0

@PatrykBarca w bród

1

@macio_944 ja dziękuję, że kiedy zacząłem się interesować piłką El Fenomeno nosił trykot blaugrana ❤️

0

@Gibbon_FCB trzeba być wielce naiwnym, żeby myśleć, że mekambe będzie strzelał tylko z karnych, bądź co bądź posiada skille na najwyższym poziomie

3

@AmigoBlancos szkoda, że ten Var to cudownie działa lub nie działa (w zależności od sytuacji) tylko w meczach realu

0

@abram3k *Dembele wytrzeszcza oczy*

0

Jak lewy po hiszpańsku leci

2

@Kapitan hawk zaraz będzie Gavi

1

92minuta a Rapha zapierdala na sprincie w pressingu, to jest ten mental

0

Yamal weź zejdź z boiska już

1

Dawaj Rapha na dziurę ich tam, żółte pizdeczki

3

No i właśnie dlatego powinien zejść, frustraci zaraz go połamią

1

Co za pass wonderkida :o

2

El capitano wbija manitke, pięknie

3

Yamala to mógłby zdjąć, nie daje dziś tyle co zwykle a odpoczynek by się przydal

0

@abram3k prócz tym, że wygrywamy

0

Rapha dawaj to szybciej i lecimy w drugą stronę, szalony mecz

0

Ehhh ten mecz mógłby byc już zamknięty

0

Jak to nie będzie karny to jest gruby skandal

2

Pewnie przeciętny kibic piłkarski nie ma pojęcia co to za ludzie weszli na boisko :p

0

Pedri jest jakiś slow-mo

0

Ile dziś jest niewymuszonych start to masakra

0

@masa11 Tore to samo

0

Więcej niedokładności! Typowy mecz z żółtą łodzią

0

Ehh Pedri podanie kolejne na stratę i kontre

0

No to macie pewnie wypada na długi czas więc nie będzie 'ręcznika'

0

@clyde nic odkrywczego, niskie temperatury są przyjazne dla snu, ja całe życie przy otwartych oknach niezależnie od pory roku

0

No ale w tabeli jesteśmy tylko jedną pozycję za Man City więc nie jest źle

0

Wow, nie wierzę, że cofnęli

2

Oni używają tego swego języka? Drugi raz nikt plecy nie krzyknął

0

Oni już są tacy obsrani, 3-0 tutaj będzie minimum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?