karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
jak będziemy grać na rożne toooo mooooooże
1
Eh eh wygraliby z Realem i jeszcze jakiekolwiek emocje by były a tak uuuuj :(
5
Ferran mvp za oddanie wolnego
1
Yamal się już na nogach słania
0
Roberto zrobił coś w tym meczu dobrze?
0
Ciekawe czy kiedyś strzeliliśmy hattricka z różnych
0
Dobra czekamy na var jeszcze
0
Kounde Yamal Kounde Yamal Kounde Yamal aaaa czas leci
0
@against_modern_football nie no może z 15 wykręci
0
Yamal swoją drogą ładnie uruchomił konterke dla Valencii
1
Xdd Pedri sprinter na miarę Busquetsa
0
@seeba powinien zejść zamiast Raphy
1
Ale by człowiek poogladal takiego Vidala, Rakitica i Roberto w środeczku
0
Dlaczego Yamal nie próbuje jechać na szybkośc? Camavinge ładnie objeżdżał
2
@Deeespacito a ok :) nie wiedziałem
0
Oby ten Felix za Roberto i Rapha do pomocy
Edit: a dobra Roberto wszedł na drugą :p
0
Oglądam tylko drugą połowę, czy Roberto nie jest do zmiany?
10
Fermin się przedziera przez trzech i cyk lewy za plecy do tyłu, goat
0
@MesQueUnClub96 lepiej nerwy niż zwieracz
1
Nico jest nam potrzebny aby być naszym męczennikiem, też będziemy mogli się zasłaniać rasizmem
1
@marcin62 nie mam dzieci ale wydaje mi się, że jako rodzic sprawdzalbym czego słucha moja latorośl i za coś takiego mokrą szmatą w łeb (z przymrużeniem oka)
2
Szklanka 12letniego singla po wygranym meczyku w okręgówce gdzie strzelasz bramkę w końcówce, miła odskocznia po niepowodzeniach ukochanej drużyny, kropla miodu w tej beczce dziegciu
0
@Aragorn33 daj buk
1
@Pawel13sz dopisz wymarzony i realny zobaczymy jakie wtedy odpowiedzi będą
2
@Kazragore Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
Tak jest w Polsce
5
@HighestInTheRoom no fajnie fajnie ale ja tu na frytki czekam
0
@koksik2700 to nie wiem jak chyba chodziłem do liceum dla dorosłych :p bo nie mieliśmy wywiadówek
PS no ale to było sto lat temu
0
@koksik2700 usprawiedliwienie od mamy w szkole średniej? :o może jeszcze powiesz że wywiadówki były
1
@macio_944 hokus pokus różowa pantera :))
0
@Arden lata dwoma samolotami naraz?