karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca w bród
1
@macio_944 ja dziękuję, że kiedy zacząłem się interesować piłką El Fenomeno nosił trykot blaugrana ❤️
0
@Gibbon_FCB trzeba być wielce naiwnym, żeby myśleć, że mekambe będzie strzelał tylko z karnych, bądź co bądź posiada skille na najwyższym poziomie
3
@AmigoBlancos szkoda, że ten Var to cudownie działa lub nie działa (w zależności od sytuacji) tylko w meczach realu
0
@abram3k *Dembele wytrzeszcza oczy*
0
Jak lewy po hiszpańsku leci
2
@Kapitan hawk zaraz będzie Gavi
1
92minuta a Rapha zapierdala na sprincie w pressingu, to jest ten mental
0
Yamal weź zejdź z boiska już
1
Dawaj Rapha na dziurę ich tam, żółte pizdeczki
3
No i właśnie dlatego powinien zejść, frustraci zaraz go połamią
1
Co za pass wonderkida :o
2
El capitano wbija manitke, pięknie
3
Yamala to mógłby zdjąć, nie daje dziś tyle co zwykle a odpoczynek by się przydal
0
@abram3k prócz tym, że wygrywamy
0
Rapha dawaj to szybciej i lecimy w drugą stronę, szalony mecz
0
Ehhh ten mecz mógłby byc już zamknięty
0
Jak to nie będzie karny to jest gruby skandal
2
Pewnie przeciętny kibic piłkarski nie ma pojęcia co to za ludzie weszli na boisko :p
0
Pedri jest jakiś slow-mo
0
Ile dziś jest niewymuszonych start to masakra
0
@masa11 Tore to samo
0
Więcej niedokładności! Typowy mecz z żółtą łodzią
0
Ehh Pedri podanie kolejne na stratę i kontre
0
No to macie pewnie wypada na długi czas więc nie będzie 'ręcznika'
0
@clyde nic odkrywczego, niskie temperatury są przyjazne dla snu, ja całe życie przy otwartych oknach niezależnie od pory roku
0
No ale w tabeli jesteśmy tylko jedną pozycję za Man City więc nie jest źle
0
Wow, nie wierzę, że cofnęli
2
Oni używają tego swego języka? Drugi raz nikt plecy nie krzyknął
0
Oni już są tacy obsrani, 3-0 tutaj będzie minimum