imieniem i nazwiskiem. Wariograf szybciej by pomógł.
3
@macio_944 dodałbym, że "no kurwa" to też potwierdzenie
1
@pluszek głupie było to ustawienie klauzuli Neymara na 222mln
0
@Destroyer_of_Worlds przecież to nie linia tylko ''ściana'
1
To jak ten Nojer lepszy niż Mareczek czy nie?
0
@clyde no i o :///
0
@clyde oby tym razem wjebać, za dużo już na nich wygrałem:/
1
Elegancko tylko co włączyłem
1
@takisobiektos tam wszyscy pięknie pokryci
20
Najlepsze, że od kiedy nie było szans na mistrzostwo to VAR jakoś zaczął lepiej działać
2
Mogliśmy wygrać obydwa el Clasico a nic by to nie dało
1
@Gosciuu które wynikały ze złej decyzji sędziego
0
I co z kartkami teraz?
0
Faulujący jeszcze nie przez uderzenie przewraca... Czyściutko nie?
1
Hahaha oczywiście zero faulu xd
4
@zadafcb nigdy nie rozumiem ziomeczkow z niższych lig co wkładają sobie karton zamiast ochraniaczy
0
Ej jak jest z ręką w polu karnym w polskiej lidze jak zawodnik SAM się nabije to karny czy nie? Mam wrażenie, że to co sezon się zmienia