1

@WiernyKatalonii o chłopie to ja wiek przed Tobą

0

@Sysia11 zapraszam do tańca...

8

Mordki jestem na Korfu (stolica Angoli) i panosze się po "centrum" w koszulce Barcy i wkurwiam Brytoli śpiewając "football commin home" pooolecam fchui piękna rozrywka

3

@Popitek12 z kolegą to najwyżej mógłbyś 69 w stójce zrobić

2

Kundla jedynie szkoda, bo zagrał naprawdę fajne Euro

0

@Messibestplayerintheworld nie no asystę dał ładną

4

Jeszcze niech Ludwiczek odpali Angoli i gitarka

1

Morata to jest takie ciało obce w tej drużynie

0

I za taki atak od tyłu brak kwiata?

0

Navas truchcikiem do obrony, oby go do boksu zawinął dziadzia w przerwie

0

Ale co navas wywarł presję na mekambe mmmm

0

Od jakiegoś czasu mniej się interesuje piłką oglądam tylko Barcę, na tym Euro obejrzałem tylko ćwierćfinały i mam pytanie czy piłka nożna jest taka nudna? Czy to po prostu takie słabe euro

0

@michaleu nie wiele brakowało, duża dozą szczęścia pomogła

0

@kamiVeB i tak był wyautowany

0

@takisobiektos no Francja to kozaki straszne

9

Serio w tym kraju gdzie jest tylu techników musi grać taki placek na 9tce?

0

Ale Morata to jest drewniak

2

@AmigoBlancos każde symulowanie i gra na czas śmierdzi i jest do wyebania, nieważne kto to robi

1

@Remi70 dobrze, że Messi nie wiedział o tej zasadzie

0

@tristan87 parę asyst koledzy zabrali

0

@Kgorecki2500 żarcie lepsze niż w szpitalu ;) info z pierwszej ręki

0

@mekston a w drugą stronę? Czasami sprokurowany karny to jedyna ucieczka od straty bramki, patrz Suarez vs Ghana, ale uważam, że takie karne jak Lewego powinny być zabronione

0

@BartqRKO a w jaki sposób zawodnik jest zatrudniony w kadrze? Raczej nie ma umowę o pracę

1

@Sulimo redbull klasyk, ale jak nie chcesz mieć szybko rozeebanej wątroby to nie polecam, sam pije czystego, można z kolką a nawet... Z sokiem jabłkowym i jest o dziwo spoko

0

@sergio5 skąd takie info bo brzmi jak totalna głupota

2

Jak nadworny hejter repki stwierdzam, że szkoda że w takiej mocnej grupie byliśmy

1

@tbas to chyba chodzi o to, że będziemy mieli prawo do pierwokupu

2

:O co Jamal przyjął, ale mógł sam próbować kończyc

0

Fermin Riki Puć 2.0 biega jak kurczak bez głowy

0

w doliczonym czasie jeszcze minimum 3 minuty ukradzione przedłużaniem a sędzia kończy równiutko, niestety 2liga nie dla rezerw

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?