0

@Hosh ale ja przekładam Twoje żądania na normalną sytuację z drogi, skoro mówisz, że bogaci ludzie moja więcej płacić za łamanie prawa
Masz konkretne kary za konkretne przewinienia, zatrzymuje cię policja i co dajesz oświadczenie majątkowe psom, żeby wiedziały na ile mandat wystawić?

0

@Hosh czyli jakby przekroczyła po prostu prędkość o 19km/h to wtedy zamiast 200zl powinna zapłacić 2000zl bo jest bogata?

1

@Hosh oho grzywna adekwatna do majątku, co jeszcze? Wyższe podatki dla bogatszych? Wstrzymaj kucyki Robin Hoodzie

4

@Toretto no te przepisy jakiś debil wymyślił, kiedyś się grzecznie stało i czekało aż samochody przejadą, teraz ludzie wbijają bez zastanowienia bo MAM PIERWSZEŃSTWO to idę, i teraz idzie najgorszy okres szarówka, mżawki, ograniczona widoczność, ludzie z kapturami na łbach

2

@IronSanHybrid wiem o tym doskonale i przy sztejku zużywam pół kostki ale np do ziemniaczków super sprawa, włączasz i samo sie robi :))

2

@IronSanHybrid nie wiem jaki nacisk stawiasz na zdrowe jedzenie ale polecam airfrayera zawsze to mniej smażonego tłuszczu

0

Święcicki jest madryciokiem, barceloniarzem czy neutral?

1

@Arden ciekawe co w tej głowie się dzieje, że on tu jeszcze ma pretensje

0

@priest9999 gdzie jest taki przepis? Dwa razy w okręgówce miałem przypadek że typ w ataku celowo dotyka piłkę ręką wręcz jak w siatkówce i w dwóch przypadkach (dwa różne mecze) żadnej kartki chociaż się wyklocalem z sędzią, że to celowe zagranie i chęć oszukania

1

@FcPortoFan1999 w wannie weźmiesz szybki prysznic natomiast pod prysznicem nie zrobisz sobie długiej chillowej kąpieli

1

@esem91 inicjatywa fajna ale widać, że dla niektórych z tych słodzików to duży stres ://

1

@Kgorecki2500 ojoj ale chamska:|

0

Penalti w gran Derbi

0

@Hosh najlepsze jest to, że widać, że jest tragiczny a i tak gra na zero :p

0

Haha co nam spalony broni dziś

1

Szkoda, że nie mają Peni na bramce już by było 5

0

Aj Ansu blisko brameczki

1

Haha dobrze że na aut tego nie wybił

0

Ale brzydki szarpany mecz się zrobił

0

Hahaha on to piąstkował xdd

3

Ale irytuje to puszczanie metrowych spalonych

0

To niezły różny

0

@plastek87 spalony

2

Ojojoj Pedriczek taki technik coś takiego zwalić, no nie przystoi

0

W którym momencie był spalony

1

Komentarz usunięty

0

@maroon do ortopedy kostkę trochę podkręciłem

0

@maroon ja z chęcią na drugą zmianę wpadnę :))

0

@Pnog37 spokojnie Anka wraca do bachaty

1

@DonCarletto bo była najpiękniejszą Polką mi tam tyle wystarczy by po niej "płakać" szczególnie jak pomyślę, że teraz jakieś Waniewy się uznaje za piekne i uzdolnione (sic!)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?